امنیت دانا

به قلعه دانا خوش آمدید

ما در دانا پرداز با پشتوانه بیش از 15 سال فعالیت در صنعت نرم افزار و اعتماد بیش از 3000 مشتری در سراسر کشور، به حفاظت از اطلاعات شما تعهد و تعصب داریم. امنیت داناپرداز به صورت چند لایه مطابق با استاندارد های روز دنیا از محصولات و داده های ما محافظت می کند.

امکانات امنیتی محصولات دانا

آیکون گواهینامه امنیتی

گواهینامه امنیت افتا

نرم افزار دانا، در آزمایشگاه های مورد تائید سازمان فناوری اطلاعات مورد ارزیابی امنیتی قرار گرفته و موفق به دریافت گواهینامه امنیت محصول شده است و این اطمینان را فراهم می سازد که سیستم در برابر بسیاری از انواع تهدیدات سایبری ایمن می باشد.
آیکون کنترل سطح دسترسی

کنترل سطح دسترسی پیشرفته

نرم افزار دانا، در آزمایشگاه های مورد تائید سازمان فناوری اطلاعات مورد ارزیابی امنیتی قرار گرفته و موفق به دریافت گواهینامه امنیت محصول شده است و این اطمینان را فراهم می سازد که سیستم در برابر بسیاری از انواع تهدیدات سایبری ایمن می باشد.
آیکون امنیت

دسترسی ایمن در فضای اینترنت

دسترسی به دانا به روش SSL و با گواهینامه معتبر ایمن شده است و همه اطلاعات به صورت رمز نگاری شده با سرور تبادل می شود. در صورتی که از نسخ محلی دانا استفاده می کنید نیز می توانید SSL و TLS را در IIS فعال سازید.
آیکون تنظیمات امنیتی

تنظیمات امنیتی

بخش راهبری دانا دارای قسمتی با عنوان تنظیمات امنیتی است که به کمک آن مدیر سیستم می تواند تنظیماتی مانند دسترسی های همزمان، و بسیاری از موضوعات امنیتی دیگر را مطابق با نیاز خود تنظیم کند.
آیکون تقویم

رویداد نگاری

مکانیسم رویداد نگاری دانا ، همه وقایع امنیتی سیستم را برای بررسی های بعدی ثبت می کند و امکان مشاهده و گزارش گیری از آن را فراهم می سازد.
آیکون قفل

سیاست رمز عبور داناپرداز

در دانا شما می توانید سیاست های امنیتی رمز عبور مانند تعداد حروف، پیچیدگی و حداکثر عمر روز عبور را مطابق با سیاست های امنیتی شرکت خود مشخص کنید.
آیکون نت

دامنه های مجاز و غیر مجاز

در دانای ابری، شما می توانید دسترسی به سامانه را بر اساس دامین ایمیل کاربران محدود سازی و فقط کاربرانی از دامنه های مجاز بتوانند از سامانه استفاده کنند.
آیکون @

امضاء امنیتی ایمیل ها

در دانای ابری، برای جلوگیری از اسپوفینگ ایمیل ها و جلوگیری از اسپم شدن آنها، ما از هر دو روش تصدیق هویت ایمیل SPF و DKIM پشتیبانی می کنیم.
آیکون ذخیره سازی

ذخیره سازی امن اطلاعات کاربری

ما از روش های استاندارد برای رمز نگاری و ذخیره سازی اطلاعات کاربری و رمز عبور استفاده میکنیم و هیچ یک از این اطلاعات به صورت تکست ذخیره نمی شود.
آیکون اسپم

اسپم فیلترینگ

در دانای ابری، ما از مکانیسم های پیشرفته مبتنی بر SpamAssasin برای تشخیص اسپم ها استفاده می کنیم.
آیکون اثر انگشت

امنیت و تصدیق هویت API دانا

دسترسی به API های دانا، فقط به کاربران مجاز بر اساس نام کاربری و توکن ایمن شده است.
آیکون ممنوع

محدود کردن دسترسی با IP

شما می توانید دسترسی به دانا را فقط به محدوده مشخصی از آدرس های IP مجاز محدود سازید.

گواهینامه افتا
ضامن امنیت سایبری در عصر دیجیتال

گواهینامه افتا، مخفف “امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات”، نقشی حیاتی را در تضمین امنیت سایبری ایران ایفا می‌کند. این سازمان با صدور گواهینامه افتا، به سازمان‌ها و شرکت‌ها مهر تایید امنیتی اعطا می‌کند. در دنیای امروز که اتکای سازمان‌ها به سیستم‌های نرم‌افزاری برای انجام امور روزمره به شدت افزایش یافته، وظایف افتا از اهمیتی حیاتی برخوردار شده است.
با گسترش روزافزون استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری در نهادهای دولتی و خصوصی برای انجام امور در بستر اینترنت، نقش افتا بیش از پیش برجسته می‌شود. در عصر حاضر، امنیت اطلاعات و محافظت از داده‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. اینجا است که افتا با تایید امنیت محصولات، خدمات و نرم‌افزارهای تولید داخل، به میدان می‌آید.
گواهینامه افتا با تضمین یکپارچگی امنیت شبکه ملی، از بروز آسیب‌های احتمالی ناشی از استفاده از محصولات ناامن جلوگیری می‌کند.


مشاهده گواهی افتا نرم افزار ITSM دانا پرو

چرا گواهینامه امنیتی افتا برای نرم افزارها مهم است؟

دلایل متعددی برای اهمیت گواهینامه امنیتی افتا برای نرم افزارها وجود دارد، از جمله:

داشتن گواهینامه افتا به کاربران نشان می دهد که نرم افزار مورد نظر از نظر امنیتی ارزیابی شده و جای اعتماد دارد. این امر می تواند به ویژه برای سازمان ها و کاربرانی که با اطلاعات حساس سروکار دارند، حائز اهمیت باشد.
سختگیرانه ای را پشت سر گذاشته اند و از این رو، در برابر حملات سایبری مقاوم تر هستند.
در شرایطی که رقابت در بازار نرم افزارها بسیار شدید است، داشتن گواهینامه افتا می تواند به عنوان یک مزیت رقابتی قابل توجه عمل کند و به تمایز نرم افزار شما از سایر محصولات موجود در بازار کمک کند.
در برخی از صنایع، استفاده از نرم افزارهایی که دارای گواهینامه امنیتی افتا هستند، الزامی است.

امکانات امنیتی محصولات ابری دانا

آیکون تیک

رمز نگاری با SSL

دسترسی به دانا به روش SSL و با گواهینامه معتبر ایمن شده است و همه اطلاعات به صورت رمز نگاری شده با سرور تبادل می شود. در صورتی که از نسخ محلی دانا استفاده می کنید نیز می توانید SSL و TLS را در IIS فعال سازید.

آیکون تیک

مقابله با حملات DDoS

راه حل های صنعتی DDoS Mitigation در زیر ساخت دیتا سنتر سرویس های ابری دانا پیاده سازی شده است.
آیکون تیک

بکاپ گیری از اطلاعات

پایگاه داده سرویس های ابری دانا، به 24 ساعت یکبار، در هر نیمه شب بکاپ گرفته می شود و در صورت درخواست مشتریان قابل بازیابی خواهد بود.
آیکون تیک

محیط های مستقل تولید و عملیات

محیط های تولید و تست محصولات از سرورهای عملیاتی به طور کامل مستقل است و داده های مشتریان در دسترس تیم های توسعه محصول قرار ندارد.
آیکون تیک

ویژگی فیزیکی سرور ها

سرورهای ابری دانا، دارای ویژگی های استاندارد امنیتی مانند RAID و Redundant Power Supply می باشند.
آیکون تیک

ویژگی های فیزیکی دیتا سنتر

دیتا سنتر های دانا، از استاندارد های امنیتی بالایی برخوردارند مانند سیستم های UPS و ژنراتور برق، حفاظت فیزیکی و تهویه صنعتی.
اسکرول به بالا