لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با دانا دِسک
کارهای پشتیبانی رو
به شکل ساده تری انجام بدید

دانا دِسک همه ابزارها و امکانات ضروری برای خلق یک تجربه پشتیبانی ایده آل رو در اختیار شما قرار میده.

با دانا دِسک کارهای پشتیبانی رو به شکل ساده تری انجام بدید
آیکون تیکت
Online Ticketing & Help Desk

مدیریت تیکت ها

با ابزارها و امکانات پیشرفته تیکتینگ دانا دِسک، به سرعت به سوالات و مشکلات مشتریانتون پاسخ بدید و تجربه ای شگفت انگیز برای اونها رقم بزنید.
دایره Service Catalog

کاتالوگ خدمات

خدماتی که ارائه می کنید رو به صورت یک کاتالوگ دسته بندی شده طراحی کنید، چیزی شبیه منوی رستوران و به مشتریان اجازه بدید خدمت مورد نظرشون رو انتخاب کنند.

دایره Canned Responses

پاسخ های آماده

با تعریف پاسخ ها و پیام های از پیش آماده، با سرعت بیشتری به تیکت ها پاسخ بدید، و یکدست و متحدالشکل عمل کنید.

دایره Ticket Categorization

دسته بندی و اولویت بندی صحیح

یا استفاده از تِگ و فیلد های اولویت و اهمیت و سایر فیلدها تیکت ها رو دسته بندی و اولویت بندی کنید و به ترتیب صحیح به اونها رسیدگی کنید.
دایره SLA Management

سطح خدمات | SLA

با ایجاد قواعد SLA، سرعت پاسخ اولیه، سرعت پاسخ مجدد و سرعت انجام تیکت ها رو کنترل کنید، و کیفیت خدمات رو افزایش بدید.

مدیریت تیکت و Help Desk
تخصیص هوشمند تیکت ها
به دانا دِسک اجازه بدید بلادرنگ و به صورت خودکار تیکت ها رو به صورت چرخشی و یا بر اساس حجم کاری، مهارت و یا مسئولیت، به کارشناس مناسب تخصیص بده.
پیشنهاد هوشمند راه حل
موقع ایجاد تیکت، دانا به صورت خودکار مرتبط ترین راه حل ها و مطالب پایگاه دانش رو به مشتری پیشنهاد میده، اینطوری تعداد تیکت ها به طور قابل توجهی کاهش پیدا میکنه.
جستجوی راه حل در پایگاه دانش​

در فرم تیکت روی دکمه جستجوی راه حل در پایگاه دانش کلیک کنید تا دانا همه مطالب مرتبط رو به شما پیشنهاد بده و با یک کلیک راه حل مناسب رو در پاسخ تیکت قرار بدید.

همکاری تیمی
اگر برای پاسخ به یک تیکت نیاز به کمک و راهنمایی همکارتون دارید، کافیه با علامت @ او رو در تیکت مِنشِن کنید و ازش کمک بخواهید. اینطوری کارها خیلی بهتر پیش میره.
پاسخ های خصوصی
شما میتونید روی تیکت ها پاسخ خصوصی درج کنید، پاسخ های خصوصی رو فقط افراد تیم پشتیبانی میبینند و مشتری اونها رو نمیبینه. این ویژگی به همکاری تیمی شما کمک زیادی میکنه.
اندازه گیری رضایت مشتریان

وقتی کار تیکت انجام میشه،دانا دِسک به صورت خودکار میزان رضایت مشتری از نحوه انجام تیکت رو در قالب شاخص CSAT اندازه گیری میکنه و مشتری میتونه نظرش رو ثبت کنه.

پاسخ خودکار
بعضی وقت ها لازمه که بر اساس مشخصات و یا موضوع تیکت، پاسخی اولیه به صورت خودکار به کاربر داده بشه. به کمک گردش کار دانا به راحتی میتونید این کار رو انجام بدید.
اتوماسیون تیکتینگ
به کمک قواعد گردش کار و تاییدیه، میتونید بسیاری از کارهای تکراری مدیریت تیکت ها رو به دانا دِسک بسپارید و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.
بستن خودکار تیکت ها
تیکت های انجام شده در صورتی که در مهلت زمانی تعیین شده از طرف مشتری بازگشایی نشه، به صورت خودکار بسته میشه، این موضوع در مورد تیکت هایی که کاربر دیگه به اونها پاسخ نداده هم صدق میکنه.
وظایف و فعالیت ها
اگر برای انجام تیکت لازمه کارهای دیگه ای انجام بشه، این کارها رو به صورت وظیفه ثبت کنید و زمان انجامش رو مشخص کنید و از یادآوری های دانا برای جلوگیری فراموشی اونها استفاده کنید.
نماها
به کمک نماها، تیکت ها رو دسته بندی و سازماندهی کنید، اینطوری نیاز به جستجوهای موردی و فیلتر کردن تیکت خیلی کم میشه و میتونید خیلی چابک تر به تیکت ها رسیدگی کنید.
آگاه سازی خودکار افراد
دانا با ارسال پیامک و ایمیل، مشتری و همچنین کارشناس تیکت رو از میزان پیشرفت کار و تغییر مراحل تیکت آگاه میکنه و اینطوری همه در جریان کار هستند.
سفارشی سازی فرم تیکت
با فرم ساز پیشرفته و جذاب دانا، فرم های تیکت رو مطابق نیاز خودتون طراحی کنید و فیلد ها و منطق های مورد نیاز خودتون رو به فرم ها اضافه کنید.
فیلتر ساز پیشرفته
فیلتر ساز قدرتمند دانا به شما اجازه میده تقریبا بر اساس هر شرطی که نیاز دارید تیکت ها رو فیلتر کنید و اطلاعات مورد نظرتون رو پیدا کنید.
آیکون پایگاه دانش
Knowledge Base

پایگاه دانش

به مشتریانتون کمک کنید تا پاسخ سوالات و راه حل مشکلاتشون رو به راحتی پیدا کنند، اینطوری هم مشتری خوشحال تره و هم تعداد تیکت ها کم میشه.
پایگاه دانش
دایره Knowledge base

یک پایگاه دانش جامع ایجاد کنید

مقالات آموزشی، مطالب رفع اشکال و سایر اسناد و رویه های فنی و پاسخ سوالات پر تکرار رو در پایگاه دانش دانا دِسک قرار بدید و دسترسی به اونها رو ساده کنید.

دایره Suggested solutions

پیشنهاد هوشمند راه حل

در زمان ایجاد تیکت جدید توسط مشتری، دانا دِسک به صورت هوشمند همه راه حل های مرتبط رو به او نمایش میده و اینطوری تعداد تیکت ها به طور قابل توجهی کاهش پیدا میکنه.
دایره Content editor

ویرایشگر قدرتمند محتوا

ایجاد مطلب جدید در پایگاه دانش دانا کار بسیار راحتیه، به کمک امکانات جذاب ویرایشگر محتوا در دانا، میتونید با سلیقه خودتون مطالب حرفه ای تولید کنید.
دایره Customized portals

پورتال های سفارشی سازی شده

در دانا دِسک شما میتونید پورتال های متعددی طراحی کنید، مثلا برای هر محصول خود یک پورتال اختصاصی ایجاد کنید و روش نمایش محتوا و طرح اون رو سفارشی سازی کنید

پشتیبانی از تصویر و ویدئو
استفاده از تصاویر و ویدیو در محتوای پایگاه دانش، موجب افزایش کارایی اونها میشه.
دسته بندی محتوا
محتوای پایگاه دانش رو میتونید در گروه ها و بخش های سلسله مراتبی دسته بندی کنید.
کنترل سطح دسترسی به محتوا
مجوز مشاهده یا ویرایش مطالب پایگاه دانش رو برای افراد تیم و یا مشتری ها مشخص کنید.
ارتقاء مطالب برای سئو
متا تگ های مرتبط با سئو مطالب رو در ویرایشگر محتوای دانا مدیریت کنید.
تایید مطلب قبل از انتشار
مطالب پس از ایجاد و یا ویرایش برای انتشار در پایگاه دانش نیاز به تایید دارند.
یکپارچگی با تیکتینگ دانا
شما میتونید راه حل مناسب برای هر یک از تیکت ها رو با یک کلیک در پایگاه دانش جستجو کنید.
مجموعه ها
با ایجاد مجموعه، میتونید مطالب گوناگون رو در یک مجموعه جمع آوری و به اشتراک بگذارید.
امتیاز دهی به مطلب
افراد میتونند به مطالب امتیاز بدهند، اینطوری میتونید کیفیت مطالب رو اندازه گیری کنید.
آیکون پیامرسان
Omnichannel

کانال های ارتباطی

به مشتری ها اجازه بدید به روشی که راحت ترن با شما در ارتباط باشند و تیکت ثبت کنند، پورتال، ایمیل یا چت آنلاین فرقی نمیکنه.
دایره Online Chat

چت آنلاین

ابزار چت آنلاین دانا دِسک رو، بر روی وب سایت یا برنامه های تحت وب تون قرار بدید و به صورت آنلاین به سوالات و درخواست های مشتریان پاسخ بدید.

دایره Support portal

پورتال پشتیبانی

پورتال دانا دِسک روش اصلی ارتباط مشتری ها با تیم پشتیبانی شماست،ایجاد تیکت جدید و پیگیری وضعیت تیکت های قبلی و دسترسی به پایگاه دانش و خیلی کارهای دیگه.
دایره Telephone

تلفن

دانا دِسک با سیستم تلفن
Voip نرم افزار دانا فقط با سرورهای ویپ Issabel ، Elastix و FreePBX سازگار است و اتصال به سایر مرکز تلفن‌ها (مثل IP-PBX های متن باز و …) پشتیبانی نمی شود.
شما یکپارچه میشه، ضبط مکالمات، تماس با یک کلیک، نمایش شماره تماس گیرنده، گزارش تماس ها و کلی امکانات دیگه در اختیار شماست.
دایره Email

ایمیل

دانا دِسک میتونه ایمیل های ورودی رو به صورت خودکار به تیکت تبدیل کنه، برای اینکار لازم هستش که ایمیل پشتیبانی خودتون رو در دانا دِسک تعریف کنید.
کانال های ارتباطی
پیامک
دانا دِسک از مجموعه وسیعی از سرویس های پیامکی معتبر پشتیبانی میکنه
پیام رسان ها
دانا دِسک از مجموعه وسیعی از سرویس های پیامکی معتبر پشتیبانی میکنه
آیکون چت آنلاین
Online Chat

چت آنلاین

فقط کافیه ابزار چت آنلاین دانا رو در وب سایت یا پورتال سازمانی خودتون قرار بدید، اینطوری همیشه در دسترس مشتریانتون هستید.
چت آنلاین
دایره Chat-To-Ticket

یکپارچگی چت و تیکتینگ

به درخواست ها و سوالات مشتریان خود در چت آنلاین دانا پاسخ بدید و هرجا که لازم بود روی دکمه ایجاد تیکت کلیک کنید و ادامه پیگیری درخواست و سوال رو در قالب تیکت دنبال کنید.

دایره Essential Tools

ابزار های جذاب و کاربردی

دانا دِسک همه ابزارها و امکاناتی که از یک پلتفرم چت آنلاین انتظار دارید رو به صورت یکپارچه با امکانات Help Desk و بدون نیاز به افزونه های دیگه در اختیار تیم پشتیبانی شما قرار میده.

دایره Productivity

افزایش بهره وری تیم

توزیع خودکار چت های ورودی بین تیم های پشتیبانی بر اساس حجم کاری یا مهارت، امکان همکاری تیمی روی چت ها و خیلی امکانات دیگه موجب افزایش بهره وری تیم پشتیبانی شما میشه.
دایره Supervision

سوپر ویژن

عملکرد و کیفیت پاسخگویی افراد تیم پشتیبانی رو در صفحه سوپرویژن دانا زیر نظر بگیرید. مدت انتظار دریافت پاسخ، بازخورد کاربران، تعداد و مدت چت و چندین شاخص مهم دیگه رو کنترل کنید.

آیکون پورتال مشتریان​
Customer Portal / Self-Service

پورتال مشتریان​

در پورتال دانا، مشتریان شما میتونند تیکت های جدید ثبت کنند، وضعیت تیکت های قبلیشون رو ببینند، در نظرسنجی شرکت کنند و به مطالب آموزشی و راه حل ها دسترسی داشته باشند.
دایره Branding

نام دامین اختصاصی و برندینگ

شما میتونید از نامه دامنه اختصاصی تون برای دسترسی به پورتال پشتیبانی دانا دِسک استفاده کنید. همچنین با رنگ و لوگو سازمانی خودتون پورتال دانا رو سفارشی سازی کنید.

دایره Portal design

طراحی پورتال های تخصصی

دانا دِسک امکانات پیشرفته ای رو برای طراحی پورتال و دسته بندی محتوا در پورتال در اختیار شما قرار میده و میتونید برای محصولات و خدمات مختلف پورتال بسازید.
دایره Online Resources

دسترسی به منابع آموزشی و راه حل ها

بهتره پایگاه دانش دانا رو به عنوان صفحه اصلی پورتال قرار بدید و در صورتی که مشتری راه حل مورد نظرش رو پیدا نکرد برای ثبت تیکت وارد پورتال بشه.
دایره Announcement

اطلاع رسانی اخبار و رویدادها

اخبار و اطلاعیه ها و رویداد های مهم رو به کمک ایجاد اعلان در پورتال دانا منتشر کنید تا مشتریان اونها رو مشاهده کنند.
پورتال مشتریان
کنترل قرارداد پشتیبانی
قرارداد پشتیبانی مشتریان رو در دانا دِسک ثبت کنید، اینطوری فقط مشتریانی که قرارداد معتبر دارند میتونند تیکت جدید ثبت کنند.
ثبت بازخورد و میزان رضایت
مشتری ها در پورتال دانا دِسک به فرم های نظرسنجی شما دسترسی دارند و همچنین میتونند به تیکت های انجام شده امتیاز بدن (CSAT)
دسترسی مشتری ها به سایر سیستم ها
علاوه بر تیکت شما میتونید دسترسی مشتری برای ثبت درخواست خرید، ثبت شکایت، دانلود فایل ها و خیلی زیر سیستم های دیگه رو باز بگذارید.
آیکون
Workflow Automations

اتوماسیون کارها

با استفاده از قواعد گردش کار، کارهای تکراری روزانه رو به دانا بسپارید و با اتوماسیون کارها، در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.
اتوماسیون کارها
دایره Workflow Management

گردش کار

به کمک موتور گردش کار قدرتمند دانا دِسک، قواعد جدید بسازید و همه کارهای تکراری و روزمره پشتیبانی رو به دانا دِسک بسپارید و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. تغییر مقدار فیلد ها، ارسال هشدار، ایجاد رکوردهای جدید و خیلی از عملیات های دیگه رو میتونید به دانا واگذار کنید.

دایره Ticket Auto-Assignment

تخصیص هوشمند تیکت ها

تیکت جدید باید بدون وقفه به کارشناس یا تیم مرتبط تخصیص داده بشه، شما میتونید اینکار رو به دانا دِسک بسپارید تا با توجه به شرایط تیکت، به صورت هوشمند بر اساس حجم کاری یا به صورت چرخشی به بهترین کارشناس یا تیم تخصیص داده بشه و هیچ تیکتی بلاتکلیف نباشه.
دایره Automatic Approvals

تاییدیه

بعضی وقت ها، قبل از انجام تیکت لازمه که فرد یا افرادی اون رو تایید کنند. به کمک قابلیت تاییدیه خودکار، شرایط تیکت هایی که نیاز به تایید دارند و تایید کنندگان مربوطه رو مشخص کنید، اینطوری کل روال تایید به صورت خودکار انجام میشه.
دایره Notifications

آگاه سازی خودکار

موقع ثبت تیکت جدید و یا تغییر وضعیت تیکت و یا در هر رخدادی که شما نیاز دارید، دانا با ارسال پیامک و ایمیل و اعلان افراد رو بلادرنگ از موضوع باخبر میکنه، اینطوری همیشه همه در جریان کارها و تغییرات هستند.

آیکون سفارشی سازی
Customization

سفارشی سازی

با فرم ساز پیشرفته دانا فرم ها و فیلدها رو تغییر بدید یا فرم های جدید طراحی کنید، حتی میتونید ماژول های جدید بسازید و دانا دِسک رو مطابق با نیازتون سفارشی سازی کنید.
دایره Form Builder

فرم ساز پیشرفته

با فرم ساز پیشرفته و جذاب، فرم های موجود رو تغییر بدید و یا فرم های جدید بسازید. شما میتونید برای هر نوع تیکت، فرم مخصوص با طراحی و فیلدهای دلخواه طراحی کنید. 

دایره Form rules

منطق فرم

با ایجاد قواعد فرم، به فرم هایی که ایجاد کردید روح بدید! مثلا نمایش سایر فیلد ها و بخش ها و یا اجباری کردن فیلدها رو بر اساس مقادیر انتخاب شده کاربر کنترل کنید.
دایره Custom fields

فیلدهای سفارشی

فیلدهای جدید با نوع داده مورد نظرتون بسازید و در فرم های مورد نظر قرار بدید، اینطوری میتونید هر نوع اطلاعاتی که خواستید موقع ثبت تیکت از کاربران دریافت کنید.
دایره Access level

سطح دسترسی به فرم ها و فیلد ها

مشخص کنید هر فرم تیکت رو کدوم گروه از مشتری ها یا کارشناسان ببینند، همچنین سطح دسترسی مشاهده و یا ویرایش هر یک از فیلدها رو مشخص کنید.
سفارشی سازی
ایجاد ماژول های جدید
قرارداد پشتیبانی مشتریان رو در دانا دِسک ثبت کنید، اینطوری فقط مشتریانی که قرارداد معتبر دارند میتونند تیکت جدید ثبت کنند.
سفارشی سازی منوها و میانبرها
منوی دانا دِسک رو متناسب با نیاز و سلیقه خودتون تغییر بدید، آیکن ها رو تغییر بدید و همچنین برای افزایش راندمان کلیدهای میانبر بسازید.
الگوهای چاپ
قالب چاپ تیکت و هر ماژول دیگه ای که نیاز دارید رو تغییر بدید، مثلا لوگو یا فیلدهای مورد نظر خودتون رو در چاپ قرار بدید
آیکون همکاری تیمی
Teamwork Collaboration

همکاری تیمی

از تقویم های کاری مشترک گرفته تا همکاری در پاسخ به تیکت ها، دانا دِسک همه ابزارهایی که یک تیم پشتیبانی حرفه ای برای افزایش هم افزایی نیاز داره رو یکجا در اختیار شما قرار میده.
همکاری تیمی
دایره Shared Calendars

تقویم های کاری مشترک

ماژول تقویم کاری دانا دِسک به شما اجازه میده که تقویم های کاری مشترک و تیمی بسازید و کارهای خدمات مشتریان رو باهم برنامه ریزی و از تداخل کارها جلوگیری کنید.

دایره Team Collaboration

همفکری و تعامل تیمی یکپارچه

به کمک دانا دِسک برای انجام کلیه امور خدمات مشتریان، دیگه نیازی به ایمیل و نامه نگاری ندارید، با ابزار یادداشت دانا دِسک همه تعاملات به صورت محاوره و با کنترل دسترسی مشاهده در بستر دانا دِسک انجام میشه.

دایره Teamwork

همکاری تیمی روی تیکت ها

فیلدهای جدید با نوع داده مورد نظرتون بسازید و در فرم های مورد نظر قرار بدید، اینطوری میتونید هر نوع اطلاعاتی که خواستید موقع ثبت تیکت از کاربران دریافت کنید.
دایره Activity Management

مدیریت جلسات و فعالیت ها

جلسات کاری و هر وظیفه یا تماسی که باید برای حل یک تیکت انجام بدید رو در قالب فعالیت در فرم تیکت اضافه کنید و افراد ذینفع رو در اون قرار بدید تا دانا با یادآوری به موقع به شما کمک کنه.
آیکون ساختار سازمانی
Org Structure

ساختار سازمانی

چارت سازمانی، تیم های کاری، نقش ها، تایید کنندگان و حتی شرکت های تحت پوشش رو در دانا تعریف کنید و دسترسی افراد رو متناسب با اون تعیین کنید.
دایره Teams & Roles

تیم های کاری و نقش ها

افراد تیم خدمات مشتریان رو با توجه به مهارت، مسئولیت یا موقعیت جغرافیایی در تیم های کاری تخصصی قرار بدید و نقش اونها رو دقیقا مشخص کنید.
دایره Working Shifts

شیفت های کاری

ساعت کاری سازمان رو برای ارائه خدمات پشتیبانی و محاسبه SLA تعریف کنید، اگر چند شیفت کاری دارید، میتونید ساعات شیفت های کاری رو هم تعریف کنید تا SLA درست محاسبه بشه.
دایره Org Chart

چارت سازمانی و دسترسی افراد

چارت سازمانیتون رو به صورت سلسله مراتبی تعریف کنید و مدیر هر واحد رو مشخص کنید، از چارت میتونید برای کنترل دسترسی افراد هم استفاده کنید.
دایره MSP Solution

مدیریت شرکت ها برای MSP ها

اگر به شرکت های مختلفی خدمات ارائه می کنید، میتونید برای هر مشتری یک شرکت ایجاد کنید و کاربران مربوط به هر شرکت رو مشخص کنید. اینطوری میتونید خدمات قابل ارائه و دسترسی ها برای هر مشتری کنترل کنید.
ساختار سازمانی
آیکون توسعه و یکپارچگی
API and Development

توسعه و یکپارچگی

با استفاده از REST APIها و ابزار اسکریپت نویسی داینامیک دانا، به راحتی سیستم تیکتینگ خودتون رو با سایر سامانه ها و سیستم ها یکپارچه کنید.
یکپارچگی
دایره REST APIs

دسترسی به API ها

افراد تیم خدمات مشتریان رو با توجه به مهارت، مسئولیت یا موقعیت جغرافیایی در تیم های کاری تخصصی قرار بدید و نقش اونها رو دقیقا مشخص کنید.
دایره Integrations

یکپارچگی های از پیش آماده

دانا رو به راحتی به ابزارهای پرکاربرد متصل کنید، مثل:
آیکون آدم Microsoft Devops
آیکون آدم Active Directory
آیکون آدم OpenLDAP
دایره Webhook (dynamic script)

وب هوک (اسکریپت پویا)

چارت سازمانیتون رو به صورت سلسله مراتبی تعریف کنید و مدیر هر واحد رو مشخص کنید، از چارت میتونید برای کنترل دسترسی افراد هم استفاده کنید.
آیکون آدم SMS Panels
آیکون آدم Email Services
آیکون آدم System (Asterisks)
Voipنرم افزار دانا فقط با سرورهای ویپ Issabel ، Elastix و FreePBX سازگار است و اتصال به سایر مرکز تلفن‌ها (مثل IP-PBX های متن باز و ...) پشتیبانی نمی شود.
آیکون زیر سیستم نظرسنجی
Surveys

زیر سیستم نظرسنجی

فرم های نظرسنجی و پرسشنامه بسازید و اطلاعات مورد نظرتون رو از مشتری ها جمع آوری کنید.
دایره Survey Builder

طراحی فرم های نظرسنجی

فرم های نظرسنجی رو مطابق با نیاز خود طراحی کنید و انواع سوالات متنی، چند انتخابی، تک گزینه ای و غیره رو به فرم اضافه کنید.

دایره Decision Making

تحلیل نتایج و ارتقاء تصمیم گیری

به کمک گزارش های تحلیلی و همچنین بررسی جزئیات پاسخ های ارائه شده، مشکلات و نقاط ضعف رو شناسایی کنید و در مسیر پیشرفت ادامه دهید.
دایره Online survey

نظرسنجی آنلاین یا تلفنی

نظرسنجی در دانا دِسک میتونه به صورت تلفنی توسط تیم شما انجام بشه یا اینکه به مشتری دسترسی بدید تا به صورت آنلاین در نظرسنجی شرکت کنه.
دایره Rating

امتیاز دهی به سوالات

شما میتونید برای سوالات چند گزینه ای امتیاز در نظر بگیرید و مجموع امتیازات ارائه شده به نظرسنجی ها رو مشاهده و مقایسه کنید.
زیرسیستم نظرسنجی
آیکون تحلیل و کاوش داده ها
Reporting and Analytics

تحلیل و کاوش داده ها

با داشبوردهای مدیریتی، نمودارها و گراف های جذاب و زنده و ابزار گزارش ساز دانا، اطلاعات رو تحلیل کنید و چشم از اوضاع بر ندارید.
تحلیل و کاوش د اده ها​
دایره Dashboards

داشبورد پویا

به کمک داشبورد قدرتمند دانا دِسک، انواع نمودارها و شاخص ها رو به صورت زنده مشاهده کنید و چشم از اوضاع بر ندارید. محل قرارگیری و اندازه پنل ها، نوع نمودارها و شرایط هر پنل رو دقیقا طبق نیاز خود طراحی کنید.
دایره KPI

اندازه گیری KPI ها

با پنل های شاخص عملکرد (KPI) و شاخص رشد در داشبورد دانا دِسک، به طور دقیق و زنده KPIهای اساسی رو اندازه گیری و بر اونها نظارت کنید.

دایره Report Builder

گزارش ساز

با گزارش ساز پیشرفته دانا دِسک، اطلاعات لازم رو استخراج کنید و تصمیمات بهتری بگیرید. پشتیبانی از توابع محاسباتی، گزارشات چند سطحی، نمودارها و بسیاری از امکانات دیگه، کار تحلیل اطلاعات رو ساده میکنه.
دایره Out of box Reports

گزارش های از پیش آماده

علاوه بر ابزار گزارش ساز، دانا دِسک به صورت پیش فرض مجموعه وسیعی از گزارشات از پیش آماده برای ارزیابی امور خدمات مشتریان رو در اختیار شما قرار میده.
بروزرسانی خودکار داشبورد
داشبورد دانا دِسک رو به صورت تمام صفحه بر روی نمایشگر اتاق خود باز کنید و با فعال کردن بروز رسانی خودکار، به صورت زنده وضعیت خدمات رو رصد کنید.
دسترسی آسان به جزئیات نمودارها
با کلیک روی هر یک از بخش های نمودار، دانا دِسک داده های مرتبط رو به صورت فهرست به شما نمایش میده.
به اشتراک گذاری داشبورد و گذارش
داشبوردها و گزارش های جدید بسازید و به آسونی با افراد مورد نظر در تیم به اشتراک بگذارید.
آیکون امنیت
Reporting and Analytics

امنیت

امنیت اطلاعات شما، اولویت اول ماست. تنظیمات پیشرفته امنیت، سطوح دسترسی و مجوزها، تکنولوژی های امنیتی و خیلی چیزای دیگه در کنار هم از داده های شما محافظت میکنه.
دایره AFTA Certified

گواهینامه افتا

دانا دِسک دارای گواهینامه امنیت افتا از سازمان فناوری اطلاعات است. این گواهینامه نشان دهنده پوشش الزامات امنیت در طراحی و توسعه نرم افزار است.

دایره Event Logs

رویداد نگاری

به کمک مکانیسم رویدادنگاری دانا، همیشه از رویدادهای امنیتی آگاه باشید. بیش از 20 رویداد امنیتی مهم توسط دانا ثبت میشه و شما میتونید مطابق با نیاز خود تنظیمات رویدادنگاری رو تغییر بدید.
دایره Security settings

تنظیمات پیشرفته امنیت

شما به مجموعه کاملی از تنظیمات امنیتی پیشرفته از جمله سیاست رمز عبور، محدود سازی کلاینت ها، لاگین همزمان، فایل های مجاز، سوابق لاگین و خیلی تنظیمات دیگه دسترسی دارید.
دایره Access Control

کنترل سطح دسترسی به داده ها

دسترسی به ماژول ها، فیلدها، رکوردها و همچنین مجوز انجام عملیات های خاص در دانا رو مطابق با نیاز خود مدیریت کنید.
امنیت
اسکرول به بالا