لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

ابزارک داناچت رو متناسب با سایتتون
سفارشی سازی کنید.

ظاهر ابزارک دانا چت رو بر اساس برند خودتون سفارشی سازی کنید و تجربه ای یکنواخت برای مشتریان ایجاد کنید.
امکانات شخصی سازی دانا چت | داناپرداز

حس و حال ابزار چت آنلاین رو
مطابق با سلیقه خودتون تغییر بدید.

داناچت دست شما رو برای تغییر رنگ، تِم و محل نمایش ابزارک چت در وب سایتتون باز میگذاره و شما میتونید بر اساس سلیقه و هویت برند خودتون اون رو سفارشی سازی کنید. همه تغییرات در یکجا صورت میگیره و بلادرنگ در وب سایت شما اعمال میشه.
شخصی سازی تم دانا چت | داناپرداز
سفارشی سازی دکمه چت آنلاین در دانا چت | داناپرداز

دکمه چت رو
دقیقا طبق نیازتون سفارشی سازی کنید

ترجیح میدید دکمه چت به صورت یک آیکن باشه و یا یک دکمه به همراه یک نوشته باشه؟ مثلا “از من بپرسید”. محل نمایش دکمه کدوم قسمت سایت باشه بهتره؟ آیا دکمه چت فقط بر روی دسکتاپ نشون داده بشه و یا بر روی موبایل هم دیده بشه؟ وقتی تایم کاری تموم شده و همه کارشناس های شما آفلاین هستند آیا دکمه به “ارسال پیغام” تبدیل بشه یا اینکه کلا نشون داده نشه؟

نام، سِمَت و تصویر پروفایل خودتون رو
کامل کنید

به مشتری ها اجازه بدید بدونند با چه فردی در حال گفتگو هستند، اینطوری حس یک مکالمه ویژه و شخصی سازی شده به اونها انتقال داده میشه.

ویرایش کامل اطلاعاتتان در دانا چت | داناپرداز
گرفتن اطلاعات اولیه از کاربر در دانا چت | داناپرداز

قبل از شروع چت
اطلاعات اولیه لازم رو از کاربر بگیرید

شما میتونید از فرم شروع چت استفاده کنید و قبل از آغاز گفتگوی آنلاین اطلاعات مورد نیاز مثل نام شرکت، شماره تماس و آدرس ایمیل رو از کاربر دریافت کنید، اینطوری با پیش زمینه بهتری به سوالات کاربر پاسخ خواهید داد. فعال سازی فرم شروع چت اختیاری هستش، همچنین میتونید عنوان فرم و متن خوش آمد گویی مورد نظرتون رو در حالت آنلاین و آفلاین مشخص کنید.

تنظیمات اولیه داناچت رو
سفارشی سازی کنید

در تنظیمات پنجره چت میتونید پیغام خودکار شروع چت و پیغام انتظار در صف چت رو سفارشی سازی کنید، آیکن لینکدین و اینستاگرام شرکت خودتون رو قرار بدید و تعیین کنید که آیا دوست دارید پیام های کاربران رو قبل از ارسال و در زمان تایپ کردن ببینید یا نه.
سفارشی سازی تنظیمات اولیه دانا چت | داناپرداز
پیمایش به بالا