لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

ابزارهای ضروری و جذاب چت آنلاین
که به اونها نیاز دارید

داناچت همه ابزارهای لازم برای یک گفتگوی آنلاین عالی رو به صورت یکجا در اختیار شما قرار میده.
ابزارهای نرم افزار دانا چت | داناپرداز

سریع‌ تر پاسخ بدید

داناچت به شما اجازه میده تا پیام کاربر رو در حال تایپ کردن و قبل از ارسال ببینید، اینطوری شما زودتر متوجه سوال یا نیاز مشتری میشید و میتونید پاسخ خودتون رو آماده کنید و سریعتر پاسخ بدید.

پاسخ سریع به مشتری با دانا چت | داناپرداز
افزودن پیام های آماده در داناچت | دانا پرداز

با پیام های آماده
به سوالات پر تکرار پاسخ بدید
و در زمان صرفه جویی کنید

خیلی از سوالات کاربران تکراری هستند و پاسخ دادن به اونها خسته کننده و زمانبره. برای صرفه جویی در زمان و افزایش سرعت پاسخگویی بهتره پاسخ این سوالات رو به صورت پیام آماده در دانا تعریف کنید و اینطوری فقط با یک کلیک به سوالات پاسخ بدید.

از این سریعتر و ساده تر
نمیشه

برای استفاده از پیام های آماده در زمان چت فقط کافیه یک علامت تعجب تایپ کنید ! و در ادامه موضوع مورد نظرتون رو وارد کنید تا دانا فهرستی از پیام های آماده مرتبط رو برای انتخاب به شما نشون بده، خب اینطوری کلی از زمان روزانه شما برای پاسخ به سوالات تکراری صرفه جویی میشه.
پیام‌های آماده دانا چت | داناپرداز
نمایش اطلاعات کاربران در چت آنلاین دانا چت | داناپرداز

با پیش زمینه کافی،
آگاهانه شروع به پاسخ دادن کنید

دانا چت اطلاعات مفیدی از کاربر در اختیار شما قرار میده که توجه به اونها کمک میکنه آگاهانه تر و با هدفمندی بیشتری شروع به پاسخ دادن کنید، مثلا اینکه آیا این کاربر قبلا هم با شما چت کرده؟ یا اینکه از چه طریقی وارد سایت شما شده و الان در کدوم صفحه قرار داره.

چت ها رو
دسته بندی کنید

هر یک از چت ها رو تگ بزنید تا بتونید اونها رو دسته بندی کنید و بدونید مشتریان شما بیشتر در مورد چه موضوعی صحبت می کنند. تگ زدن به شما کمک میکنه تا بهتر گزارش گیری کنید و درک بهتری از ورودی چت ها داشته باشید.

دسته بندی چت ها در دانا چت | داناپرداز
ارسال راحت فایل با دانا چت | داناپرداز

به راحتی
فایل ارسال کنید

در هنگام چت کردن هر زمان که لازم بود به راحتی فایل یا تصویر مورد نظرتون رو برای کاربر ارسال کنید، مثلا لیست قیمت، کاتالوگ، راهنمای محصول یا هر چیز دیگه ای که نیاز دارید.

سوابق چت ها رو
نگه داری و هر وقت لازم بود به اونها رجوع کنید

دانا چت سوابق همه چت ها رو نگهداری می کنه و شما میتونید هر زمان که لازم داشتید اونها رو ببینید. اینطوری میتونید بر کیفیت پاسخگویی افراد تیم نظارت کنید و مشکلات رو شناسایی کنید.در پنجره سوابق چت شما میتونید چت های مورد نظرتون رو فیلتر یا جستجو کنید، مثلا بر اساس تگ، کارشناس یا کلمه کلیدی مورد نظرتون.

نگه داشتن سوابق چت در دانا چت | داناپرداز
نوتیفیکیشن‌ها در دانا چت | داناپرداز

با نوتیفیکیشن های دانا
کاربر رو منتظر نگه ندارید

هر زمان که چت جدیدی شروع بشه، داناچت با نمایش پنجره نوتیفیکیشن و پخش صدا، بلادرنگ شما رو با خبر میکنه تا وقت رو از دست ندید و سریع شروع به پاسخ دادن کنید.

هر زمان که لازم بود،
چت رو به همکار خود منتقل کنید

خیلی از مواقع ممکنه که شما نتونید به سوال کاربر پاسخ بدید و لازم باشه چت رو به یکی از همکاراتون که بهتر میتونه کاربر رو کمک کنه انتقال بدید، خب اینکار در دانا چت خیلی آسونه کافیه روی دکمه انتقال چت کلیک کنید و همکار مورد نظرتون رو انتخاب کنید. دانا چت به شما نشون میده که آیا همکارتون درخواست انتقال چت رو پذیرفت یا نه، اینطوری میتونید از انتقال صحیح چت مطمئن بشید.

انتقال چت به همکاران در دانا چت | داناپرداز
نظرسنجی از کاربران در دانا چت | داناپرداز

بازخورد بگیرید و
رضایت کاربران رو اندازه گیری کنید

در پایان چت از کاربران بازخورد بگیرید و ببینید چقدر از پاسخگویی تیم شما رضایت داشتند. با اینکار کیفیت پاسخگویی رو زیر نظر بگیرید و همیشه در مسیر بهبود قدم بردارید.

ثبت بازخورد
به سادگی هر چه بیشتر

ثبت بازخورد برای کاربران شما فقط به اندازه یک کلیک کار داره، اینطوری تعداد بیشتری از مشتری ها بازخورد ثبت می کنند.
ثبت راحت بازخورد در دانا چت | داناپرداز
گزارش گیری و نظارت بازخوردها | داناپرداز

گزارش گیری
و نظارت بازخوردها

متوسط رضایت کاربران در بازه های زمانی مورد نظر رو اندازه گیری کنید و ببینید کدوم یک از افراد تیم عملکرد بهتری داشتند. به سوابق چت هایی که امتیاز پایینی گرفتند رجوع کنید و مشکلات رو ریشه یابی کنید.

پیمایش به بالا