49258000 - 021

محصولات ما به بیش از 3000 سازمان و کسب و کار قدرت داده

ما محصولاتی می‌سازیم که به تیم های کاری اجازه میده به اهدافشون برسند، مهم نیست تیم اونها چند نفر باشه یا در چه صنعتی فعالیت می‌کنند. مشتریان ما رو طیف وسیعی از سازمان‌های دولتی ، شرکت‌­ها و کسب و کار های بزرگ و کوچک تشکیل می‌دهند.

0
مشتری در سطح کشور
0
کاربر فعال محصولات ما
% 0
از بانک‌های کشور از محصولات دانا استفاده می‌کنند
% 0
نرخ رضایت مشتریان

محصولات مدیریت کسب و کار

لوگو شرکت کامبادن

اهمیت مدیریت چرخه فروش از بازاریابی تا پشتیبانی مشتریان و امکان تهیه گزارش های دقیق و لحظه ای موجب انتخاب و پیاده سازی نرم افزار CRM دانا بود

آقای مهندس بابایی

شرکت ایمن تجهیز کامبادن

لوگو دیجی بان

نرم افزار CRM دانا با داشتن امکاناتی مانند ارتباط با سایت، اتوماسیون اداری، پیامک و چت آنلاین یک حلقه ارتباطی بین مشتریان، تعمیرکاران و تیم مدیریت دیجی بان را فراهم می کند.

آقای مهندس وحید خانی

شرکت دیجی بان

گروه صنعتی صبا | داناپرداز

منطبق بودن نرم افزار CRM دانا با استاندارد های روز دنیا موجب شد که نیاز های مجموعه ما مانند یکپارچگی اطلاعات مشتریان کاملا مرتفع شه

خانم مهندس فولادی مهر

گروه صنعتی صبا

لوگو تپسل | داناپرداز

نیاز به گزارش گیری، بررسی مراحل هر پروژه و اهمیت یکپارچه سازی با پلتفرم های مختلف مهم ترین دلایل انتخاب نرم افزار CRM دانا برای سازمان ما بودند.

خانم مهندس مقدم

شرکت پگاه داده کاوان شریف

eniac

با توجه به حجم درخواست های شرکت های زیرمجموعه هلدینگ انیاک، انتخاب دانادسک بدلیل داشبورد های مدیریتی، SLA و امکان گزارشگیری مدون انجام گرفت

آقای مهندس طیبی

هلدینگ فناوران انیاک

هیجان اندیشه لوگو

با توجه به تحقیقاتی که از مشتریان شرکت دانا پرداز انجام دادیم رضایتی که مشتریان داناپرداز داشتند میزان بالایی بود و این حس اعتماد رو برای ما به وجود آورد.

آقای مهندس کاظمی حقیقی

شرکت هیجان اندیشه

شرکت صنایع غذایی کوروش

بعد از چند ماه بررسی نرم افزار های تیکتینگ مختلف تصمیم به انتخاب نسخه ابری نرم افزار دانا دسک گرفتیم و داشبورد های کاربردی و گزارش های مدیریتی این نرم افزار در پیشبرد اهداف سازمان بسیار کمک کننده بوده.

آقای مهندس عباسی

شرکت صنایع غذایی کوروش

شرکت نامور ارمغان روناک

با راه اندازی نرم افزار تیکتینگ دانا دسک، درخواست های دریافتی توسط کارشناسان مالی ساختار یافته تر شده و در سطح مدیریتی، گزارش های دقیقی از وضعیت درخواست ها قابل مشاهده است.

آقای مهندس سپاهی

شرکت نامور ارمغان روناک

لوگوی لیمومی

به نظر من شرکتهایی که در حال توسعه هستن اگر برای مدیریت فرآیندهای فروششون از نرم افزار crm استفاده نکنن شبیه به آدمی میشن که قراره تو شب با چشم بند حرکت کنه، بزرگترین و اصلی ترین مشخصه تیم پشتیبانی داناپرداز پاسخ گو بودنشون در هر شرایطی.

آقای مهندس خرامان

شرکت لیمومی

Atinegar Logo
امکانات crm دانا باعث شده که ما بتونیم به دسته های مختلف از مشتریانمون به صورت مستقل رسیدگی کنیم و فرآیند های کاری متعددی رو تو سیستم پیاده سازی کنیم. تیم پشتیبانی دانا پرداز در هیچ شرایطی هیچ توقفی در کارهاش نداره.

آقای مهندس خیرآبادی

شرکت آتی نگر

Booria Logo
با افزایش تعداد مشتریانمون طی سالهای اخیر، برای پاسخ دهی و رسیدگی سریع و با کیفیت به مشتریان، نیاز به یک نرم افزار CRM پیدا کردیم که بتونیم با کمک اون علاوه بر مدیریت فرآیندهای فروش، نیازهای واحد خدمات مشتری و پشتیبانیمون رو هم پوشش بدیم.

آقای مهندس سعادتی

شرکت بوریا

محصولات مدیریت فناوری اطلاعات

بانک کشاورزی | داناپرداز

با توجه به گستردگی شعب بانک کشاورزی، ما به نرم افزاری نیاز داشتیم که بصورت متمرکز گزارش های متنوعی فراهم کنه و ما را از وضعیت شعب سایر استان ها آگاه کند.

آقای مهندس سرابی

بانک کشاورزی

logo-ivest-1 (1) copy

بالارفتن حجم درخواست هایی که از شرکت های تابعه به سمت واحد IT میومد ما رو به سمت استفاده استفاده از نرم افزار مدیریت خدمات IT دانا سوق داد.

آقای مهندس اشکاوندی

شرکت گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما

سازمان پزشکی قانونی

استفاده از نرم افزار مدیریت خدمات IT دانا منجر به کم شدن تماس های تلفنی، ساماندهی و تخصیص درخواست ها ها به کارشناسان و افزایش رضایت مشتریان شد.

آقای مهندس رضایی و خانم هاشمی

سازمان پزشکی قانونی کشور

jahad_logo

تعدد تماس های تلفنی و عدم امکان پایش درخواست ها مشکل جدی بود که نرم افزار کاربرپسند دانا تونست مدیریت پاسخدهی به کاربران را ارتقا دهد

آقای مهندس عرفانی

سازمان جهاد کشاورزی

شرکت اندیشه نگار پارس

نرم افزار داناپرو با امکان پیاده سازی ITIL، امنیت بالا و web base بودن آن به مشتریان ما این امکان رو میداد که به راحتی به نرم افزار دسترسی داشته باشند.

خانم مهندسی غضنفری

شرکت اندیشه نگار پارس

پست بانک ایران

بدلیل اهمیت محرمانگی داده ها در سازمان، به نرم افزاری احتیاج داشتیم که بومی باشد و از مراجع ذیصلاح امنیتی تاییدیه های معتبر داشته باشد و رضایت مشتریان ما را تامین کند.

آقای مهندس صباحی وش

اداره کل زیر ساخت و امنیت پست بانک ایران

صندوق رفاه دانشجویان | داناپرداز

ما نیاز به سامانه ای داشتیم که همزمان درخواستهای واحد رو بصورت آنلاین و سریع پشتیبلانی کند و گزارشی از تعداد آن ها و نحوه عملکرد واحد IT ارائه کند

خانم مهندس نوشکاران

صندوق رفاه دانشجویان

پرسیس ژن

استفاده از نرم افزار بینا باعث شد که نظارت دقیقی بر دما و رطوبت اتاق سرور داشته باشیم و امکان گزارش گیری دقیق و مدونی را برای سازمان ما فراهم کرد.

آقای مهندس زندی

شرکت پرسیس ژن

بیمه ایران معین

افزایش تعداد سخت افزار ها باعث انتخاب نرم افزار مانیتورینگ بینا شد که امکان پشتیانی و شخصی سازی دارد و با نرم افزار دانا گردش درخواست ها در سازمان بهتر اتفاق میوفته.

آقای مهندس فهیمی

بیمه ایران معین

ahrar

با توسعه ابعاد سازمان و افزایش درخواست ها، روش های سنتی جوابگو نبود و نرم افزار دانا همراه ما در جهت رسیدن به مدیریت کامل خدماتIT بود

آقای مهندس احسانی

شرکت صدور احرار شرق

Behrouz

با توسعه ابعاد سازمان و افزایش درخواست ها، روش های سنتی جوابگو نبود و نرم افزار دانا همراه ما در جهت رسیدن به مدیریت کامل خدماتIT بود

آقای مهندس پور امینی

شرکت صنایع غذایی بهروز نیک

پیمایش به بالا