لوگو دانا پرداز
49258000 - 021
دانا دسک برای شرکت های متوسط و کوچک

دانا دسک
خدمات خوب منجر به موفقیت بیشتر میشه!

آیا به دنبال یک راه حل ابتکاری و کارآمد برای کسب و کارتون هستین؟ اگر بله، دانا دسک میتونه گزینه ای بسیار مناسب برای شما باشه. با استفاده از فناوری پیشرفته ما، میتونین به سهولت خدمات کاملی رو برای مشتریان خود فراهم کنین و بهره وری تیمتون رو افزایش بدین. همچنین، با شناسایی راه هایی برای رشد کسب و کارتون، میتونین بهترین پتانسیل رو به دست بیارین. پس چرا منتظرین؟ با دانا دسک هم اکنون شروع کنین و به کسب و کار خود انگیزه بیشتری بدین!
داشبورد دانا دسک
علامت سوال

چرا کسب و کار شما به دانا دسک نیاز داره؟

آیا میدونید تجربه خوب مشتریان میتونه آنهارو به مشتریان وفادار و دائمی تبدیل کنه؟ از این رو، ایجاد یک بستر پشتیبانی قوی برای رشد کسب و کار شما امری حیاتیه. در هر لحظه، شما باید با حرفه‌ای ترین شیوه ممکن و با دقت به دسترسی مشتریان خود باشید.

شکایات و درخواست‌های مشتریان ممکنه از طریق راه‌های مختلفی مثل فرم‌های وبسایت، تماس‌های تلفنی و یا حتی شبکه‌های اجتماعی به شما برسه. به همین دلیل، کسب و کارها به یک سامانه پشتیبانی کارآمد نیاز دارن تا بتونن این درخواست‌ها رو ردیابی کرده، به همشون به صورت دقیق پاسخ داده و تلاششون رو برای بهبود خدمات ارزیابی کنن. همچنین، حفظ امنیت اطلاعات مشتریان از اهمیت بالایی برخورداره.

نرم‌افزار پشتیبانی مشتری دانا دسک با ارائه یک راه‌حل جامع، به شما کمک میکنه تا به بهترین شکل ممکن نیازهای مشتریانتون رو برآورده کنید. در ادامه، چندین حالتی که کسب و کار شما به دانا دسک نیاز داره رو بررسی خواهیم کرد:

وقتی Outlook یا Gmail
مشکلات شما رو حل نمی کنن

ایمیل مشترک برای واگذاری کار ایده‌آل نیست و اغلب منجر به از دست رفتن درخواست‌ها میشه. یک راه حل جایگزین میتونه بهتر از ایمیل عمل کنه و خب استفاده ازش هم به همان سادگیه. دانا دسک به شما این امکان رو میده تا تمام ایمیل های مشتریانتون رو در یک جا مشاهده کنین، که بر اساس زمان مقرر، اولویت و وضعیت در صف ها سازماندهی شدن. با رشد کسب و کارتون میتونین سیستم تیکت پشتیبانی رو از ایمیل به کانال های دیگه گسترش بدین.
لیست تیکت ها
اتوماسیون کارها

زمانی که کارهای تکراری بیشتر زمان پشتیبانی رو اشغال میکنن

هر روز با بارانی از کارهای روتین مواجهین و اختصاص زمان برای بررسی نیازهای مشتریان، شما رو به چالش کشیده. به جای اینکه به تعداد بیشماری از وظایف اهمیت بدین، با استفاده از نرم‌افزار دانا دسک برای تیم پشتیبانی خود، به اتوماسیون مؤثر بپردازین. با بهره‌گیری از این نرم افزار می‌تونین قوانین تخصیص خودکار، SLA و گردش کار رو تنظیم کنین و از ارائه خدمات اختصاصی به مشتریانتون لذت ببرین بدون اینکه کارهای روتین روزانه جلوی شما رو بگیرن.

وقتی که اندازه گیری عملکرد کارشناس یا بازخورد مشتری دشواره

“اندازه‌گیری، بهبود و تکرار، این یکی از اصول مهم کسب و کاره.” اما چطور میتونین این اصل رو به خوبی پیاده‌سازی کنین وقتی که داده‌های لازم برای بهبود خدمات و رضایت مشتری در دسترس نیست؟ با جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به میزان رضایت مشتریان، میتونین اطلاعات آماری مورد نیاز برای بهبود کیفیت خدمات رو به دست بیارین. مثل اینکه کدام کانال بیشترین تیکت ها رو داره .
این اطلاعات به شما کمک میکنه تا گلوگاه‌های موجود در فرآیند خدمات رو شناسایی کرده و با سرعت حلشون کنین

ادازه گیری عملکرد کارشناسان
پایگاه دانش یکپارچه

زمانی که عوامل پشتیبانیتون با بهره وری درگیرن

آیا کارشناس های شما در مورد تیکت هایی که بدون کمکشون قابل حله استرس دارن؟ با استفاده از نرم‌افزار دانا دسک، میتونین کارشناسانتون رو تنها در جایی که نیاز هستش، استفاده کنین. مرکز راهنما یا پایگاه دانش برند خود رو راه‌اندازی کنین و یک پایگاه دانش با پرسش‌های متداول، مقالات راهنما و سایر منابع ایجاد کنین تا به مشتریان کمک کنید مشکلاتشون رو خودشون حل کنن.

داشبورد و گزارش ساز حرفه ای

داشبورد نرم‌افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک، با ارائه دیدی جامع و قابل فهم از شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) و عملکرد تیم پشتیبانی، به شما کمک میکنه تا وضعیت پشتیبانی مشتریانتون رو به راحتی و با دقت بیشتری پیگیری کنید. علاوه بر این، میتونید گزارش‌های سفارشی خودتون رو ایجاد کنید و به سرعت و آسانی به اطلاعاتی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید. به این ترتیب، میتونید همیشه از آخرین وضعیت پشتیبانی مشتریان خود مطلع باشید و اقدامات لازم برای بهبود عملکرد تیم پشتیبانی خود رو انجام بدید. با دانا دسک، آینده مشتریانتون رو رقم بزنید و تجربه آن‌ها رو به سطحی بی‌نظیر ارتقا دهید.

داشبورد و گزارش سازی حرفه ای
پیمایش به بالا