لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

سنجش رضایت مشتریان ( CSAT ) در نرم افزار CRM دانا

با استفاده از امکان CSAT یا همان سنجش میزان رضایت مشتری‌ ها در نرم افزار CRM دانا از کیفیت پاسخگویی تیم پشتیبانی رو بسنجید و نقاط قوت و ضعف پاسخگوییتون رو پیدا کنید. مشتری‌ ها هم در ارائه بازخورد با CSAT مشارکت بهتری دارند و راحت تر می‌تونن با شما تعامل داشته باشن.
بازخورد مشتریان CSAT چه کمکی به شما می‌کند؟
رضایت مشتریان رو به آسونی ارزیابی کنید.
میزان مشارکت مشتریان در نظرسنجی رو افزایش بدید.
علت نارضایتی مشتریان رو پیدا کنید.

نظرسنجی به سادگی یک کلیک با امکان سنجش رضایت مشتریان در CRM دانا

با استفاده از امکان سنجش رضایت مشتریان در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دانا دریافت بازخورد از مشتری ساده تر می‌شه و افراد بیشتری در نظرسنجی مشارکت خواهند داشت. رابط کاربری جذاب و ساده CSAT در نرم افزار CRM دانا، مشتریان رو به ثبت بازخورد تشویق می‌کنه. در واقع CSAT می‌تونه پلی برای تبدیل خریدار به مشتری وفادار شما باشه. پس ازش غافل نشید.
نظرسنجی به سادگی یک کلیک

ارزیابی عملکرد تیم در یک نگاه

شما می‌تونید داشبوردی از امتیازات مشتریان به عملکرد تیمتون بسازید و در یک نگاه میزان رضایت مشتریانتون رو ببینید. حتی می‌تونید ببینید در چه بازه زمانی رضایت بیشتری داشتند و حتی کدوم کارشناس تونسته در سنجش رضایت مشتریان در نرم افزارسی آر ام دانا امتیاز بیشتری رو دریافت کنه.

دریافت بازخورد مشتریان با ایمیل

حتی با ایمیل هم می‌تونید بازخورد مشتریانتون رو دریافت کنید. اگه مشتریان شما ارتباط از طریق ایمیل رو ترجیح میدن، پس بهتره CSAT رو در قالب یک ایمیل براشون ارسال کنید تا هم ارتباطتون با مشتری رو از دست ندید و هم از کیفیت خدمات رسانیتون مطمئن بشید.

با CSAT در نرم افزار CRM دانا میتوانید از مشتریان ناراضی بیشتر بپرسید

نارضایتی مشتریان می‌تونه ناشی از مشکلی باشه که باید هر چه سریعتر برطرف بشه. شما می‌تونید با اجباری کردن درج توضیحات برای گزینه‌های ناراضی و بسیار ناراضی در بخش ثبت بازخورد مشتریان در نرم افزار مدیریت مشتریان یا همان CRM دانا، از مشتریانتون بخواهید که علت نارضایتیشون رو با شما در میون بگذارند. حتی می‌تونید از مشتری بخواهید که قبل از ثبت بازخورد جدید حتما درباره بازخورد قبلیش توضیحاتی ارائه دهد.
پیمایش به بالا