لوگو دانا پرداز
49258000 - 021
دانا دسک برای برای سازمان های بزرگ

دانا دسک
اکوسیستم نهایی خدمات مشتری برای کسب و کارتان

خدمات مشتری شما باید متناسب با رشد شرکت شما باشه. دانا دسک با قابلیت‌های گسترده، سفارشی‌سازی، عمق ویژگی‌ها و ثبات خود، به سازمان‌های بزرگ در تمام بخش‌ها و بازارها کمک میکنه تا تجربه مشتری استثنایی ارائه بدن.

داشبورد دانا دسک
علامت سوال

چرا کسب و کار شما به دانا دسک نیاز داره؟

آیا میدونین تجربه خوب مشتریان میتونه اونها رو تبدیل به مشتریان وفادار و مادام‌العمر کنه؟ به همین دلیل، ایجاد یک فضای پشتیبانی خوب، برای رشد کسب و کار بسیار حیاتیه و شما باید در همه زمان‌ها برای مشتریانتون به صورت حرفه‌ای و دقیق در دسترس باشین.

شکایات مشتریان میتونه از طریق رسانه‌های مختلفی مانند فرم‌های وب، تماس‌های تلفنی، یا حتی در تیکتیگ وارد بشه. به همین دلیل، کسب‌وکارها به یک سیستم مدیریت شکایات نیاز دارن که بتونن این درخواست‌ها رو ردیابی کنن، به تک تکشون پاسخ بدن و تلاش‌های خودشون رو اندازه‌گیری کنن. همچنین، مهمه که اطلاعات مشتریان از امنیت کافی برخوردار باشه.

برای رفع این نیازها، نرم‌افزار پشتیبانی از مشتری دانا دسک میتونه بهترین راه حل باشه. این نرم‌افزار، برای کسب‌وکارهای بزرگ قابل استفاده و مقرون به صرفه هستش و نیاز به زیرساخت‌های پیچیده‌ای نداره. همچنین بسیار مقیاس پذیر می باشد.

سوال

امنیت اطلاعات شما، اولویت اول ماست

حریم خصوصی و امنیت در قلب همه محصولات و خدمات داناپرداز قرار دارن زیرا با داده‌های حساس مشتری سروکار داریم. داناپرداز داده‌های مشتری رو برای تبلیغات به هیچ شخص ثالثی نمی‌فروشه یا منتقل نمیکنه. ما حریم خصوصی مشتری رو به عنوان بالاترین ارزش خود میدونیم و همچنین دارای گواهینامه امنیتی افتا از سازمان فناوری اطلاعات کشور هستیم.
امنیت بالا​
یکپارچه سازی با سایر ابزارها

ادغام و یکپارچه سازی با سایر ابزارها

با استفاده از REST APIها و ابزار اسکریپت نویسی داینامیک دانا، میتونید به راحتی سیستم تیکتینگ خودتون رو با سایر سامانه ها و سیستم ها یکپارچه کنید. همچنین دانا دسک به راحتی با CRM دانا و چت آنلاین دانا هم متصل میشه و این امکان رو فراهم میکنه تا تمامی خدمات مشتریان رو یکپارچه کنید.

اتوماسیون و اولویت بندی خودکار تیکت ها

تیکت‌های ورودی به سازمان شما به طور خودکار بر اساس معیارهایی مانند حساسیت زمانی، وضعیت، اولویت، بخش و سایر عوامل مهم در صف‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف طبقه‌بندی میشن که به صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها منجر میشه.
اتوماسیون کارها
یکپارچه سازی کانال های ثبت تیکت

کانال های ثبت تیکت رو یکپارچه کنید

با دانا دسک، میتونید تیکت‌های پشتیبانی رو از طریق پورتال مشتریان، چت آنلاین سایت، نسخه اندروید، ایمیل و حتی پیامک دریافت کنید. این امر به شما کمک میکنه تا به مشتریانتون در هر زمان و مکانی که هستند، خدمات ارائه دهید.

داشبورد و گزارش ساز حرفه ای

داشبورد نرم‌افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک، با ارائه دیدی جامع و قابل فهم از شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) و عملکرد تیم پشتیبانی، به شما کمک میکنه تا وضعیت پشتیبانی مشتریانتون رو به راحتی و با دقت بیشتری پیگیری کنید. علاوه بر این، میتونید گزارش‌های سفارشی خودتون رو ایجاد کنید و به سرعت و آسانی به اطلاعاتی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید. به این ترتیب، میتونید همیشه از آخرین وضعیت پشتیبانی مشتریان خود مطلع باشید و اقدامات لازم برای بهبود عملکرد تیم پشتیبانی خود رو انجام بدید. با دانا دسک، آینده مشتریانتون رو رقم بزنید و تجربه آن‌ها رو به سطحی بی‌نظیر ارتقا دهید.

داشبورد و گزارش سازی حرفه ای
اسکرول به بالا