لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با گزارش های فروش در نرم افزار CRM دانا، کنترل همه کارها در دستان شما است.

برای موفقیت در فروش باید عوامل موثر در رضایت مشتریان و افزایش فروش رو بشناسید. گزارش‌ های فروش نرم افزار CRM دانا، می‌تونند این اطلاعات رو به سادگی در اختیار شما قرار بدن. مدیریت کسب و کار در بازار، بدون گزارش فروش، مثل راه رفتن در تاریکی است.

گزارش فروش چگونه به شما کمک میکنه؟
معیارهای موثر در افزایش فروش رو بشناسید.
روند رشدتون رو اندازه گیری کنید.
عملکرد تیم‌های کاریتون رو ارزیابی کنید.
نقاط ضعف و قدرت کاریتون رو بشناسید.

وضعیت کسب و کارتون رو با کمک گزارش فروش نرم افزار CRM دانا با دوره‌های قبلی مقایسه کنید

نرم افزار CRM دانا، گزارش‌های پر کاربردی از میزان فروش ماهانه و دوره‌ای رو در اختیار شما قرار میده. با استفاده از این گزارش‌ها، می‌تونید میزان فروش، سود خالص، میزان رضایت مشتریان و به طور کلی همه عواملی که در مدیریت فروش، موثر هستند رو با دوره‌های قبلی مقایسه کنید و در مسیر رشد حرکت کنید.

با گزارش فروش نرم افزار CRM دانا موثر ترین روش فروش رو بشناسید

با گزارش‌های نرم افزار CRM دانا می‌تونید، روش‌های فروشتون رو با هم مقایسه کنید و روشی که در کسب و کار شما بیشترین بازدهی رو داره بشناسید. برای سادگی بیشتر، می‌تونید نتیجه گزارش رو روی نمودار ببینید و راحت تر مقایسه کنید.

گزارش‌هایی کاملا سفارشی بسازید

با امکان گزارش فروش در نرم افزار CRM دانا، گزارشی از اطلاعاتی که نیاز دارید رو در اختیار داشته باشید. دست شما در تهیه گزارش کاملا باز هست. شما می‌تونید از همه ماژول‌های سیستمی مثل سرنخ، فرصت، فروش و فاکتور، حتی ماژول‌های سفارشی گزارش تهیه کنید و با استفاده از فیلتر ساز، رکوردهای مورد نظرتون رو در گزارش بیارید.

با به اشتراک گذاری گزارش های فروش نرم افزار CRM دانا، مدیریت تیمی داشته باشید

گزارش فروش نرم افزار CRM دانا به شما این امکان رو میده تا گزارش‌هاتون رو با هر کدوم از کارشناسان دانا به اشتراک بگذارید و اطلاعات مهم رو با همفکری سایر اعضای تیم بررسی کنید.

پیمایش به بالا