لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

در نرم افزار CRM هدف گذاری کنید و میزان فروش را پیش بینی کنید

وقتی برای کارهاتون هدف تعیین می‌کنید، همه اعضای تیم با انگیزه بیشتری کار می‌کنند و موفقیت ساده تر می‌شه. با استفاده از امکان هدف گذاری و  پیش بینی فروش در نرم افزار CRM دانا، می‌تونید هدف‌هاتون برای هر دوره و حتی هر کدوم از تیم‌ها رو از ابتدا مشخص کنید و در پایان دوره، دستاوردهاتون رو با هدف مقایسه کنید. با اینکار تیم به سرعت به سمت پیشرفت حرکت می‌کنه. وقتی هدفمند کار می‌کنید، تیم انگیزه بیشتری داره و هر کسی می‌تونه عملکرد خودش رو ارزیابی کنه.
پیش بینی فروش چه کمکی به شما میکنه؟
پیش بینی‌های فروش رو برای هر کدوم از تیم‌ها جداگانه تعریف کنید.
گلوگاه‌های فروشی که شما رو از رسیدن به هدفتون دور می‌کنن رو بشناسید.
عملکرد هر تیم رو به صورت جداگانه ارزیابی کنید.

از طریق هدف گذاری و پیش بینی فروش در نرم افزار CRM دانا عملکرد تیم فروش رو ارزیابی کنید

برای هر کدوم از تیم‌های فروش، اهدافی رو با توجه به میزان فروش دوره‌های قبلی؛ تعداد فروش‌های موفق و تعداد معاملاتی که به زودی انجام می‌شه مشخص کنید و در پایان هر دوره عملکرد هر تیم رو با پیش بینی که برای اون تیم داشتید مقایسه کنید. با این روش هر تیمی دقیقا می‌دونه در پایان دوره مشخصی باید به چه هدفی برسه و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنه.

ستاره های هر تیم رو پیدا کنید

درسته که همه اعضای تیم در رسیدن به هدف نقش دارند، اما بعضی افراد مثل کاتالیزور می‌مونند که تلاش هاشون تیم رو با سرعت بیشتری به سمت رسیدن به هدف هدایت می‌کنه. با تعریف پیش بینی فروش برای هر کدوم از اعضا می‌تونید، عملکرد اونها ارزیابی کنید و ستاره‌های هر تیم رو پیدا کنید.

بگذارید داشبورد های نرم افزار CRM دانا در مورد پیش بینی های فروش تون حرف بزنند

پیش بینی‌ های فروش و پیشرفت‌ های تیم رو به صورت نمودارهای مختلف در داشبورد نرم افزار سی آر ام دانا ببنید و با یک نگاه متوجه شوید که چقدر با هدف هاتون فاصله دارید و برای رسیدن به اونها برنامه ریزی کنید. روزهایی که شیب پیشرفت کند شده رو پیدا کنید تا بتونید موانعی که در راه رسیدن به هدف‌های فروش پیش روی شما هستند رو بهتر شناسایی کنید.
پیمایش به بالا