لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

نرم افزار CRM دانا رو برای کسب و کار خودتون سفارشی سازی کنید

شرکت شما منحصر به فرد است، پس چرا سیستم مدیریت ارتباط با مشتریتون منحصر به فرد نباشه؟! با استفاده از امکانات سفارشی سازی نرم افزار CRM دانا، میتونید پرونده مشتری ها، قالب ایمیل و پیامک های ارسالی، فرم های اطلاعاتی، مدل نمایش اطلاعات مشتری ها، گزارش های فروش و به طور کلی مدل استفاده از سی آر ام  رو سفارشی کنید و نرم افزار CRM دانا که برای سازمان خودتون سفارشی شده،  داشته باشید.

دانا رو برای کسب و کار خودتون سفارشی کنید
سفارشی سازی در دانا چطوری به شما کمک می‌کنه؟
فرم‌های سفارشی تعریف کنید و در پرونده هر مشتری اطلاعاتی که لازم هست رو ذخیره کنید.
تیم‌های کاری خودتون رو تعریف کنید و ساختار سازمانیتون رو در دانا شبیه سازی کنید.
به هر کارشناس دقیقا همون اطلاعاتی رو نشون بدید که باید بهش دسترسی داشته باشه.
با تعریف نماهای سفارشی، همیشه همون اطلاعاتی که نیاز دارید رو ببینید.

با سفارشی سازی فرم ها، یک نرم افزار CRM همه فن حریف بسازید

شما میتونید برای هر کدوم از محصولات، درخواست ها و مشتری ها، یک یا چند فرم اختصاصی تعریف کنید و در هر فرم، فیلدهایی برای درج اطلاعات مربوطه رو قرار بدید. با ایجاد بخش و تب میتونید ظاهر فرم ها رو هم سفارشی کنید و فیلدهای مربوطه رو در یک بخش قرار بدید تا تکمیل فرم و مشاهده اطلاعات هم ساده تر بشه.

با قواعد فرم، از درج اطلاعات نامعتبر جلوگیری کنید

با اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده در فرم ها، میتونید از اطلاعاتتون گزارش های معتبری تهیه کنید و در نتیجه با برنامه ریزی صحیح، فروشتون رو افزایش بدید. قابلیت قواعد فرم دانا، این امکان رو در اختیار شما قرار میده. فقط کافیه مقادیر معتبر برای هر فیلد رو مشخص کنید تا سیستم از ورود اطلاعات نامعتبر جلوگیری کنه.

فیلدها رو با اطلاعات مناسب برای کسب و کار خودتون همگام کنید.
بخش های غیر ضروری را حذف نه، نامرئی کنید!!

بخش های غیر ضروری را حذف نه، نامرئی کنید!!

اگه محصولات و خدمات متنوعی دارید، نیازی به تعریف فرم‍‌های جداگانه برای هر محصول نیست، با استفاده از قواعد فرم، با انتخاب محصول، فقط بخش‌های مرتبط به همون محصول در فرم نمایش داده میشه.

بدون نیاز به کد نویسی و با چند کلیک، ماژول های جدید به نرم افزار CRM دانا اضافه کنید

برای مدیریت ارتباط با مشتری در دانا می‌تونید سرنخ، فرصت فروش، پیش فاکتور و فاکتور تعریف کنید و برای مشتری‌هاتون حساب ایجاد کنید. همچنین می‌تونید کمپین‌های بازاریابی و فروشتون رو در نرم افزار سی آر ام دانا تعریف کنید و برای هر تیم کاری پیش بینی و هدف فروش معین کنید. اما اگر همه اینها برای شما کافی نیست و انتظارات بیشتری از نرم افزار CRM تون دارید، نگران نباشید. سفارشی سازی نرم افزار CRM دانا شامل توسعه هم می‌شه. شما می‌تونید ماژول‌های سفارشی تعریف کنید و از اونها مثل بقیه ماژول‌های دانا استفاده کنید. مثلا می‌تونید برای قراردادهای خدماتی، ماژول سفارشی تعریف کنید و اطلاعات قراردادهاتون رو در اون ثبت کنید.

بدون نیاز به کد نویسی و با چند کلیک ماژول های جدید به دانا اضافه کنید
فیلدها رو با اطلاعات مناسب برای کسب و کار خودتون همگام کنید.

فیلدهای نرم افزار CRM دانا رو با اطلاعات مناسب برای کسب و کار خودتون سفارشی سازی کنید.

منظور از نوع حساب در یک سازمان بیمه، بیمه شده اصلی یا تحت پوشش هست در حالی که نوع حساب در یک بانک می‌تونه جاری یا پس انداز باشه. با استفاده از امکان سفارشی سازی نرم افزار CRM دانا، می‌تونید مقادیر مجاز برای هر فیلد رو متناسب با کسب و کار خودتون سفارشی کنید. حتی می‌تونید برای هر کدوم از ماژول‌های سیستمی یا سفارشی، فیلدهای جدید تعریف کنید و اطلاعات مورد نیازتون رو به سادگی ذخیره و مدیریت کنید.

اسکرول به بالا