🙂به دانا پرداز خوش آمدید🙂

ما میدونیم که تولید محصولات عالی بدون یک تیم فوق العاده امکان پذیر نیست، برای همین در دانا پرداز بهترین ها رو در کنار خود داریم، افرادی باهوش و خلاق و پر تلاش. اگر شما هم جز بهترین ها هستید، پس همکاری با شما باعث افتخار ماست.

دانا پرداز چه جایی است؟

دانا پرداز یک شرکت نرم افزاری دانش بنیان است که محصولاتی در زمینه مدیریت کسب و کار و همچنین مدیریت فناوری اطلاعات تولید می‌کند. از سال 1385 شروع به فعالیت کرده‌ایم و در حال حاضر بیش از 3000 شرکت و سازمان در سطح کشور از محصولات ما استفاده می‌کنند. ما به کمک همکاران درجه یک خود تونستیم به کسب و کارها کمک کنیم تا سریعتر رشد کنند و در کار خود موفق باشند.

چرا دانا­پرداز را برای پیشرفت شغلی خودم انتخاب کنم ؟

ما می‌دونیم که پیشرفت شرکت در گرو پیشرفت افراد تیم ما است. در دانا پرداز ما به محصولات نرم افزاری با کیفیت و قدرتمند خودمون افتخار می‌کنیم و همیشه تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات رو به مشتریانمون ارائه کنیم. ما بر این باوریم که تحقق اهداف شرکت در همه حوزه‌ها در گروی جذب و حفظ نیروهای باهوش و متخصص است و برای همین منظور دائماً در جستجوی افرادی هستیم که مشتاق ساخت محصولات عالی هستن و از خوشحال کردن مشتریان لذت می‌برند.

فضای رشد و پیشرفت

ما از شما برای یادگیری مباحث جدید و ارتقاء جایگاه شغلی حمایت می‌کنیم.

همکاران بینظیر

با هیجان و انگیزه از همکاری با بهترین متخصص‌ها لذت ببرید.

محیط کاری عالی

در دانا پرداز تلاش کردیم محیطی دلنشین و با اتمسفر همکاری تیمی ایجاد کنیم.

تاثیر واقعی

کمک کنید محصولاتی درجه یک و مثال زدنی برای شرکت‌های معتبر بسازیم.

از زبان همکاران

ما با هم بهترینیم

ما در دانا­پرداز همکاری تیمی رو یکی از ارکان اصلی پیشرفت می­‌دونیم و بر اساس همین باور تلاش کردیم محیطی پویا برای تعامل افراد با هم ایجاد کنیم. اینجا فرد معنا نداره و فقط کار تیمی است که نتیجه واقعی رو خلق می‌کنه.
همکاران ما در داناپرداز

سوالات متداول

محل فعلی شرکت داناپرداز، فلکه دوم صادقیه، ابتدای کاشانی، خیابان شهید معیری ( بوستان یکم سابق ) ، ساختمان برلیان، واحدهای 17،18 و 19 است.

ساعات کاری ما روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 5 عصر است و روزهای پنجشنبه تعطیل هستیم.

داناپرداز از سال 1385 شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر حدود 70 نفر نیروی انسانی دارد.
بله، از اونجا که داناپرداز یک شرکت دانش بنیان است، افرادی که دارای شرایط مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باشند، می­‌تونند از این مزیت برخوردار شوند.
پیمایش به بالا