لوگو دانا پرداز
49258000 - 021
دانا دسک برای خدمات مالی

با دانا دسک
روی بهبود روابط مشتری
سرمایه گذاری کنید!

چه در بانکداری، بیمه، مدیریت مالی یا سرمایه گذاری، شرکت‌های در حال رشد با چالش‌های ارائه پشتیبانی یکپارچه در مقیاس بالا مواجه هستن. با دانا دسک، داده‌های مشتریان شما در یک مرکز یکپارچه جمع‌آوری میشه، که به تیم شما اجازه میده با رعایت بالاترین استانداردهای امنیتی، سریع‌تر و موثرتر به نیازها و سوالات مشتریان پاسخ بدن.
راهکار دانا دسک برای خدمات مالی

عالی پشتیبانی کنین

مشتریان شما همواره به دنبال دسترسی آسان به حساب‌های خودشون هستن و از شعب بانک‌ها انتظار دارن که به صورت 24/7 این امکان رو داشته باشن. با ارائه پشتیبانی یکپارچه و پیش‌بینی مشکلات قبل از بروزشون، میتونین به مشتریان خودتون پاسخ‌های سریع‌تر و تجربه‌ای بهتر از خدمات بدین، که این امر باعث شادی و رضایتشون میشه.
با دانا دسک عالی پشتیبانی کنین​
پایگاه دانش یکپارچه

پایگاه دانش یکپارچه

با ایجاد یک پایگاه دانش مطمئن و قابل اعتماد برای مشتریانتون، میتونین ساده‌تر و سریع‌تر اونهارو به جواب سوالاتشون برسونین.

به ما اعتماد کنین

داده‌های شما با بالاترین استاندارد امنیتی جمع‌آوری و ذخیره‌سازی میشن و فقط افراد مناسب با سطح دسترسی به داده‌های مورد نیاز مجوز می‌گیرن. به همین ترتیب از داده‌های مشتریانتون محافظت میکنین.
به ما اعتماد کنید
همکاری تیمی عالی

همکاری تیمی عالی

شما میتونین با استفاده از اشتراک گذاری تیکت ها در دانا دسک، با همکاران دیگه در بخش‌های مختلف از جمله بخش‌های حسابرسی، بودجه، پشتیبانی و …. به عملکرد بهتری در پشتیبانی از مشتریانتون برسین. همچنین میتونین به صورت مستقل پشتیبانی هر بخش رو مدیریت کنین.

اتوماسیون های هوشمند

با ایجاد اتوماسیون‌های هوشمند، دیگر نگران تیکت های بی پاسخ نباشید. قوانین تخصیص خودکار گردش کار برای مدیریت بهتر آن‌ ها تنظیم شده و به روزرسانی‌ها و پاسخ‌ های مشتریان به سرعت در دسترس شماست. با این روش، از صحت انجام قراردادهای سطح خدمات خود اطمینان حاصل کنید و به برنامه ریزی دقیق تری برای کسب و کار خود بپردازید.
اتوماسیون های هوشمند
گزارش سازی فوق العاده

گزارش سازی فوق العاده

با استفاده از سیستم گزارش ساز دانا، گزارش های سفارشی خودتون رو ایجاد کنین تا با دقت بیشتری به کسب و کارتون نگاه کنین. با این کار میتونین تصمیم‌گیری آگاهانه‌تری در مورد بهبود کسب و کار بگیرین.

رضایت مشتریانتون رو اندازه بگیرین

با اندازه گیری میزان رضایت مشتریان، بازخورد جمع آوری و روندهای بهبود تجربه مشتریان خودتون رو دنبال کنین. با این راهکار، میتونین به بهترین شکل ممکن به نیازها و مشکلات مشتریان پاسخ بدین.

رضایت مشتریانتون رو اندازه بگیرین​
پیمایش به بالا