لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با آگاه سازی خودکار نرم افزار CRM دانا هیچ اتفاقی از دید شما پنهان نمی‌ماند

شما میتونید برای همه رویدادهای مهم در نرم افزار CRM دانا پیام آگاه سازی دریافت کنید و همیشه در جریان آخرین تغییرات بمانید. شما می‌تونید انتخاب کنید که چه زمانی و به چه روشی رویدادها به شما اطلاع داده شوند و حتی می‌تونید متن پیام رو هم خودتون انتخاب کنید. مثلا می‌تونید از نرم افزار CRM دانا بخواهید تا در صورت تبدیل سرنخ‌ها به فرصت فروش با یک ایمیل شما رو در جریان قرار بده.
فرآیند آگاه سازی خودکار
همیشه در جریان رویدادهای مهم قرار می‌گیرید.
به صورت لحظه‌ای از تغییرات مطلع می‌شوید.
به محض بروز مشکلات احتمالی از وجود اونها آگاه می‌شوید.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

به همان روشی که دوست دارید آگاه سازی دریافت کنید.

شما می‌تونید در نرم افزار CRM دانا آگاه سازی‌ ها رو به روشی که براتون مناسب تره، دریافت کنید. تفاوتی نداره که همه کارهاتون رو با ایمیل پیش می‌برید یا رویدادهای مهمتون رو با پیامک پیگیری می‌کنید، این شما هستید که روش مناسب برای دریافت آگاه سازی رو انتخاب می‌کنید. حتی می‌تونید انتخاب کنید که آگاه سازی‌ها به صورت اعلانات دانا و در محیط نرم افزار به شما نمایش داده بشه.

همه افراد مربوطه رو با آگاه سازی خودکار نرم افزار CRM دانا بصورت همزمان مطلع کنید

شرکت کنندگان جلسه، کارشناسان پروژه و به طور کلی همه افرادی که در یک رویداد سهیم هستند رو به دریافت کنندگان اعلان اضافه کنید تا اعلان‌های مرتبط، به صورت همزمان برای همه اونها ارسال بشه. در تعریف آگاه سازی خودکار، می‌تونید دریافت کنندگان رو از بین افراد مرتبط با ماژول یا از بین کاربران و کارشناسان تعریف شده در دانا انتخاب کنید یا اینکه آدرس ایمیل و شماره تلفن اونها رو به صورت مستقیم وارد کنید.

همه افراد مربوطه رو همزمان مطلع کنید
پیمایش به بالا