لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

سیستم تماس تلفنی خودتون رو به دانا بیاورید

شما به عنوان یک فروشنده، برای ارتباط با مشتریانتون به تلفن وابسته‌اید، چون هنوز هم بهترین راه ارتباطی است که فروشندگان و مشتریان را به هم وصل می‌کند. تماس‌ تلفنی برنامه ریزی شده، بخش مهمی از روال فروش است و به عنوان مسیر اصلی ارتباطی با مشتریان محسوب میشه. با اتصال سیستم
Voip نرم افزار دانا فقط با سرورهای ویپ Issabel ، Elastix و FreePBX سازگار است و اتصال به سایر مرکز تلفن‌ها (مثل IP-PBX های متن باز و …) پشتیبانی نمی شود.
به دانا، می‌تونید با یک کلیک با مشتریانتون تماس بگیرید و نتیجه تماس رو در صفحه (رکورد) مشتری ذخیره کنید. دانا سابقه همه تماس‌های گذشته با هر مشتری رو به صورت یکپارچه در اختیار شما قرار میده و میتونید اثربخشی تماس‌هاتون رو ارزیابی کنید.
سیستم تماس تلفنی خودتون رو به دانا بیاورید | داناپرداز
سیستم ارتباط تلفنی چگونه به شما کمک می‌کند
از داخل نرم افزار تماس بگیرید.
نتیجه تماس هاتون رو در دانا ذخیره کنید.
تماس‌های از دست رفته رو ببینید.
تاریخچه تماس‌های قبلی با هر مشتری رو ببینید.
برای تماس‌های تلفنی پیش روتون یادآوری دریافت کنید.

امکانات سیستم تماس تلفنی دانا رو بیشتر بشناسیم

با یک کلیک تماس بگیرید

بدون نیاز به شماره گیری تماس بگیرید. کافیه در رکورد سرنخ، فرصت فروش، حساب یا هر بخش دیگه‌ای از نرم افزار CRM دانا که فیلدهای شماره تماس تعریف کردید، روی آیکون تماس تلفنی کلیک کنید تا دانا تماس شما رو برقرار کنه.

در CRM دانا با یک کلیک تماس بگیرید | داناپرداز

از داخل نرم افزار به تماس های تلفنی پاسخ بدید

دانا همه تماس‌های ورودی شما رو به داخل محیط نرم افزار سی آر ام دانا میاره و از همینجا می‌تونید به تلفن هاتون جواب بدید. برای هر تماس ورودی یک کارت تماس نمایش داده می‌شه و اگه از شماره‌های ذخیره شده در دانا با شما تماس بگیرند، در کارت تماس اطلاعات اون فرد هم نمایش داده می‌شه. همون چیزی که از یک سیستم
Voip نرم افزار دانا فقط با سرورهای ویپ Issabel ، Elastix و FreePBX سازگار است و اتصال به سایر مرکز تلفن‌ها (مثل IP-PBX های متن باز و …) پشتیبانی نمی شود.
قدرتمند انتظار میره.
تماس از داخل CRM دانا | داناپرداز

با گزارش تماس های تلفنی، هیچ تماسی بدون پاسخ نمی‌مونه

دانا سابقه همه تماس‌ها رو ذخیره میکنه. چه اونهایی که به یک مکالمه طولانی تبدیل شده باشه چه اونهایی که به هر دلیلی تماس تلفنی موفقی نبوده. پس می‌تونید از بخش سوابق تماس، تماس‌های از دست رفته رو ببینید و در صورت نیاز مجددا تماس بگیرید.
گزارش تماس های تلفنی CRM دانا | داناپرداز

برای تماس‌ های مهمتون یادآوری دریافت کنید

تماس‌ های کاری پیش روتون رو به عنوان یک وظیفه یا فعالیت در دانا ذخیره کنید و براش یادآوری تعریف کنید تا پیش از موعد مقرر، ایمیل و اعلان یادآوری براتون ارسال بشه و دیگه هیچ تماس تلفنی رو فراموش نکنید.
یادآوری تماس های مهم CRM دانا | داناپرداز

برای ثبت تیکت تا پایان تماس تلفنی منتظر نمونید

با کارت تماس تلفنی دانا می‌تونید در حین مکالمه درخواست‌های مشتری رو به صورت تیکت ثبت کنید و روند رسیدگی به درخواست رو در چابک ترین حالت ممکن پیش ببرید. با این کار دیگه نگران فراموش شدن درخواست‌هایی که به صورت تلفنی مشتریان با شما در میون میگذارند نباشید.
یادآوری خودکار تماس ها و جلسات
پیمایش به بالا