لوگو دانا پرداز
49258000 - 021
با پاسخ‌ های آماده در نرم افزار CRM دانا سرعت پاسخگویی دو برابر میشه! | داناپرداز

با پاسخ‌ های آماده در نرم افزار CRM دانا سرعت پاسخگویی دو برابر میشه!

با استفاده از پاسخ‌ های آماده در نرم افزار CRM دانا، می‌توانید در مدت زمان کمتر، به مشتریان بیشتری پاسخ دهید. با اینکار دقت پاسخگوییتون هم افزایش پیدا می‌کنه و رضایت مشتری‌ها به بیشترین سطح خودش می‌رسه. اگه شما هم در تیم پشتیبانیتون، هر روز با تعداد بالایی تیکت روبرو هستید و بسیاری از اونها پاسخ‌های مشترکی داره، استفاده از پاسخ‌های آماده برای شما ضروری است. شما می‌توانید پاسخ به سوالات پر تکرار رو در قالب پیام آماده در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دانا تعریف کنید، تا اعضای تیم بتونن از اونا برای پاسخ به مشتری‌ها استفاده کنند و دیگه نیازی به نوشتن دوباره و دوباره پاسخ های تکراری نداشته باشند.
پیام های آماده در نرم افزار CRM دانا چه کمکی به شما می‌کنه؟
زمان پاسخ به مشتری‌ ها رو با پاسخ های آماده نرم افزار CRM دانا کمتر کنید.
به مشتری‌های بیشتری پاسخ دهید.
اطلاعات درست و دقیقی رو در اختیار مشتری‌ها قرار دهید.
با مشتری‌های بیشتری در ارتباط باشید.

با پیام‌‌های آماده مشتری‌‌های بیشتری رو به سمت خودتون جذب کنید. ‌

در فروش، ارتباط با مشتری حرف اول رو می‌زنه. هر چه بیشتر با مشتری‌ها در ارتباط باشید، اونا رو بیشتر به خرید ترغیب می‌کنید و در نهایت مشتری‌های وفادار بیشتری خواهید داشت. با استفاده از پیام‌های آماده، می‌توانید در مدت زمان کمتری، با مشتری‌های بیشتری در ارتباط باشید و اونها رو به سمت خودتون جذب کنید.

با پاسخ های آماده نرم افزار CRM دانا ، در ارتباط با مشتری‌ها مثل یک تیم یکپارچه عمل کنید

در روال فروش و پشتیبانی، ممکنه کارشناسان مختلفی با یک مشتری در ارتباط باشند. اما اینکه هر کدوم به روش خودش با مشتری در ارتباط باشه؛ تصویر خوبی از برند شما رو در ذهن مشتری ایجاد نمی‌کنه. با استفاده از پیام‌های آماده، خیالتون راحته که همه اعضای تیم به یک سوال، پاسخ مشابهی میدن و در نتیجه یکپارچگی در پاسخگویی حفظ می‌شه. اینجوری هم مشتری حس بهتری داره هم مسئله به روشنی بیان می‌شه و دیگه ابهامی در پاسخ دهی به مشتریان وجود نداره.

در نرم افزار CRM دانا پیغام های آماده رو سفارشی سازی کنید

پاسخ‌های آماده، می‌تونن زمان پاسخگویی رو خیلی کوتاه تر کنند، اما بعضی وقتا ممکنه این پاسخ‌ها یکم خشک و رباتیک گونه به نظر برسن. دانا برای این موضوع هم راه حل داره. شما می‌تونید با استفاده از مقادیر داینامیک، پیام‌های آماده رو سفارشی کنید، تا هر مشتری پیام آماده رو به صورت اختصاصی دریافت کنه. مثلا می‌تونید از مقدار داینامیک “نام گیرنده” در متن پیام استفاده کنید، تا هر مشتری پیامی رو با اسم خودش دریافت کنه.

پیام‌ های آماده خصوصی تعریف کنید

علاوه بر پیام‌های آماده عمومی که همه اعضای تیم می‌تونند ازش استفاده کنند، این امکان وجود داره که هر یک از اعضای تیم پیام های آماده‌ای رو در نرم افزار CRM دانا تعریف کنند و برای سادگی در پاسخگویی از اونها استفاده کنند.
پیمایش به بالا