لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

بانک اطلاعاتی خودتون رو با ایمپورت داده در نرم افزار CRM یکپارچه کنید

یک منبع یکپارچه از اطلاعات مشتریان؛ رویای هر مدیر فروشی است. وقتی همه اطلاعات مشتری‌ها رو یکجا در اختیار داشته باشید، روال فروش راحت‌تر می‌شه و کارشناسان شما می‌تونند ارتباط بهتری با مشتری‌ها داشته باشند. پس بهتره روش‌های قدیمی رو کنار بگذارید و همه اطلاعاتی که از هر مشتری در اختیار دارید رو به نرم افزار CRM دانا  وارد کنید و هوشمندانه با مشتری‌ها در ارتباط باشید.

ایمپورت داده چه کمکی به شما میکنه
اطلاعات فروشتون رو از سایر منابع به نرم افزار وارد کنید.
همه داده‌های مهم کسب و کارتون رو یکپارچه کنید
با ورود خودکار اطلاعات، در زمان صرفه جویی کنید.

ورود و ایمپورت اطلاعات در نرم افزار CRM دانا به سادگی چند کلیک

با ابزارهای انتقال اطلاعات می‌تونید به سادگی همه اطلاعات سازمانیتون از اطلاعات تماس مشتری‌ها گرفته تا سرنخ‌ها و فرصت‌های فروشتون رو تنها با چند کلیک به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دانا وارد کنید و سیستم یکپارچه‌ای برای مدیریت فروش داشته باشید.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
هیچ فرصتی رو از دست ندید، همه می‌تونند مشتری شما باشند

هیچ فرصتی رو از دست ندید، همه می‌تونند مشتری شما باشند

با ایمپورت داده، همه سرنخ‌ها و فرصت‌های فروشتون رو به سادگی به نرم افزار CRM وارد کنید تا وارد چرخه فروش بشن. هر سرنخ و فرصت فروشی می‌تونه به یه معامله موفق تبدیل بشه. پس بهتره از هیچ اطلاعاتی ساده نگذرید و با استفاده از ابزار ایمپورت داده؛ همه فرصت‌های فروش احتمالی رو به نرم افزار وارد کنید.

با ایمپورت داده در نرم افزار CRM قوی تر ارتباط برقرار کنید، بهتر بفروشید

با یک منبع یکپارچه اطلاعاتی می‌تونید ارتباط بهتری با مشتری‌ها برقرار کنید و اونها رو به مشتریان وفادار خودتون تبدیل کنید. کافیه قبل از هر بار تماس یا جلسه، پروفایل مشتری رو نگاه کنید تا تاریخچه همه درخواست‌ها، تماس‌ها و جلسات مشتری رو ببینید و با دیدی کامل ارتباطتون رو شروع کنید. با ایمپورت داده همه اطلاعاتی که کارشناسان شما در منابع مختلف ذخیره کردند، به صورت یکپارچه به دانا منتقل می‌شه و دیگه نیازی به جستجو بین منابع مختلف برای مشاهده اطلاعات مشتری‌ها ندارید.

قوی تر ارتباط برقرار کنید، بهتر بفروشید
پیمایش به بالا