Dana-Logo-01

دانا دسک برای شرکت های کوچک و متوسط
خدمات خوب منجر به موفقیت بیشتر میشه!

آیا به دنبال یک راه حل ابتکاری و کارآمد برای کسب و کارتون هستین؟ اگر بله، دانا دسک میتونه گزینه ای بسیار مناسب برای شما باشه. با استفاده از فناوری پیشرفته ما، میتونین به سهولت خدمات کاملی رو برای مشتریان خود فراهم کنین و بهره وری تیمتون رو افزایش بدین. همچنین، با شناسایی راه هایی برای رشد کسب و کارتون، میتونین بهترین پتانسیل رو به دست بیارین. پس چرا منتظرین؟ با دانا دسک هم اکنون شروع کنین و به کسب و کار خود انگیزه بیشتری بدین!
داشبورد دانا دسک

چرا کسب و کار شما به دانا دسک نیاز داره؟

آیا میدونین تجربه خوب مشتریان میتونه اونها رو تبدیل به مشتریان وفادار و مادام‌العمر کنه؟ به همین دلیل، ایجاد یک فضای پشتیبانی خوب، برای رشد کسب و کار بسیار حیاتیه و شما باید در همه زمان‌ها برای مشتریانتون به صورت حرفه‌ای و دقیق در دسترس باشین.

شکایات مشتریان میتونه از طریق رسانه‌های مختلفی مانند فرم‌های وب، تماس‌های تلفنی، یا حتی در تیکتیگ وارد بشه. به همین دلیل، کسب‌وکارها به یک سیستم مدیریت شکایات نیاز دارن که بتونن این درخواست‌ها رو ردیابی کنن، به تک تکشون پاسخ بدن و تلاش‌های خودشون رو اندازه‌گیری کنن. همچنین، مهمه که اطلاعات مشتریان از امنیت کافی برخوردار باشه.

برای رفع این نیازها، نرم‌افزار پشتیبانی از مشتری دانا دسک میتونه بهترین راه حل باشه. این نرم‌افزار، برای کسب‌وکارهای کوچک قابل استفاده و مقرون به صرفه هستش و نیاز به زیرساخت‌های پیچیده‌ای نداره. همچنین، با رشد آتی، میتونین به راحتی مقیاسش رو بزرگتر کنین.

چگونه بفهمید که
شرکت کوچک یا متوسط شما به دانا دسک نیاز داره؟

در حال رشد بودن کسب و کار شما نشانه‌ای از پیشرفت و موفقیته، اما برای اینکه به بهترین شکل ممکن پیش برین، نیاز به یک پایه و اساس قوی برای تمامی جنبه‌های شرکتتون دارین. اگر با یکی از سناریوهای زیر رو به رو هستین، بهترین راهکار برای شما استفاده از یک راه حل نرم افزاری هلپ دسک عالی هستش.

وقتی Outlook یا Gmail مشکلات شما رو حل نمی کنن

ایمیل مشترک برای واگذاری کار ایده‌آل نیست و اغلب منجر به از دست رفتن درخواست‌ها میشه. یک راه حل جایگزین میتونه بهتر از ایمیل عمل کنه و خب استفاده ازش هم به همان سادگیه. دانا دسک به شما این امکان رو میده تا تمام ایمیل های مشتریانتون رو در یک جا مشاهده کنین، که بر اساس زمان مقرر، اولویت و وضعیت در صف ها سازماندهی شدن. با رشد کسب و کارتون میتونین سیستم تیکت پشتیبانی رو از ایمیل به کانال های دیگه گسترش بدین.
با دانا دسک سوابق بیمار را داشته باشین

زمانی که کارهای تکراری بیشتر زمان پشتیبانی رو اشغال میکنن

هر روز با بارانی از کارهای روتین مواجهین و اختصاص زمان برای بررسی نیازهای مشتریان، شما رو به چالش کشیده. به جای اینکه به تعداد بیشماری از وظایف اهمیت بدین، با استفاده از نرم‌افزار دانا دسک برای تیم پشتیبانی خود، به اتوماسیون مؤثر بپردازین. با بهره‌گیری از این نرم افزار می‌تونین قوانین تخصیص خودکار، SLA و گردش کار رو تنظیم کنین و از ارائه خدمات اختصاصی به مشتریانتون لذت ببرین بدون اینکه کارهای روتین روزانه جلوی شما رو بگیرن.

وقتی که اندازه گیری عملکرد کارشناس یا بازخورد مشتری دشواره

“اندازه‌گیری، بهبود و تکرار، این یکی از اصول مهم کسب و کاره.” اما چطور میتونین این اصل رو به خوبی پیاده‌سازی کنین وقتی که داده‌های لازم برای بهبود خدمات و رضایت مشتری در دسترس نیست؟ با جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به میزان رضایت مشتریان، میتونین اطلاعات آماری مورد نیاز برای بهبود کیفیت خدمات رو به دست بیارین. مثل اینکه کدام کانال بیشترین تیکت ها رو داره .
این اطلاعات به شما کمک میکنه تا گلوگاه‌های موجود در فرآیند خدمات رو شناسایی کرده و با سرعت حلشون کنین.

همکاری تیمی​ با دانا دسک

زمانی که عوامل پشتیبانیتون با بهره وری درگیرن

آیا کارشناس های شما در مورد تیکت هایی که بدون کمکشون قابل حله استرس دارن؟ با استفاده از نرم‌افزار دانا دسک، میتونین کارشناسانتون رو تنها در جایی که نیاز هستش، استفاده کنین. مرکز راهنما یا پایگاه دانش برند خود رو راه‌اندازی کنین و یک پایگاه دانش با پرسش‌های متداول، مقالات راهنما و سایر منابع ایجاد کنین تا به مشتریان کمک کنید مشکلاتشون رو خودشون حل کنن.
پیمایش به بالا