لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

بدون نیاز به دسترسی به کدها، دانا را توسعه دهید.

با استفاده از داینامیک اسکریپتینگ در نرم افزار CRM دانا، میتونید هر عملیاتی رو در دانا اجرا کنید و بدون نیاز به دسترسی به کدها، دانا رو توسعه بدید. قابلیت توسعه پذیری دانا، فقط به سفارشی سازی ماژول ها و فیلد ها ختم نمیشه و شما میتونید، عملیات مورد نظرتون رو به صورت کدهای از پیش تعریف شده یا اسکریپت داینامیک به نرم افزارCRM دانا اضافه کنید تا در زمان مقرر، اجرا شوند.

API | داناپرداز
اسکریپت داینامیک چه کمکی به شما می‌کنه؟
عملیات‌های مورد نظرتون رو در دانا اجرا کنید.
دانا رو به سایر نرم افزارها متصل کنید.
عملیات‌ها رو به صورت زمانبندی شده اجرا کنید.
برای بروز هر رخداد در دنا، عملیات متناظر رو در سایر نرم افزارها اجرا کنید.
دانا رو با هر نرم افزاری مرتبط کنید

با اسکریپت داینامیک در نرم افزار CRM، آن را با هر نرم افزاری مرتبط کنید

یکی از مهمترین قابلیت‌های سی آر ام دانا، امکان ارتباط اون با سایر نرم افزارها است. ویژگی داینامیک اسکریپتینگ نرم افزار CRM دانا این امکان رو در اختیار شما قرار میده تا بتونید این نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری رو با هر نرم افزاری که مد نظرتون هست مرتبط کنید و عملیات اون نرم افزارها رو در دانا اجرا کنید. کافیه کد اجرایی اون عملیات رو به صورت داینامیک اسکریپت در CRM دانا تعریف کنید و هر زمان که نیاز بود این کد رو اجرا کنید.

رویدادهایی که رویدادهای دیگری رو پیش رو دارند.

بروز یک رویداد در سی آر ام دانا، می‌تونه مقدمه‌ای برای اجرای یک رویداد در نرم افزار دیگه‌ای باشه. مثلا وقتی که فرصت فروشی به فروش موفق تبدیل میشه، یک پرونده مالی در نرم افزار حسابداری سازمان ایجاد میشه. با استفاده از اسکریپت داینامیک در نرم افزار CRM دانا این روال به صورت خودکار انجام میشه و نیازی به اجرای دستی عملیات نیست.

رویدادهایی که رویدادهای دیگری رو پیش رو دارند.
اجرای عملیات‌های خاص رو زمانبندی کنید

اجرای عملیات‌های خاص رو با اسکریپ داینامیک نرم افزار CRM زمانبندی کنید

با استفاده از داینامیک اسکریپتینگ نرم افزار CRM دانا می‌تونید، اسکریپت مربوط به اجرای عملیات‌های خاصتون رو به گردش کار بسپارید تا در زمان مقرر اجرا بشه. با این ویژگی می‌تونید مطمئن باشید که همه کارها در زمان درست خودش انجام میشه.

پیمایش به بالا