لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

نرم افزار CRM برای شرکت‌ ها و سازمان‌ های بزرگ

نرم افزار CRM شرکت های بزرگ باید به همان سرعتی که کسب و کار پیشرفت می‌کند، تکامل پیدا کند.نرم افزار CRM دانا نرم افزاری منعطف و مقیاس پذیر است که با ارائه ویژگی‌های کارآمد به شما در مدیریت موثر یک سازمان در مقیاس بزرگ و در تمامی بخش‌ها، بازارها و مکان‌های جغرافیایی کمک می‌کند.

مورد اعتماد بیش از 3000 کسب و کار در سراسر کشور

نرم افزار CRM برای شرکت های بزرگ

منتخب بیش از سه هزار سازمان و شرکت خصوصی و دولتی در کشور

دانا فقط یک نرم افزار CRM نیست، به کمک دانا می‌تونید همه کارهای کاغذی و دستی خودتون رو حذف کنید و برای هر موضوعی به سادگی سیستم طراحی کنید.

در دانا علاوه بر ماژول‌های سرنخ و فروش می‌تونید از تیکتینگ پیشرفته، SLA، نظر سنجی، چت آنلاین و هر چیز دیگه‌ای که برای مدیریت ارتباط با مشتریانتون نیاز هست بهره‌مند شوید.

نرم افزار CRM دانا امن و مقیاس پذیر برای شرکت ها و سازمان های بزرگ

شرکت های بزرگ باید قادر باشند حجم زیادی از داده‌های مشتری را مدیریت کرده، فرآیندهای پیچیده تجاری را هماهنگ و اجرا کنند و استانداردهای امنیتی را رعایت کرده و با مقررات محلی و بین المللی مطابقت داشته باشند.

نرم افزار CRM دانا برای شرکت‌ های بزرگ این امکان رو فراهم می‌کنه تا این سازماه‌ها داده های تجاری خود را در بخش های مختلف یکپارچه کرده و تجربه جذاب تری به مشتری ارائه دهند.
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دانا با زیرساخت‌های قدرتمند، مجموعه‌ای از ویژگی‌های غنی و فرآیندهای امنیت داده در سطح سازمانی را برای مشاغل بسیار پیچیده و در مقیاس بزرگ فراهم کرده و امکان فعالیت یکپارچه را ایجاد کرده است.

نرم افزار CRM دانا برای شرکت های بزرگ، سازش ناپذیر در حفظ امنیت

نرم افزار CRM دانا به امنیت و حفظ حریم خصوصی داده‌های مشتریان متعهد است. این تعهد با ترکیبی از ویژگی‌های امنیتی جامع در درجه نرم افزار CRM برای شرکت های بزرگ و همچنین به روز رسانی‌های دقیق و مستمر نرم افزار و زیرساختها پشتیبانی می‌شود.
با انجام این کار امنیت داده‌ها و خدمات شما حفظ خواهد شد. ما تمامی بهروش‌های موجود را برای رعایت کامل امنیت و حفظ حریم خصوصی سازمان‌ها و شرکت های بزرگ در نظر گرفته ایم.

UPTIME

99.99%

ویژگی و امکانات امنیتی نرم افزار دانا

گواهی نامه های امنیتی

کنترل سطح دسترسی

رویداد نگاری

تنظیمات امنیتی

سیاست رمز عبور

پشتیبانی و پیاده سازی از ابتدا تا انتها

دانا متعهد به پشتیبانی از مشتریان سازمانی خود فراتر از نقطه خرید است. همزمان با برقراری تماس اولیه، تیم راهکارهای سازمانی ما لیستی از نیازها را بر اساس فرآیندهای خاص کسب و کار شما تهیه می‌کند. با در اختیار داشتن این اطلاعات، تیم ما یک نمونه اولیه عملیاتی تهیه کرده و آن را در سازمان شما پیاده سازی می‌کند و مشکلات احتمالی را برطرف می‌کند. این فرایند پشتیبانی از ابتدا تا انتها منابع مورد نیاز برای راه اندازی CRM جدید شما را کاهش می‌دهد.

آموزش جامع نرم افزار CRM دانا برای شرکت های بزرگ

با برنامه ریزی برای آموزش حضوری یا آنلاین با یکی از کارشناسان‌ما، مهارت‌های سازمان در استفاده از نرم افزارسی آر ام دانا را ارتقا دهید. بسته به ساختار تیم و شرایط خاص کسب و کارتان دوره آموزشی شما برای نقش‌های مختلف شغلی از جمله مدیر فناوری اطلاعات ، سرپرست یا کارشناس فروش و غیره تنظیم خواهد شد.

پشتیبانی متمرکز بر اساس SLA

با استفاده از سیستم پشتیبانی نرم افزار CRM دانا برای شرکت‌های بزرگ، از خدمات کارشناسان پشتیبانی ماهر و باتجربه در 365 روز سال بهره مند شوید و ظرف کمتر از 1 ساعت در روزها و ساعات کاری، پاسخ مسائل و مشکلات خود را دریافت کنید.

پشتیبانی متمرکز بر اساس SLA

بستر قابل توسعه نرم افزار CRM دانا برای شرکت ها و سازمان های بزرگ

نرم افزار CRM دانا برای شرکت‌ های بزرگ با رابط‌ برنامه‌های کاربردی و کیت توسعه نرم افزار قدرتمند، قابلیت ادغام با محبوب ترین برنامه‌های مورد استفاده در سازمان‌های مختلف را دارد و از این جهت فراتر از یک نرم افزار عمل می‌کند. در واقع این نرم افزار یک بستر کامل خدماتی برای سازمان شما است.

چرا نرم افزار CRM دانا؟

طی چند سال گذشته، نرم افزار CRM دانا سرمایه گذاری گسترده‌ای در زمینه تحقیق و توسعه محصول انجام داده که نتیجه آن یک راه حل نرم افزاری بالغ و درجه یک است. در حالی که شرکت‌های دیگر درآمد خود را صرف تبلیغات مستمر محصولات خود کرده اند، ما بیشتر سود خود را در زمینه بهینه سازی اصول اصلی تولید نرم افزار و ارتقاء ویژگی‌های نرم افزار سرمایه گذاری کرده ایم. این نرم افزار CRM قدرتمند، مشتریان سازمانی ما را قادر می‌سازد تا در بازارهای کم ثبات امروزی، توانایی مقیاس بندی و سازگاری مناسب داشته باشند.

50٪ سریع‌تر

در پیاده سازی و استقرار در مقایسه با رقبا

پیمایش به بالا