لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با اولویت بندی SLA ها از تداخل های احتمالی جلوگیری کنید

شما ممکنه چندین توافق نامه سطح خدمات یا SLA داشته باشید. در نرم افزار CRM دانا میتونید این SLA ها رو به سادگی اولویت بندی کنید و همیشه به توافقات خود با مشتری پایبند بمونید. بیشتر سازمان ها, خدماتشون رو در قالب طرح های مختلفی ارایه می‌دهند و مسلما برای هر کدوم از این طرح ها، توافق نامه های مشخصی هم با مشتری ها دارند. با اولویت بندی SLA ها میتونید ترتیب اجرای این توافق نامه ها رو مشخص کنید.

SLA ومهلت رسیدگی به درخواست ها
توافق نامه سطح خدمات چه کمکی به شما ‌میکنه؟
رضایت مشتریان رو جلب می‌کنه.
مهلت زمانی پاسخ به هر درخواست رو مشخص می‌کنه.
امکان اولویت بندی درخواست ها رو فراهم می‌کنه.

قواعد SLA رو برای هر مرحله جداگانه تعریف کنید

قواعد SLA رو برای اولین پاسخ، پاسخ مجدد و زمان انجام به صورت جداگانه تعریف کنید. با اینکار می‌تونید برای پاسخ به مشتریانتون زمان بندی بهتری انجام دهید و بیشترین میزان رضایت رو به همراه داشته باشید.

برای هر مشتری در نرم افزار CRM دانا، SLA اختصاصی تعریف کنید

هر سرنخ فروش برای تبدیل شدن به مشتری وفادار نیازمند توجه و ارائه اطلاعات مناسب است. برای این کار می تونید فعالیت های بازاریابی مثل برگزاری جلسه، ارسال اطلاعات و تماس های پیگیری رو برای هر سرنخ فروش در نرم افزار CRM دانا تعریف کنید. دانا این فعالیت ها رو به شما یادآوری می کنه و حتی می تونید با استفاده از گردش کار انجام خیلی از این کارها رو به دانا بسپارید و سرنخ های بیشتری رو به مشتری تبدیل کنید.

با اولویت بندی SLA ها در نرم افزار CRM دانا از تداخل های احتمالی جلوگیری کنید

وقتی که یک تیکت در چند SLA صدق می‌کنه، می‌تونید با تغییر اولویت بندی SLA نرم افزار CRM دانا، دقیق‌ترین زمان پاسخ رو برای اون تیکت تعیین کنید. مثلا اگه تیکت‌های یک مشتری باید ظرف دو روز پاسخ داده شوند اما همه تیکت‌های بحرانی باید در کمتر از 2 ساعت رسیدگی شده باشند، با چیدمان اولویت از اینکه تیکت‌های بحرانی، مشتری ذکر شده هم در کمتر از 2 ساعت پاسخ داده می‌شن.
مبنای محاسبه زمان رو بر اساس ساعت کاری خودتون سفارشی کنید

مبنای محاسبه زمان SLA رو بر اساس ساعت کاری خودتون در نرم افزار CRM دانا سفارشی کنید

ساعت کاری که تیم پشتیبانی شما می‌تونه پاسخگوی درخواست‌های هر مشتری باشه رو مشخص کنید تا مهلت پاسخ به تیکت‌ها بر اون اساس محاسبه شوند. حتی می‌تونید برای پاسخ به یک سری از تیکت‌ها، یک ساعت کاری به خصوص تعریف کنید تا مهلت زمانی دقیقا بر اساس اون ساعت کاری محاسبه شود.

پیمایش به بالا