لوگو دانا پرداز
49258000 - 021
دانا دسک برای مراکز درمانی

با دانا دسک
تجربه بهتری از مراقبت پزشکی بسازین!

با راه‌ حلی انعطاف‌ پذیر و سرعتی بی‌ نظیر، پشتیبانی و مراقبت‌‌های بهداشتی خود رو بهبود بدین. دانا دسک با ارائه خدمات پشتیبانی مشتری ایمن، کارآمد و شخصی‌ سازی شده، محیطی رو برای کارمندانتون فراهم میکنه که تجربیات عالی رو برای بیماران، پزشکان و فروشندگان سیستم مراقبت‌های بهداشتی ایجاد میکنه.

با دانا دسک تجربه بهتری از مراقبت پزشکی بسازین!​

چرا مراکز درمانی به دانا دسک نیاز دارن؟

مراکز درمانی به دانا دسک نیاز دارن تا بتونن به طور موثر و کارآمد با بیماران تعامل داشته باشن. دانا دسک ابزاریه که به مراکز درمانی کمک میکنه تا اطلاعات بیمار را پیگیری کنن، نوبت های ملاقات را مدیریت کنن ، همیشه در دسترس باشید و پاسخگوی سوالات و نگرانی های بیمار باشن.

همیشه در تماس باشین

با دانا دسک، همواره در هر کانالی که می‌خواین از تلفن تا چت آنلاین سایت و ایمیل گرفته، در دسترس هستین. بیمارانتون در هر لحظه، هر روز، به شما نیاز دارن و با پشتیبانی فعال و یادآوری، همیشه میتونین یک قدم جلوتر از نیازهاشون باشین. با دانا دسک، تجربه بهتری از پشتیبانی به بیمارانتون ارائه بدین و رضایتشون رو به حداکثر برسونین.

با دانا دسک سوابق بیمار را داشته باشین

سوابق کامل بیمار

دانا دسک با ارائه نمای 360 درجه از هر بیمار، مشتری یا عضو، به شما این امکان رو میده تا با دسترسی به اطلاعات کلیدی از جمله EHR ها، دستگاه‌های پزشکی، سابقه ملاقات ها و ویزیت های قبلی، به صورت شخصی‌تری از مشتریانتون مراقبت کنین. با دانا دسک، تیم پشتیبانی شما زمان کمتری رو صرف جمع‌آوری اطلاعات میکنه و زمان بیشتری رو به تمرکز بر مراقبت با کیفیت، اختصاص میده.

همکاری تیمی

مراقبت با کیفیت برای بهبود سلامتی بیماران، نیازمند تیمی قدرتمند و ابزارهای ارتباطی کارآمده. تیم‌های مراقبتی تخصصی و توزیع شده به صورت یکپارچه با هم همکاری میکنن و تجربه بهتری رو در هر نقطه تماس برای بیماران، پزشکان و مشتریان فراهم میکنن. با استفاده از ابزارهای ارتباطی کارآمد، مراقبت از بیماران رو آسون‌تر کنین و تیمتون رو به بهترین شکل هماهنگ کنین تا بهترین خدمات رو ارائه بدین. با دانا دسک، در ارتباط با تیم خود به بهترین شکل هماهنگ بشین و تجربه بهتری از مراقبت با کیفیت رو برای بیمارانتون فراهم کنین.
همکاری تیمی​ با دانا دسک
معاینات منظم خودتون رو انجام بدین​

معاینات منظم خودتون رو انجام بدین

با دانا دسک، به بهترین شکل از تجزیه و تحلیل داده‌ها برای بهبود مراقبت از بیماران استفاده کنین. با استفاده از داشبوردهای دانا دسک، سفر بیمار رو به صورت دقیق تجزیه و تحلیل کرده و نمودارها و داشبوردهای سفارشی ایجاد کنین که به شما کمک میکنن تا نتایج و کیفیت مراقبت از بیماران رو بهبود ببخشین.

امنیت بالا

از نرم‌ افزار دانا دسک با اطمینان خاطر استفاده کنین. این نرم‌افزار دارای گواهی‌نامه‌های امنیتی معتبر و تائید شده از وزارت فناوری اطلاعاته و آزمون‌های امنیتی‌اش مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام شده. با استفاده از این نرم‌افزار، مطمئن باشین که سیستم شما در برابر بسیاری از تهدیدات سایبری محافظت میشه و اطلاعات مشتریانتون به‌صورت کاملاً ایمن و محرمانه در دسترستون خواهد بود.
امنیت بالا​ی دانا دسک
پیمایش به بالا