لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

فرصت فروش در نرم افزار CRM دانا

با قابلیت مدیریت فرصت‌ های فروش در نرم افزار CRM دانا، بیشتر و بهتر بفروشید و سودتون رو چند برابر کنید. هر فرصت فروش می‌تونه زمنیه‌ ساز یک معامله شیرین باشه، پس به سادگی نباید از کنارشون بگذریم. فرصت‌های فروش برای تبدیل شدن به یک فروش موفق نیازمند پیگیری مداوم و نظارت دائمی هستند و همه اینها فقط با داشتن یک ابزار مدیریت مناسب، امکان پذیره. با ابزارهای مدیریت فرصت فروش دانا، می‌تونید همه فرصت‌های فروشتون رو یکجا ببینید و برای تبدیل اونها به معامله موفق برنامه ریزی کنید.

مدیریت فرصت فروش نرم افزار CRM دانا
مدیریت فرصت فروش چه کمکی به شما می‌کند؟
فرصت‌های فروشتون رو در نرم افزار سی آر ام دانا اولویت بندی کنید و برای هر فرصت فروش به اندازه مناسب انرژی بگذارید.
فرصت‌های فروشتون رو در نرم افزار سی آر ام دانا اولویت بندی کنید و برای هر فرصت فروش به اندازه مناسب انرژی بگذارید.
همیشه آخرین اطلاعات درباره وضعیت‌های فرصت فروشتون در اختیار داشته باشید.
فرصت‌های فروش موفق گذشته رو ارزیابی کنید و روش‌های موثر در فروش موفق را کشف کنید.

در یک نگاه از وضعیت همه فرصت‌ های فروش در نرم افزار CRM خود مطلع شوید

وقتی از وضعیت فرصت‌ های فروش اطلاع داشته باشید، راحت تر می‌تونید فروشتون رو مدیریت کنید و معاملات بیشتری رو به سرانجام برسونید. در دانا می‌تونید همه فرصت‌ های فروش رو در یک نگاه ببینید، اونها رو بر اساس احتمال فروش و کارشناس مربوطه دسته بندی کنید، برای فرصت فروش‌ هایی که احتمال موفقیت بالاتری دارند، زمان بیشتری بگذارید و روال رسیدگی به فرصت فروش‌ هایی که مدت طولانی منتظر پاسخ موندن رو تغییر بدید تا نتیجه بهتری بگیرید.

مراحل فروش سازمان خودتون رو پیاده سازی کنید

پایپ لاین فروش شامل مراحلی که باید یک فرصت فروش طی کنه تا به معامله موفق تبدیل بشه رو نشون میده. با قابلیت سفارشی سازی دانا، پایپ لاین فروش خودتونو در نرم افزار CRM دانا، مطابق با روال فروش سازمان خودتون سفارشی کنید. اگه روال فروش شما مراحل بیشتری داره، میتونید این مراحل رو هم به پایپ لاین اضافه کنید و برای هر مرحله احتمال فروش مشخص کنید.

با تقسیم کارها در نرم افزار CRM دانا، فرصت‌ های فروش بیشتری رو به معامله موفق تبدیل کنید

همکاری و کار تیمی همیشه بهتر نتیجه میده. قابلیت همکاری تیمی در نرم افزار CRM دانا به شما این امکان رو میده که فرصت‌ های فروش رو بین کارشناسان فروش تقسیم کنید و برای هر فرصت فروش یک کارشناس فروش مشخص کنید تا مسئولیت پیگیری فرصت‌های فروش بین اعضای تیم تقسیم بشه و هر کدوم از کارشناسان بتونند روی چند تا از فرصت‌های فروش تمرکز کنند.

گلوگاه های فروش خودتون رو بشناسید

با داده‌های آماری و نمودارهای مختلف، گلوگاه‌های فروشتون رو بشناسید و ببینید در کدوم مرحله از فروش، فرصت‌ های فروشتون رو از دست می‌دید. و برای بهبود اون تلاش کنید. می‌تونید روندهای اضافی رو از فروشتون حذف کنید و بهتر بفروشید.

با برنامه ریزی کارها در نرم افزار CRM دانا، فرصت های فروش را سریعتر به معاملات موفق تبدیل کنید

برای این که فرصت‌ های فروش در نرم افزار CRM دانا به سرانجام برسند، باید با انجام فعالیت‌هایی مثل ارسال ایمیل و تماس‌های بازاریابی آنها را به خرید متقاعد کنید. همه فعالیت‌هایی که برای رسیدن از یک فرصت فروش به معامله موفق لازم است را به صورت دقیق ثبت کنید و زمان انجام هر کدام را مشخص کنید. حتی می‌توانید، فعالیت‌های لازم برای به سرانجام رسیدن یک فرصت فروش را بین اعضای تیم تقسیم کنید و برای هر کدام از این کارها یادآوری تعریف کنید تا در موعد مقرر اجرای این کارها را با اعلان، ایمیل و پیامک به مسئول مربوطه یادآوری کند.
پیمایش به بالا