لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

نرم افزار CRM برای مشاغل کوچک

نرم افزار CRM برای کسب و کارهای کوچک

موفقیت در کسب و کار های کوچک، نیازمند یک نرم افزار CRM ساده و قدرتمند است

در دوره‌ای عجیب در دنیای بیزینس هستیم، فرقی نداره یک کسب و کار کوچک و خونگی داشته باشیم، یک استارتاپ شروع کرده باشیم یا صاحب یک شغل پر درآمد باشیم.

در همه حالت‌ها، اولویت مشتریان شما هستند. مدیریت اطلاعات فرصت‌های فروش و مشتری‌ها وقتی کار شما کوچکه ساده است اما همینطور که پیشرفت می‌کنید می‌بینید که دفتر یادداشت و فایل‌های اکسل دیگه کاربردی نداره و اینجاست که برای موفقیت نیاز به ابزارهای جدید دارید.

یک نرم افزار CRM اولین چیزی است که به اون نیاز دارید.

نرم افزار CRM موجب رشد کسب و کار شما می‌شه

نرم افزار CRM موجب رشد کسب و کار شما می‌شه افراد تیم فروش و خدمات شما برای بهره‌وری بالاتر و رسیدن به اهداف خود به یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان مناسب نیاز دارند. که موجب میشه افراد شما بتونند حجم زیادی از اطلاعات و پیگیری ها رو مدیریت کنند و با اتوماسیون کارها، در زمان صرفه جویی کنند. یک نرم افزار سی آر ام پیشرفته فرهنگ بازاریابی و فروش شما رو تغییر میده و فرآیندهای اصولی، چابک و قابل کنترل رو با خودش به همراه میاره.

تحقیقات اخیر ثابت کرده، شرکت ها و کسب و کار هایی که از نرم افزار CRM استفاده می کنند، تا 40% افزایش فروش خواهند داشت.

چرا مشاغل کوچک به یک نرم افزار CRM تمام عیار نیاز دارند؟

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا ( CRM ) پاسخی است که شما به دنبال اون هستید. اگر شک دارید و از خودتون می‌پرسید که “مگر نرم افزار CRM فقط برای شرکت‌های بزرگ با تیم‌های فروش و خدمات وسیع نیست؟” پاسخ اینه که شما نباید یک شرکت بزرگ باشید تا از مزیت‌های نرم افزار CRM بهره­مند بشید.


پیاده سازی یک نرم افزار CRM علاوه بر اینکه موجب سامان دادن اطلاعات مشتری‌ها و فرصت‌های فروش میشه، به شما کمک می‌کنه بسیاری از کارهای روزمره و تکراری رو اتوماسیون کنید و به سیستم بسپارید و وقت خودتون رو به اهداف اصلی معطوف کنید.


به عنوان یک کسب و کار کوچک که تیم فروش کوچکی هم دارد شما باید از چابک بودن رویه‌های مرتبط با مشتری و رسیدگی صحیح و بدون فراموشی سرنخ‌ها و فرصت‌های فروش اطمینان داشته باشید و از همین حالا از مشتری‌های خود به عنوان اصلی ترین سرمایه برای پیشرفت استفاده کنید.

300%

افزایش نرخ تبدیل فرصت های فروش به فروش موفق وقتی از CRM استفاده کنید.

9 برابر

برای هر میزان هزینه ای که برای سی آر ام می‌کنید، 9 برابر بازگشت سرمایه خواهید داشت

47%

با نرم افزار CRM نرخ حفظ مشتری 47% افزایش خواهد داشت

چرا نرم افزار CRM دانا بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک است؟

آسان و کاربر ­پسند

ما می‌دونیم که شما زمان کافی برای یادگیری یک سیستم پیچیده و پر شاخ و برگ و ندارید. نرم افزار CRM دانا با محیطی جذاب و کاربری آسان به شما کمک می‌کنه بلادرنگ شروع به استفاده کنید.

نرم افزار CRM آسان برای سفارشی سازی برای کسب و کار های کوچک

رویه‌های کاری در هیچ دو کسب و کاری دقیقا شبیه هم نیست و بنابراین شما به یک نرم افزار CRM نیاز دارید که به آسونی و بدون کد نویسی بر اساس نیاز شما قابل سفارشی سازی و تغییر باشه.

راه اندازی سریع

با استفاده از خدمات آنبوردینگ شرکت دانا پرداز، نرم افزار CRM خودتون رو در سریع ترین زمان ممکن و بدون دردسر راه اندازی کنید. آشنایی با خدمات آنبوردینگ

امن و قابل اعتماد

شما باید به نرم افزار CRM خودتون اعتماد داشته باشید، پس باید سیستمی رو انتخاب کنید که امکانات امنیت سطح بالا و گواهی نامه های امنیتی معتبر از مراجع قانونی رو داشته باشه. امنیت در نرم افزار CRM دانا

یکپارچگی نرم افزار CRM برای مشاغل کوچک با سایر ابزار ها

نرم افزار CRM برای کسب و کار های کوچک باید API های لازم رو برای توسعه و اتصال با سایر ابزارها و نرم افزارها رو در اختیارتون قرار بده و از طرفی محیطی برای اسکریپت نویسی و توسعه قابلیت‌ها داشته باشه.

آیا تصمیم دارید یک نرم افزار CRM برای کسب و کار کوچک خود خریداری کنید؟

به کدوم نوع CRM نیاز دارم؟ ابری (Cloud) یا محلی (On-premise)

به کمک نسخه آزمایشی شما می‌تونید نرم افزار CRM مورد نظرتون رو برای مدت کوتاهی تست کنید و اگر مناسب نیاز شما بود نسبت به خرید اقدام کنید. همین حالا نسخه 14 روزه آزمایشی CRM دانا رو شروع کنید.

آیا CRM مورد نظرم به آسونی قابل استفاده است؟

نرم افزار CRM شما باید در عین قدرتمند بودن ساده باشه و کار با اون آسون باشه. طراحی نرم افزار و واسط کاربری اون باید مدرن و حرفه‌ای باشه.

آیا CRM مورد نظرم نسخه آزمایشی داره؟

به کمک نسخه آزمایشی شما می‌تونید نرم افزار CRM مورد نظرتون رو برای مدت کوتاهی تست کنید و اگر مناسب نیاز شما بود نسبت به خرید اقدام کنید. همین حالا نسخه 14 روزه آزمایشی CRM دانا رو شروع کنید.

آیا داشبورد و گزارش ساز خوبی داره؟

تردید نداشته باشید که وجود یک داشبورد منعطف و پیشرفته موجب آسون تر شدن زندگی کاری شما می‌شه، در زمان خرید دقیقا به امکانات داشبورد و گزارش ساز توجه کنید.

آیا به آسونی با سیستم تلفنی یکپارچه می‌شه؟

کارشناس های فروش مدت زیادی از ساعات کاری خودشون رو مشغول برقراری تماس و صحبت با مشتری ها می کنند، نرم افزار CRM مورد نظرتون باید به طور کامل با سیستم تلفنی شما یکپارچه بشه و راندمان کارشناس ها رو افزایش بده. آشنایی با امکانات یکپارچگی تلفن و CRM دانا

آیا CRM مورد نظرم قیمت مناسبی داره ؟

نرم افزار CRM شما باید قیمت گذاری منعطف داشته باشه، به طوری که شما بتونید دقیقا مطابق نیاز خودتون هزینه کنید و همراه با رشد کسب و کار بتونید نسخ کامل تر اون رو خریداری کنید. قیمت نرم افزار CRM دانا

گروه صنعتی صبا

خانم مهندس فولادی مهر

تماس‌هایی که سمت مجموعه ما میاد تعداد بالایی هست و حائز اهمیت هست که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این تماس‌ها پاسخ داده بشه و برای مشتری پیش فاکتور ارسال بشه. قسمت فرصت‌های فروش و پیش فاکتور نرم افزار دانا داخل مجموعه ما خیلی استفاده می‌شه. علاوه بر آن نرم‌افزار دانا می‌تونه به ما بده گزارش‌هایی در لحظه از میزان فروشمون، تعداد پیش فاکتورهایی که فرستادیم و در نهایت از سود فاکتورهایی که داریم به ما بده

همه ابزارهای لازم برای برنده شدن در رقابت و کمک به رشد سریع تر مشاغل کوچک

رشد کسب و کار شما در گرو فروش و از اون مهمتر حفظ مشتریان راضی است، پس در انتخاب نرم افزار CRM عجله نکنید و خوب تحقیق کنید.

پیمایش به بالا