لوگو دانا پرداز
49258000 - 021
دانا دسک برای خرده فروشی

دانا دسک
افزایش رضایت مشتریان
و فروش برای خرده‌فروشان!

در خرده فروشی، رضایت مشتری به معنای اهمیت هر تعامل با مشتری است. با دانا دسک، می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان در هر نقطه تماسی که با شما دارند، پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت می کنند. خریداران راضی به احتمال زیاد دوباره از شما خرید می کنند.

راهکار دانا دسک برای خرده فروشی

یکپارچه سازی کانال های پشتیبانی

نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک، به شما این امکان رو میده تا مشتریان خود ثبت تیکت رو از طریق کانال های مختلف انجام بدهند. این نرم افزار، امکان ثبت تیکت از طریق وب سایت، چت زنده، اپلیکیشن موبایل، ایمیل و پیامک را به شما می دهد. با دانا دسک، می توانید پشتیبانی از مشتریان را در هر زمان و مکانی ارائه دهید. این امر باعث می شود تا مشتریان شما بتوانند به سرعت و به راحتی مشکلات خود را حل کنند و رضایتشان را بیشتر کنید.
یکپارچه سازی کانال های پشتیبانی​
داشبورد و گزارش ساز قدرتمند​

داشبورد و گزارش ساز قدرتمند

دانا دسک، با داشبورد و گزارش ساز هوشمند خود، به شما کمک میکنه تا دیدی کامل و دقیق از عملکرد پشتیبانی خود داشته باشید. این امر به شما امکان رو میده تا مشکلات احتمالی را شناسایی و رفع کنید و تجربه مشتری را بهبود ببخشید.

همکاری تیمی قدرتمند

دانا دسک، با ویژگی اشتراک گذاری تیکت، به شما کمک می کند تا با همکاران خود در بخش های مختلف، به صورت موثر همکاری کنید و تجربه پشتیبانی بهتری برای مشتریان خود فراهم کنید.

همکاری تیمی قدرتمند​
فرم های نظرسنجی حرفه ای

فرم های نظرسنجی حرفه ای

دانا دسک به شما کمک می کند تا فرم های نظرسنجی حرفه ای با سوالات متنوع و امکانات مفید طراحی کنید. این فرم ها می توانند برای جمع آوری بازخورد مشتریان از محصولات، خدمات یا تجربه آنها با کسب و کار شما استفاده شوند.

سرعت و دقت در پاسخگویی به مشتری

با استفاده از الگوهای آماده دانا دسک، می‌توانید تعاملات خود با مشتریان را در انواع روش‌های ارتباطی مانند پیامک و ایمیل به شکلی حرفه‌ای و یکدست طراحی کنید. این الگوها مطابق با رویه‌های تایید شده شرکت شما هستند و باعث افزایش سرعت پاسخگویی به درخواست‌های مشتری می‌شوند. با دانا دسک، می‌توانید به راحتی الگوهای پیام خود را طراحی کنید و تجربه پشتیبانی سریع و موثری را به مشتریان خود ارائه دهید.
سرعت و دقت در پاسخگویی به مشتری​
رضایت مشتریانتون رو اندازه بگیرین​

رضایت مشتریانتون رو اندازه بگیرین

با اندازه گیری میزان رضایت مشتریان، بازخورد جمع آوری و روندهای بهبود تجربه مشتریان خودتون رو دنبال کنین. با این راهکار، میتونین به بهترین شکل ممکن به نیازها و مشکلات مشتریان پاسخ بدین.

پیمایش به بالا