لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

مدیریت فعالیت‌ها و پیگیری‌ها در نرم افزار CRM دانا

شما نمی توانید اهداف فروش خود را محقق کنید مگر با برنامه ریزی صحیح. ذهن کارشناس فروش همیشه شلوغ است، تماس ها و پیگیری های زیادی که اگر به درستی انجام نشود فرصت های فروش یکی پس از دیگری از بین می روند. از یک جایی به بعد دفترچه یادداشت و یا فایل های اکسل کمکی به شما نمی کند، شما باید از ابزاری حرفه ای برای برنامه ریزی و سازمان دهی و مدیریت فعالیت ها و پیگیری ها استفاده کنید.

فروش یعنی برنامه ریزی صحیح و مدیریت فعالیت‌ها

با پیگیری ها در نرم افزار CRM هرگز کاری را فراموش نکنید

در نرم افزار سی آر ام دانا همه کارها و پیگیری هایی که باید انجام بدهید مثل تماس ها ، وظایف و جلسات را به رکورد مربوطه اضافه کنید و ذهن خود را برای انجام امور دیگر آزاد کنید. هر روز کار خودتون را با نگاه فهرست فعالیت ها شروع کنید و مطمئن باشید نرم افزار CRM همانند یک دستیار حواس جمع به شما کمک می کند.

با تقویم دانا از تداخل کارها جلوگیری کنید

تقویم دانا ایکسارم ابزار مناسبی برای برنامه ریزی کارهاست، در این تقویم جلسات و کارهای خود را ثبت کنید و با سایر همکاران به اشتراک بگذارید. تقویم دانا از بروز تداخل جلوگیری می کند و به کمک اون راحت تر برنامه ریزی خواهید کرد.

همیشه با فرصت های فروش خود در ارتباط باشید

پیگیری صحیح راه و روش خودش را دارد، شما نمی توانید چند ماه با مشتری احتمالی خود تماس نداشته باشد و انتظار داشته باشید او به شما اعتماد کند. دانا ایکسارم به روش های مختلفی به شما کمک می کند تا به درستی پیگیری کنید، برای مثال فرصت های فروشی که مدت زیادی با آنها تماس گرفته نشده است و یا فعالیت باز روی آنها وجود ندارد با علامت هشدار مشخص می شوند.

یادآوری ها و آگاه سازی ها

به وقت بودن همیشه مهم است به خصوص در فرآیند فروش. اگر به فرصت فروش خود قول داده اید روز چهارشنبه ساعت 10 صبح با او تماس خواهید گرفت، بدانید که تماس سر وقت موجب افزایش اعتبار شما و ایجاد حس اعتماد برای طرف مقابل خواهد شد. مکانیسم های یادآوری و آگاه سازی دانا ایکسارم با ارسال انواع پیغام ها و نمایش بالن ها، همه کارهای مهم را به شما یادآوری می کند.

فعالیت های تیم فروش را کنترل کنید

گزارش ها و داشبورد های مدیریتی دانا ایکسارم، به مدیران فروش کمک می کند تا از یک نقطه، فعالیت همه نیروهای تیم فروش را زیر نظر بگیرند و ببینند آیا همه افراد فعالیت های خود را به موقع و مطابق با انتظارات سازمان و مدیریت فعالیت ها انجام می دهند یا خیر.

پیمایش به بالا