لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

امکان نظرسنجی از مشتریان در نرم افزار CRM دانا

با استفاده از ماژول نظرسنجی در نرم افزار CRM دانا، میتونید نظر مشتری ها رو درباره کیفیت خدمات و محصولاتتون بپرسید، محصولات و خدمات که از نظر مشتریان محبوب تر هستند رو بشناسید و به طور کلی از نظرات جمعی برای ارزیابی و تصمیم گیری استفاده کنید. با استفاده از امکان نظرسنجی میتونید به حرفه‌ای ترین روش ممکن، با مشتری هاتون در ارتباط باشید و پاسخ سوالاتتون رو به دست بیارید.
نظرسنجی چه کمکی به شما می‌کنه؟
پیش از اجرای تغییرات از مشتری‌ها نظرسنجی کنید.
پاسخ‌های نظرسنجی‌ها رو بررسی کنید.
با طراحی سوالات متنوع اطلاعات مورد نیازتون رو از مشتری دریافت کنید.

در نظرسنجی انعطاف پذیری همه جانبه داشته باشید

شما می‌تونید انواع مختلفی از سوالات رو در نظرسنجی‌هاتون تعریف کنید و فرم‌های نظرسنجی رو مطابق با نیازتون طراحی کنید. با استفاده از قابلیت نظرسنجی در نرم افزار سی آر ام دانا، شما محدودیتی در نوع و تعداد سوالات ندارید و میتونید هر تعدادی سوال تشریحی و تستی در فرم نظرسنجی تعریف کنید. همچنین میتونید این سوالات رو در چند بخش تقسیم کنید و فرم نظرسنجی رو به شیوه ای کاربر پسند، طراحی کنید. حتی می‌تونید روش اجرای نظرسنجی رو انتخاب کنید تا مناسب ترین روش برای برگزاری نظرسنجی رو در اختیار مشتری‌هاتون قرار بدید.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

با امکان نظرسنجی در نرم افزار CRM دانا، کمپین‌ موثر برگزار کنید

شما میتونید اجرای نظرسنجی رو در کمپین‌هاتون برنامه ریزی کنید . مثلا می‌تونید در کمپین فروش بهاره، ابتدا از مشتری درباره محصولات پر طرفدار نظرسنجی کنید و تخفیف‌هاتون رو روی این محصولات اعمال کنید. حتی می‌تونید کمپین‌هایی برای دریافت بازخورد از مشتری‌ها برای توسعه محصولات جدید و یا تغییرات ساختاری برگزار کنید. کمپین‌های نظرسنجی می‌تونه آمار دقیقی از میزان مشارکت شرکت کنندگان در نظرسنجی رو به شما ارائه کنه.

کمپین‌های نظرسنجی برگزار کنید
پاسخ هاِ نظرسنجی رو زیر ذره بین بررسی کنید

پاسخ های نظرسنجی در نرم افزار CRM رو زیر ذره بین بررسی کنید

گزارشاتی از پاسخ‌ مشتریان به سوالات نظرسنجی ایجاد کنید، و با نگاهی دقیق تر نتایج نظرسنجی رو بررسی کنید. می‌تونید شرکت کنندگان در نظرسنجی رو براساس فاکتورهایی مثل سن یا سمت کاری دسته بندی کنید و پاسخ هر گروه به سوالات نظرسنجی رو با هم مقایسه کنید.
پیمایش به بالا