لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با ارسال پیامک از طریق نرم افزار CRM دانا ، مشتریانتون رو وفادار نگه دارید.

پیامک ساده‌ترین و رایج ترین راه ارتباطی با مشتریان است و به شما کمک می‌کند در هر لحظه با مشتریانتون در ارتباط باشید با اتصال سیستم پیامکی سازمانتون به نرم افزار CRM دانا، می‌تونید برای ارسال SMS، زمانبندی تعریف کنید و در هر مرحله از فرآیند فروش از این ابزار ارتباطی استفاده بهینه رو ببرید.

ارسال پیامک به مشتریان | داناپرداز
ارسال پیامک چه کمکی به شما میکنه
پیامک‌هاتون رو به صورت خودکار ارسال کنید.
بدون نیاز به وارد کردن شماره کاربران موجود در نرم افزار، پیامک ارسال کنید.
بدون نیاز به وارد کردن شماره کاربران موجود در نرم افزار، پیامک ارسال کنید.
رویدادهای مختلف رو به صورت پیامک اطلاع رسانی کنید.

با ارسال پیامک از طریق نرم افزار CRM دانا، همه رویدادهاتون رو اطلاع رسانی کنید

اطلاع رسانی رویدادهایی مثل همایش‌ها، یا جشنواره‌های فروش، می‌تونه تو افزایش فروش شما تاثیر چشمگیری داشته باشه. با استفاده از سیستم ارسال پیامک دانا می‌تونید مخاطبین مورد نظرتون برای دریافت اطلاع رسانی رو از بین کانتکت‌ها، کاربران و کارشناسان دانا انتخاب کنید و خیالتون از بابت اطلاع رسانی‌ها راحت باشه.

پیامک رو برای هر دریافت کننده‌ای سفارشی کنید

با استفاده از مقادیر داینامیک، می‌تونید در یک بار استفاده، متن پیامک رو برای هر فردی سفارشی کنید. مثلا می‌تونید نام مشتری‌هاتون رو در اول پیامک بنویسید تا پیامک‌های شما، مثل پیامک‌های تبلیغاتی نباشه و مشتری‌ها با اشتیاق بیشتری پیام‌های شما رو بخونند.
برای رویدادهای مهم به صورت خودکار پیامک دریافت کنید

برای رویدادهای مهم در نرم افزار CRM دانا به صورت خودکار پیامک دریافت کنید

اگر رویدادی مثل بسته شدن تیکت یا بالا رفتن مقدار درخواست‌ها، برای شما خیلی حیاتیه می‌تونید گردش کاری تعریف کنید تا در صورت بروز اون رویداد، بهتون با پیامک اطلاع رسانی بشه. با این ویژگی همیشه در جریان کارها هستید و نگرانی بابت اتفاقات غیر منتظره نخواهید داشت و در اسرع وقت از رویداد های مهمی که اتفاق میوفته با خبر می شوید.
پیمایش به بالا