لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

قیمت راهكار آنلاین خدمات مشتریان دانا دِسک

شما فقط یک قدم تا ایجاد رابطه ای شگفت انگیز با مشتریان فاصله دارید

اگر با سوالی مواجه شدید یا نیاز به مشورت دارید همین حالا با شماره 49258000 داخلی 1 تماس بگیرید، همکاران ما در تیم فروش آماده هستند به شما کمک کنند.

آیکون پکیج

پکیج مورد نظرتون رو انتخاب کنید

شما میتونید بر اساس اندازه کسب و کار خود، پکیج مناسب رو انتخاب کنید و به صورت 6 ماهه و یا 1 ساله خریداری کنید.
نام پکیج

اشتراک 6 ماهه

(تومان)

اشتراک 1 ساله

(تومان)

دسک 5
کارشناس : 5     |     کاربر : 500     |     فضا : 500MB
4،800،0007،680،000
دسک 10
کارشناس : 10     |     کاربر : 1000     |     فضا : 1GB
6،900،00011،040،000
دسک 20
کارشناس : 20     |     کاربر : 1500     |     فضا : 2GB
11،700،00018،720،000
دسک 40
کارشناس : 40     |     کاربر : 2000     |     فضا : 4GB
21،000،00033،600،000
سفارشی
براساس نیاز شما
قابل مذاکرهقابل مذاکره
 

کاربر:
کاربران در اصل مشتریان شما هستند که میتونند به پورتال دانا وارد بشن و تیکت ثبت کنند و شما به اونها خدمات ارائه می کنید.

کارشناس:
افراد تیم خدمات مشتریان شما، مثلا تکنسین ها، هلپ دِسک ها، افراد تیم پشتیبانی و هر فردی که در شرکت شما قرار است با دانا دِسک کار کند.

فضا:
مجموع حجم پایگاه داده و فایل های آپلود شده مانند فایل های الصاق شده به فرم تیکت و سایر فرم ها.

افزونه ها و ماژول های اختیاری

پس از انتخاب نسخه،شما باید بر اساس اندازه سازمان خودتون پکیج مناسب رو انتخاب کنید.

افزونه

قیمت

(تومان)

افزونه دانا چت نسخه حرفه ای4،900،000
افزونه توسعه نرم افزار – API & Scripting3،900،000

افزونه یکپارچگی با تلفن – VoIP

نرم افزار دانا فقط با سرورهای ویپ Issabel ، Elastix و FreePBX سازگار است و اتصال به سایر مرکز تلفن‌ها (مثل IP-PBX های متن باز و …) پشتیبانی نمی شود.

3،900،000
افزونه ورود به دانا با پیامک یکبار مصرف2،000،000
افزونه اندازه گیری شاخص رضایت کاربران -CSAT2،000،000
ماژول سفارشی مازاد2،000،000
آیا به یک راهکار پشتیبانی (Help Desk) قابل نصب در شبکه خودتون نیاز دارید؟

اگر اینطوره میتونید نسخه استاندارد نرم افزار دانا پرو رو خریداری کنید، اینطوری به همه قابلیت های دانا دِسک به صورت (On-Premises) دسترسی خواهید داشت.

سوالات متداول

برای خرید هر یک از پکیج های دانا دِسک، شما باید ابتدا یک حساب آزمایشی رایگان ایجاد کنید، پس از اینکار 14 روز فرصت دارید با همه امکانات محصول آشنا بشید و در طی این زمان میتونید از داخل نرم افزار روی دکمه خرید کلیک کنید و پکیج مورد نظرتون رو خریداری کنید.

بله، نرم افزار دانا دِسک یک راهکار ابری مدیریت خدمات مشتریان هستش که فقط به صورت ابری ارائه میشه. البته اگر شما نیاز به یک راهکار قابل نصب در شبکه خودتون (On-Premises) نیاز دارید، میتونید نسخه استاندارد نرم افزار دانا پرو رو خریداری کنید که همه امکانات دانا دِسک رو در اختیار شما قرار میده.

نرم افزار دانا دِسک یک راهکار آنلاین مدیریت خدمات مشتریان هستش که میتونید از اون برای ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریانتون استفاده کنید. دانا دِسک در اصل یک راهکار تیکتینگ یا Help Desk آنلاین برای پشتیبانی مشتریان است. از طرف دیگه نرم افزار دانا پرو یک راهکار پیشرفته مدیریت سرویس و Help Desk برای تیم های IT سازمان ها است که به صورت محلی (قابل نصب به صورت لوکال) ارائه میشه. البته نسخه استاندارد دانا پرو همه امکانات دانا دِسک رو در اختیار شما قرار میده. برای بررسی دقیق تر این تفاوت ها می تونید به صفحه تفاوت دانا دسک و دانا پرو مراجعه کنید .

بله ، شما در هر زمان میتونید به صورت آنلاین پکیج خودتون رو ارتقاء بدید.

در این صورت شما باید پکیج “دسک 40” رو خریداری کنید و سپس به تعداد مورد نیازتون کاربر و کارشناس مازاد خریداری کنید. اگر نیاز به راهنمایی دارید، لطفا با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید. تماس با ما

در زمان خرید آنلاین، شما میتونید ماژول های اختیاری مورد نظرتون رو انتخاب و خریداری کنید.

در طول مدت اشتراک، شما میتونید برای پاسخ به سوالات فنی و یا رفع مشکلات احتمالی خود با واحد پشتیبانی فنی دانا پرداز در ارتباط باشید، برای اطلاع از خدمات پشتیبانی به صفحه معرفی خدمات پشتیبانی فنی مراجعه کنید.

به همه مشتریان جدید دانا دِسک به مدت 4 ساعت خدمات رایگان آموزش اولیه و کمک به راه اندازی محصول ارائه میشه. البته در صورت نیاز شما میتونید خدمات آنبوردینگ (کمک به استقرار) و آموزش اختصاصی خریداری کنید، برای آشنایی با خدمات آنبوردینگ اینجا کلیک کنید. علاوه بر اینها در در پایگاه دانش و آکادمی آنلاین داناپرداز مجموعه کاملی از مطالب و ویدئو های آموزشی وجود داره که به کمک اونها میتونید کار با نرم افزار رو یاد بگیرید.

ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنید. لطفا با کارشناسان فروش شرکت دانا پرداز تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید. تماس با ما

پیمایش به بالا