لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

نرم افزار CRM دانا
پلتفرم یکپارچه اتوماسیون فروش و بازاریابی

منتخب صدها کسب و کار موفق در کشور

با نرم افزار CRM دانا به تیم های فروش ،بازاریابی و خدمات مشتریان خود قدرت بدید و با اتوماسیون کارها و پیاده سازی فرآیندهای صحیح، چابک تر از همیشه حرکت کنید.

داشبورد نرم افزار CRM دانا

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)، رهبر ارکستر دیجیتال روابط شما با مشتریه. این ابزار همه تعاملات شما با مشتری – گذشته، حال و آینده – رو در بخش‌های مختلف هماهنگ میکنه و اطمینان میده که همه نقش خودشون رو در ایجاد ارتباطات پایدار با مشتریان ایفا میکنن. بر خلاف سیستم‌های سنتی که صرفاً بر روی ذخیره‌سازی داده متمرکز شدند، نرم‌افزار CRM به‌طور فعال تیم شما رو به سمت ایجاد روابط قوی‌تر با مشتری از طریق متمرکز کردن اطلاعات، خودکار کردن وظایف، تسهیل همکاری، ارائه بینش های مبتنی بر داده و غیره میبرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نرم افزارهای CRM پیشنهاد میکنیم به صفحه “نرم افزار CRM چیست و چه کاربردهایی دارد” ما مراجعه کنین.

CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management است. این یک فناوری میباشد که برای مدیریت تعاملات با مشتریان و مشتریان بالقوه استفاده می شود. یک سیستم CRM به سازمان ها کمک می کند تا روابط با مشتری ایجاد کنند و فرآیندها را ساده کنند تا بتوانند فروش را افزایش، خدمات مشتری را بهبود و سودآوری را افزایش دهند. Salesforce

چرا نرم افزار CRM دانا؟

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دانا، همه ابزارها و امکاناتی که یک تیم فروش حرفه ای به اونها نیاز داره رو به صورت یکجا در اختیارتون قرار میده. دانا دقیقا بر اساس نیاز تیم های فروش، بازاریابی و خدمات مشتریان طراحی شده و به شما کمک میکنه کارها رو اتوماسیون کنید، هزینه ها رو کاهش بدید و درآمدتون رو چند برابر کنید.

واسط کاربری مدرن و جذاب
اتوماسیون کارها و افزایش بهره وری
داشبورد و گزارش ساز بی نظیر که هر مدیری عاشقش میشه!
فراتر از CRM با امکان طراحی فرم و زیر سیستم های سفارشی.

پلتفرم یکپارچه فروش، بازاریابی و مدیریت خدمات مشتریان دانا

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا مدیریت بخشی از یک شرکت رو بر عهده دارید، باید نرم افزار CRM دانا رو امتحان کنید. داشتن یک نرم افزار CRM عالی و مدرن برای افزایش فروش و وفاداری مشتری ها و راحت تر بگیم برای بقاء هر کسب و کاری لازمه

آیکون آسان و دلچسب

آسان و دلچسب

طراحی ساده، چابکی و واسط کاربری حرفه ای موجب میشه که از کار کردن با نرم افزار CRM دانا لذت ببرید.

آیکون افزایش بهره وری

افزایش بهره وری

نرم افزار سی آر ام دانا فرآیندهای کاری شما رو بهینه میکنه و با اتوماسیون کارها موجب افزایش راندمان تیم شما میشه.

آیکون راه اندازی سریع

راه اندازی سریع​

شروع به کار با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خیلی آسونه، شما می تونید CRM دانا رو ظرف مدت چند دقیقه راه اندازی کنید.

تیم فروش شما عاشق نرم افزار CRM دانا میشه

نرم افزار CRM دانا ابزارهای ضروری و کاربردی زیادی رو در اختیار تیم فروش قرار میده که موجب نظم دهی، افزایش سرعت و پیگیری بهتر فرصت ها میشه و هر کارشناس فروشی از کار با اون لذت میبره.

داشبورد نرم افزار CRM دانا
نگاه به داشبور دانا

از یک نرم افزار CRM عالی چه انتظاراتی دارید؟

یک نرم افزار CRM عالی به شما قدرت میده، موجب افزایش فروش شما میشه و مشتری‌های خوشحال و وفادار میسازه. شما برای رقابت در کسب و کار خود به یک نرم افزار سی آر ام پیشرفته و درجه یک نیاز دارید. ببینید چرا ما CRM دانا رو به شما پیشنهاد می‌کنیم.

آیکون فروش و بازاریابی

فروش و بازاریابی

سرنخ های بیشتری بسازید و به فرصت فروش تبدیل کنید،کمپین های بازاریابی رو مدیریت کنید و برای فروش تارگت های فردی و تیمی تعریف کنید و چشم از قیف فروش خود بر ندارید.
اطلاعات بیشتر

آیکون کانال های ارتباطی یکپارچه

کانال های ارتباطی یکپارچه

راه های ارتباط با مشتری ها رو گسترش بدید، یکپارچگی با سیستم تلفن، چت آنلاین سایت، پیامک، ایمیل یا واتساپ، همه به صورت یکپارچه در اختیار شماست.
اطلاعات بیشتر

آیکون خدمات مشتریان

خدمات مشتریان

با ماژول تیکتینگ دانا، بهترین خدمات رو به مشتریانتون ارائه کنید، SLA و سطح رضایت مشتریان رو زیر نظر بگیرید و کیفیت خدمات رو افزایش بدید.
اطلاعات بیشتر

آیکون سفارشی سازی

سفارشی سازی

دانا فقط یک CRM نیست، به آسونی هر چه بیشتر ماژول های (زیر سیستم) جدید بسازید و همه کارها رو به دانا منتقل کنید و فایل های اکسل و کارهای کاغذی رو دور بریزید.
اطلاعات بیشتر

آیکون اتوماسیون کارها

اتوماسیون کارها

با امکانات پیشرفته اتوماسیون دانا، همه کارهای تکراری روزانه تیم فروش و خدمات رو به دانا بسپارید و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.
اطلاعات بیشتر

آیکون همکاری تیمی

همکاری تیمی

کار تیمی نتایج بهتری داره، تقویم های کاری مشترک بسازید و فعالیت ها و جلسات رو در دانا مدیریت کنید، روی رکوردها همدیگر رو منشن کنید و تیمی کار کنید.
اطلاعات بیشتر

همین حالا شروع کنید
به مدت 14 روز همه امکانات نرم افزار CRM دانا رو به صورت
کاملا رایگان امتحان کنید
شما فقط 2 دقیقه با نرم افزار CRM دانا فاصله دارید.
آیکون توسعه و یکپارچگی

توسعه و یکپارچگی

با استفاده از RESTful API های دانا، به راحتی با سایر نرم افزارها و سامانه های موجود یکپارچگی ایجاد کنید و کیفیت و سرعت کارها رو افزایش بدید.
اطلاعات بیشتر

آیکون امنیت

امنیت

نرم افزار CRM ما امکانات امنیتی ضروری و مفیدی در اختیار شما قرار میده، در ضمن این محصول گواهینامه امنیت افتا از سازمان فناوری اطلاعات داره.
اطلاعات بیشتر

آیکون گزارشات و داشبورد

گزارشات و داشبورد

با گزارش های آماده و ابزار گزارش ساز پیشرفته دانا واقعیت های کسب و کارتون رو استخراج کنید و به کمک داشبوردهای جذاب دانا همیشه اوضاع رو زیر نظر داشته باشید.
اطلاعات بیشتر

بر روی ابرها یا نصب روی سرور شما
خودتون انتخاب کنید​

نرم افزار CRM دانا به دو شکل ابری (Cloud) و محلی (On-Premise) ارائه میشه، در نسخه ابری فقط کافیه ثبت نام کنید و شروع به استفاده از دانا کنید، اما اگر به هر دلیلی بخواهید دانا در سازمان شما نصب بشه، خب می تونید از نسخه محلی استفاده کنید. برای تصمیم گیری بهتر مطلب نرم افزار دانا نسخه ابری یا محلی، کدام برای شما مناسب تر است؟ رو مطالعه کنید.

آیکون نسخه محلی
نسخه محلی
On-Premises

یک نرم افزار CRM مدرن و کار آمد
برای کسب و کارهایی در هر نوع و اندازه

اندازه و زمینه کاری شما مهم نیست، اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا مدیریت بخشی از یک شرکت رو برعهده دارید، نرم افزار CRM دانا درآمدتون رو افزایش میده و موجب رشد سریعتر شما میشه.

چرا نرم افزار CRM دانا رو انتخاب کنم؟

مدرن و جذاب

نرم افزار CRM دانا طراحی بسیار مدرن و کاربرپسندی داره و شما خیلی زود به اون علاقمند میشید!

پشتیبانی فنی و منابع آموزشی

مطالب و ویدئوهای آموزشی وسیع به همراه پشتیبانی فنی عالی شرکت دانا پرداز نقطه قوت و تمایز ماست.
اطلاعات بیشتر

فراتر از CRM

فرم ساز و سیستم ساز نرم افزار CRM دانا به شما اجازه میده به راحتی ماژول های جدید بسازید و فایل های اکسل و کاغذ بازی ها رو دور بریزید.

امنیت فوق العاده

نرم افزار CRM دانا دارای گواهینامه امنیت افتا از سازمان فناوری اطلاعات هستش و موضوع امنیت اولویت اصلی ماست.
اطلاعات بیشتر

برخی از ویژگی های نرم افزار CRM دانا

ویژگی هاپشتیبانی
مدیریت گردش کار 
امکان تعریف پورتال کاربران 
نظر سنجی 
یکپارچگی با اکتیو دایرکتوری 
گزارش ساز و داشبورد 
مدیریت تیم های کاری 
فرم ساز 
مدیریت سطح دسترسی به داده ها 
ایمیل 
یکپارچگی با تلفن – VoIP 
مدیریت جلسات و کارها 
امکان صدور پیش فاکتور و فاکتور 

داستان موفقیت مشتریان ما با نرم افزار CRM دانا رو ببینید

ببینید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دانا چطور به صدها شرکت بزرگ و کوچک کمک کرده تا فرآیندهای مارکتینگ، فروش و خدمات مشتریان خودشون رو ارتقاء دهند و در کسب و کارشون با سرعت بالایی رشد کنند.
لوگو تپسل

امکانات نرم افزار CRM دانا باعث شده که ما بتونیم به دسته های مختلف از مشتریانمون به صورت مستقل رسیدگی کنیم و فرآیند های کاری متعددی رو تو سیستم پیاده سازی کنیم.

خانم مهندس مقدم در شرکت تپسل
خانم مهندس مقدم
شرکت پگاه داده کاوان شریف
لوگو شرکت کامبادن

نیاز به گزارش گیری، بررسی مراحل هر پروژه و اهمیت یکپارچه سازی با پلتفرم های مختلف مهم ترین دلایل انتخاب نرم افزار CRM دانا برای سازمان ما بودند.

مهندس بابایی در شرکت کامبادن
آقای مهندس بابایی
شرکت کامبادن
لوگو دیجی بان

شرکتهایی که در حال توسعه هستن اگر برای مدیریت فرآیندهای فروششون از نرم افزار CRM استفاده نکنن شبیه به آدمی میشن که قراره تو شب با چشم بند حرکت کنه

مهندس وحید خانی در شرکت دیجی بان
آقای مهندس وحید خانی
شرکت دیجی بان

سوالات متداول

CRM مخفف Customer Relationship Management که ما اون رو بیشتر با عنوان مدیریت ارتباط با مشتری می‌شناسیم.
در اصل یک رویکرد است که به کسب و کار ها کمک می‌کنه تا ارتباط خود با مشتریان موجود رو ارتقاء بدهند و با سرعت بالایی مشتریان جدید بدست بیاورند.

برای اطلاعات بیشتر راجع به CRM به صفحه “CRM چیست” ما مراجعه کنید

نرم افزار CRM به فروشندگان ابزارها و قابلیت‌هایی را می‌دهد تا فرآیند فروش را بهبود بخشند. مهمترین قابلیت ها عبارتند از:

  • ایجاد و پیگیری لیدها و فرصت‌های فروش
  • آگاهی از فرآیند فروش و مراحل پیشروی
  • مدیریت و تقویم‌بندی فعالیت‌ها و وظایف فروشندگان
  • دسترسی به اطلاعات مشتریان در هر لحظه
  • نظارت بر عملکرد فروشندگان و تحلیل فروش

نرم افزار در هر دو نسخه ابری و محلی یکی هستش و از هیچ نظری تفاوت نداره، تنها تفاوت در روش دسترسی به اون هستش.
در نسخه ابری (یا آنلاین) شما اشتراک خریداری می کنید و میتونید بدون نیاز به نصب و راه اندازی و با هزینه اولیه کمتری شروع به استفاده از نرم افزار کنید.
در نسخه محلی (یا نصبی)، نرم افزار در شبکه شما نصب میشه و باید یک سرور آماده کنید، در این روش شما یکبار هزینه لایسنس رو پرداخت می‌کنید و نیاز به تمدید اشتراک نیست ولی اگر نیاز به پشتیبانی داشته باشید می تونید هر سال قرارداد پشتیبانی خودتون رو تمدید کنید.برای اطلاعات بیشتر لطفا صفحه مقایسه نسخه ابری و محلی دانا رو مطالعه کنید.

دوره آزمایشی 14 روزه دانا بدون محدودیت است و شما می تونید از همه امکانات اون در این دوره استفاده کنید. در طول دوره آزمایشی شما می‌تونید با خرید محصول حساب خودتون رو از آزمایشی به تجاری تبدیل کنید. حساب‌هایی که در پایان دوره آزمایشی به نسخه تجاری ارتقاء پیدا نکند، غیر فعال می‌شوند و پس از 5 روز به طور کامل حذف می‌شود.

بله دانا با سیستم های تلفن VoIP یکپارچه میشه، می تونید با یک کلیک تماس بگیرید، مشخصات تماس های ورودی در نرم افزار نمایش داده میشه و همه تماس ها رکورد میشه و در نرم افزار ذخیره میشه.

نرم افزار دانا در کنار قدرت بالایی که داره بسیار هم کاربر پسند طراحی شده و کار با اون اصلا سخت نیست. در پایگاه دانش دانا پرداز مجموعه کاملی از مطالب و ویدئوهای آموزشی وجود داره که به کمک اون می‌تونید کار با نرم افزار رو یاد بگیرید. با این حال در صورت نیاز شما می‌تونید خدمات آموزش اختصاصی به صورت آنلاین یا حضوری خریداری کنید.

بله، ما خدماتی تحت عنوان آنبوردینگ مشتریان ارائه میدهیم، برای اطلاعات بیشتر به صفحه آشنایی با خدمات آنبوردینگ دانا پرداز مراجعه کنید.

حفظ امنیت داده‌های شما اولویت اول ما است. نرم افزار دانا دارای گواهی نامه امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) از سازمان فناوری اطلاعات است. علاوه بر آن سرور‌های ما از بالاترین سطح امنیت فیزیکی و نرم افزاری برخوردارند. تیم فنی دانا پرداز هم با مانیتورینگ 24 ساعته سیستم و بکاپ گیری منظم و بی وقفه تلاش می‌کنند تا سطح امنیت داده را به بالاترین حد ممکن برسانند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه امنیت دانا مراجعه کنید.

در نسخه‌های ابری به صورت پیش فرض به مدت اشتراک خریداری شده خدمات پشتیبانی فنی رایگان با بسته گارانتی ارائه می‌شود، اما شما در زمان خرید می‌تونید با پرداخت مبلغی اضافه، بسته پشتیبانی­تون رو به بسته برتر ارتقاء بدید.نسخه محلی حرفه‌ای به صورت پیش فرض دارای 6 ماه خدمات پشتیبانی رایگان با بسته گارانتی است. نسخه محلی اینترپرایس دارای بسته پشتیبانی برتر به مدت 1 سال است.  
برای اطلاعات بیشتر صفحه معرفی بسته های خدمات پشتیبانی رو مطالعه کنید.

مدل قیمت گذاری دانا بسیار منعطف است، هم برای نسخ ابری و هم برای نسخ محلی شما می تونید بر اساس نیاز خودتون بسته مناسب رو انتخاب کنید، برای آگاهی از قیمت ها به صفحه قیمت نرم افزار CRM دانا مراجعه کنید

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دانا دارای امکاناتی از جمله مدیریت عملیات فروش، توسعه و یکپارچگی با کانال های مختلف فروش مانند چت آنلاین سایت و ایمیل، اتوماسیون و مدیریت فرآیندها مانند فرآیند گردش کار و فرآیند تاییدیه، خدمات مشتری مانند مدیریت سطح خدمات و سنجش رضایت مشتری، افزایش بهره وری با استفاده از مدیریت جلسات و مدیریت تیم های کاری، سفارشی سازی بالا و گزارش گیری و تحلیل اطلاعات حرفه ای می باشد.

برای اطلاعات بیشتر راجع به امکانات نرم افزار CRM دانا وارد صفحه “امکانات CRM دانا” شوید.

بله. دانا مجموعه کاملی از APIها در اختیار شما قرار میده که به کمک اونها میتونید به راحتی دانا رو با سایر سیستم ها، وب سایت ها و سیستم ها یکپارچه کنید.     اطلاعات بیشتر

برای انتخاب نرم افزار سی ار ام مناسب کسب و کارتان باید به نکات زیادی از جمله کانال های ارتباط با مشتری، روش دسترسی، امکانات داشبورد و گزارش گیری، امکانات پشتیبانی از مشتریان، امکانات مدیریت فروش، امنیت، قیمت و غیره توجه کنید. برای راهنمایی کامل راجع به این موضوع میتونید از صفحه “بهترین نرم افزار CRM” ما دیدن کنید.

نرم افزار سی آر ام دانا برای همه ی کسب و کارها از کوچیک و متوسط گرفته تا کسب و کارهای بزرگ و دولتی مناسب هستش و به آنها کمک میکنه تا فرآیندهای خودشون رو بهبود و میزان بهره وری رو افزایش بدن. 

برای استفاده از نرم افزار سی آر ام دانا میتونین با ثبت نام دوره 14 روزه رایگان از این ابزار استفاده کنین. بعد از ثبت نام دسترسی دانا براتون باز میشه و میتونین از تمامی امکانات آن به مدت 14 روز بهره مند شوید.

پیمایش به بالا