49258000 - 021

دانا باشید!

اینجا دانا پرداز است،
مشتریانی بزرگ، همکارانی بی نظیر،
محصولاتی فوق العاده

در دانا پرداز ما اعتقاد داریم کسب و کار شما استحقاق این رو داره که از بهترین نرم افزارها استفاده کنه. نرم افزارهایی که نیاز سازمان شما رو مطابق با استانداردهای روز دنیا پوشش بدهند، به راحتی نصب و راه اندازی بشوند و از همه مهمتر کاربر پسند باشند. ما با این نگرش، محصولات فوق العاده ای طراحی و تولید کردیم که در بیش از 3000 شرکت و سازمان بزرگ در کشور نصب و راه اندازی شده اند و البته این هنوز برای ما اول راه است.

چشم انداز

تا سازمان ها و کسب و کار ها حرفه ای عمل کنند و به بالاترین هم افزایی برسند.

ماموریت

بهترین و حرفه‌ای ترین نرم افزارها را بسازیم در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار دهیم تا پتانسیل واقعی خود را درک کنند و به شکوفایی هر چه بیشتر برسند.

ارزش‌ها

مهارت
صداقت
کار تیمی
احترام به مشتری

درباره داناپرداز

ما فعالیت خودمون رو از سال 1385 آغاز کردیم. کار اصلی ما تولید محصولات نرم افزاری برای کمک به سازمان ها و کسب و کارها است.
پس از گذشت بیش از 15 سال از شروع فعالیت داناپرداز، در حال حاضر بسیاری از سازمان های بزرگ دولتی مثل بانک ها، وزارت خانه ها و نهاد ها و موسسات کشور از محصولات ما برای مدیریت واحد فناوری اطلاعات خود استفاده می کنند.
علاوه بر اون، محصولات CRM و Help Desk ما به بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک قدرت این رو داده تا از پتانسیل خودشون بهترین استفاده رو بکنند، در رقابت پیروز شوند و با سرعت زیادی رشد کنند.
پشتوانه ما در دانا پرداز همکاران گرانقدر و بینظرمان هستند، نیروهایی جوان، با انگیزه و با استعداد که برای ارائه بهترین محصولات و خدمات به یکدیگر کمک می کنند.

درباره داناپرداز
ساختمان دانا پرداز

درباره داناپرداز

محصولات ما

محصولات دانا پرداز در دو دسته گروه بندی می‌شوند.

محصولات مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

مخاطب اصلی این گروه از محصولات، واحد فناوری اطلاعات شرکت‌ها و سازمان‌ها است. این محصولات به به تیم IT سازمان در مانیتورینگ شبکه و زیرساخت و همچنین مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بر اساس چارچوب ITIL کمک می‌کند. محصولات این گروه عبارتند از:

محصولات مدیریت کسب و کار

این گروه از محصولات به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا روش ارتباط با مشتریان خود را متحول کنند و تیم فروش، بازاریابی و خدمات خود را به ابزارهای ضروری برای موفقیت مجهز کنند. امکانات پیشرفته و قابلیت های اتوماسیون دانا موجب کاهش هزینه ها و رقابت پذیری بالای کسب و کارها می شود. محصولات این گروه عبارتند از:

پشت هر موفقیت بزرگی یک تیم فوق العاده وجود داره

پشت هر موفقیت بزرگی یک تیم فوق العاده وجود داره

همکاران ما در دانا پرداز بی نظیرند، نیروهایی جوان، با انگیزه و با استعداد، از نیروهای واحد های ستادی و امور مشتریان گرفته تا مهندسان تیم توسعه محصول که به همکاری با اونها افتخار میکنیم. اگر فکر می کنید دارای استعداد، مهارت و یا تجربه ای هستید که به ما در تحقق اهدافمون کمک میکنه، خوشحال میشیم که ملاقاتی با شما داشته باشیم پس در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

از زبان همکاران

karan-hazrati

کارن حضرتی

مدیر  فروش

محیط گرم و دوستانه داناپرداز باعث شده از که از کار کردنم توی این مجموعه لذت ببرم و تمام تلاش خودم رو برای رشد مجموعه داشته باشم .

پیشرفت و ارتقاء فردی یکی از مهمترین ارزش ها تو داناپرداز بوده که هر فردی میتونه با تلاش و کوشش به موفقیت های زیادی تو داناپرداز دست پیدا کنه

بهاره نیازی مدیر مارکتینگ

بهاره نیازی

مدیر خدمات مشتریان

من بیش از 12 سال در دانا پرداز هستم.کار کردن توی محیط‌های فعال و پویا یکی از مهمترین ملاک‌های انتخاب محل کارم بوده. پویایی تو محیط دانا پرداز باعث میشه که افراد خیلی سریع رشد و ارتقاء پیدا کنند و از تمام ویژگی‌هاشون به بهترین شکل استفاده میشه.علاوه بر صمیمیت بین همکاران تو دانا پرداز، توجه به حس وفاداری پرسنل از دلایل اصلی ماندگاری من تو دانا پرداز هست.

tafte

بهروز تافته

مدیر  تولید

محیطی جوان و صمیمی با دانش فنی بالا باعث شده تا از حضور در این شرکت لذت ببرم و اینجا رو خونه دوم خودم بدونم. در داناپرداز چیزی که مهمه توانایی‌ها و شایستگی هر فرده به طوریکه اگر وظیفه‌ای را که به شما سپرده شده به بهترین نحو انجام دهید، مطمئن باشید در اینجا پیشرفت می‌کنید.

مشتری در قلب شرکت دانا پرداز جا داره

دارایی اصلی هر کسب و کاری مشتریان وفادار است، ما به این واقعیت به خوبی واقفیم و سعی کردیم به شعار بسنده نکنیم و در عمل فرآیندهای کاری رو طوری طراحی کنیم که همیشه مشتری در کانون توجه باشه. نتیجه این تفکر مشتریانی ارزشمند است که به داشتن اونها افتخار می‌کنیم.

پیمایش به بالا