لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با سرویس مدیریت یکپارچه ایمیل در نرم افزار CRM دانا، فروشتون رو چند برابر کنید

تو سیستم فروش، ایمیل یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطاتی است. شما به عنوان یک فروشنده حرفه ای ممکنه روزانه چندین ایمیل ارسال کنید و مکالماتتون با مشتریاتون رو از طریق ایمیل پیش ببرید. خب پس بهتره ابزار مناسبی رو برای مدیریت ایمیل هاتون در اختیار داشته باشید.نرم افزار CRM دانا میتونه ایمیل‌های شما رو یکپارچه کنه و ارتباط شما از طریق ایمیل رو از همیشه ساده تر کنه.

بنر ایمیل
ایمیل چگونه به شما کمک می کند
ایمیل‌ها را از منبع ایمیل‌های سازمانیتون ارسال کنید.
ایمیل‌ها را به تفکیک وضعیت با مرحله فروش ارسال کنید.
ارسال ایمیل را زمانبندی کنید.
برای دریافت ایمیل اعلان دریافت کنید.

ارسال ایمیل در نرم افزار CRM رو به بخشی از فرآیند فروش تبدیل کنید

در فرآیند فروش ارتباط با مشتری خیلی مهمه. شما باید بتونید مرتبا با مشتری در ارتباط باشید و سوالاتش رو پاسخ بدید. با یکپارچگی ایمیل در نرم افزار CRM دانا می‌تونید روال ارسال ایمیل و پاسخ به ایمیل‌ها رو به فرآیند فروش اضافه کنید و اعلان‌های لحظه‌ای از سرنخ‌ها و کانتکت ها دریافت کنید. بلافاصله به ایمیل ها پاسخ دهید. دانا ایمیل‌ها رو به رکوردهای مرتبط مشتری تخصیص می‌دهد، بنابراین شما نباید در کوهی از پیام‌ها به دنبال ایمیل‌های ارسال شده به هر مشتری بگردید.

وضعیت ایمیل ها رو به روز نگه دارید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دانا همیشه آخرین وضعیت ایمیل‌ها رو نگهداری می‌کنه و می‌تونید با یک نگاه ایمیل‌هایی که در بازه‌های زمانی مختلف ارسال کردید رو ببینید و ایمیل‌هایی که ارسال نشدن رو به سرعت شناسایی کنید. حتی می‌تونید برای عدم ارسال ایمیل, اعلان دریافت کنید. این آنالیز به شما کمک می‌کند برای فروش خود برنامه ریزی کنید و بیشترین منافع را دریافت کنید.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

در سی آر ام زمانبندی ارسال تعریف کنید و ایمیل های انبوه ارسال کنید

در نرم افزار CRM دانا می‌تونید ایمیل‌ها رو زمانبدی کنید تا همون لحظه یا در هر زمان دیگه‌ای که برای ارسال ایمیل مناسب هستنش ارسال بشه. حتی می‌تونید گردش کار تعریف کنید تا اگر مقدار فیلدی مثل وضعیت پیش فاکتور تغییر کرد؛ ایمیل ارسال بشه. حتی می‌تونید مکانیزم‌های ارسال خودکار تعریف کنید تا ایمیل‌های مشتری‌ها بدون پاسخ نمونن.
سفارشی سازی قالب ایمیل

قالب ایمیل های خودتون رو سفارشی کنید

قالب‌های سفارشی می‌تونن ظاهر ایمیل شما رو از اون حالت یکنواخت و خسته کننده خارج کنن و به ایمیل‌های شما شکل و ظاهر دیگه‌ای بدن. تو دانا می‌تونید خیلی ساده قالب ارسال ایمیلتون رو سفارشی کنید و متن، عکس، جدول، ستون و هر المان دیگه ای رو به فرمتون اضافه کنید. حتی می‌تونید میزان بازخورد مخاطبین نسبت به این قالب‌ها رو بسنجید و ببینید که کدومشون می‌تونن برای شما مناسب باشن.

مدیریت صندوق ورودی ایمیل در نرم افزار CRM دانا

مهم نیست که از چه سرویسی برای ارسال ایمیلتون استفاده می‌کنید. نرم افزار CRM دانا می‌تونه همه ایمیل‌های ورودی شما رو دسته بندی کنه و به شما دید خوبی از ایمیل‌های دریافتیتون بده. پس دیگه نیازی به سرویس های مدیریت ایمیل ندارید و از داخل محیط دانا می‌تونید خیلی ساده ایمیل‌هاتون رو ببینید و به اونها پاسخ بدید. حتی برای دریافت ایمیل جدید، اعلان دریافت کنید.
پیمایش به بالا