لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

جلسات و کارهای خود را به سادگی مدیریت کنید

با ابزارهای مدیریتی دانا، برای انجام کارهای خود را به بهترین شکل برنامه ریزی کرده و با آمادگی کامل در جلسات کاری شرکت کنید. یادآور نرم افزار تمام رویدادهای مهم پیش رو را به شما یادآوری کرده و از تداخل برنامه ها جلوگیری می کند.

مدیریت جلسات و کارها چه کمکی به شما می کند؟
در یک نگاه تمام جلسات کاری پیش رو را مشاهده کنید.
فهرست کارهای مهم هر روز و پروژه های درحال اجرای خود را در اختیار داشته باشید
برای رویداد و کارهای مهم خود، پیام یادآوری دریافت کنید.

کاربرد نرم افزار CRM با توجه به اندازه کسب و کار چیست ؟

مهم نیست شما صاحب یک شرکت بزرگ با تیم‌های بزرگ کاری باشید، شرکتی کوچک (استارتاپ) داشته باشید و یا حتی صاحب یک کسب و کار آنلاین یا خونگی باشید، در هر صورت برای افزایش فروش و پیروزی در رقابت باید با مشتریانتان تعامل سازنده‌ای داشته باشید. برای انجام این کار به یک نرم افزار CRM عالی نیاز دارید.

مدیریت
اعلان های خودکار

اعلان های خودکار

یکی از کاربردهای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دانا این است که قرار ملاقات ها و تماس های کاری با اعلان خودکار به شما یادآوری می شود و هیچ رویداد، جلسه و وظیفه‌ای فراموش نخواهد شد. همچنین برای وظایف تخصیص داده شده، درخواست همکاری در چت و منشن شدن با اعلان به شما اطلاع داده می شود و همواره در جریان رویدادهای مهم کاری خواهید بود.

تقویم مشترک

با سی آر ام دانا برای هر پروژه، دپارتمان، تیم کاری و کارشناس تقویم های کاری اختصاصی تعریف کنید و تقویم را با افراد مرتبط به اشتراک بگذارید. همه جلسات، قرار ملاقات ها و فعالیت ها را روی تقویم ثبت کنید تا همه افراد مشارکت کننده تقویم یکپارچه‌‍ای از رویداد های پیش رو را در اختیار داشته باشند و از تداخل برنامه ها و بی نظمی های احتمالی جلوگیری کنید.

تقویم

امکانات دیگری که برای افزایش راندمان تیم در اختیار شما است

اسکرول به بالا