لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با بهترین نرم افزار تیکتینگ آنلاین، بهترین خدمات رو به مشتریانتون ارائه کنید

نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک، به شما کمک می‌کنه به روش‌های مختلف با مشتریان خود در ارتباط باشید و به سوالات و مشکلات اونها بلادرنگ رسیدگی کنید.

نرم افزار تیکتینگ دانا دسک - داناپرداز

نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک چطور به شما کمک می‌کنه؟

نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک با ارائه امکانات پیشرفته مثل تیکتینگ، پاسخ‌های آماده، پایگاه دانش و گردش کار موجب سرعت بخشی به خدمات و کاهش هزینه های پشتیبانی میشه. نرم افزار تیکتینگ دانا دسک به عنوان دریچه اصلی ارتباط شما با مشتریان عمل می‌کنه و به مشتری‌ها اجازه میده تا به روش دلخواه، مشکلات و سوالاتشون رو با شما مطرح کنند.

سیستم تیکتینگ آنلاین و محلی دانا دسک موجب ایجاد رویه‌های استاندارد در رسیدگی به درخواست‌های مشتریان میشه و مدیران ارشد سازمان در هر زمان می‌تونند وضعیت و کیفیت رسیدگی به درخواست‌های مشتریان رو مشاهده و ارزیابی کنند.

همه کانال‌های ارتباطی به تیکت منتهی می‌شه!

به مشتری‌های خود اجازه بدید که راه ارتباطی دلخواه خودشون رو برای ارتباط با شما انتخاب کنند، چیزی که مهمه اینه که در هر صورت تیم پشتیبانی شما به صورت مرکزی و از یک پنل، به همه تیکت‌ها دسترسی داشته باشه. سیستم تیکتینگ فارسی دانا دِسک روش‌های مختلفی رو در اختیار مشتریان شما قرار میده.

پورتال مشتریان

مشتری‌ها با ورود به پورتال دانا دِسک می‌تونند تیکت‌های جدید ثبت کنند و وضعیت تیکت‌های قبلی رو ببینند.

چت آنلاین

افزونه چت آنلاین دانا دِسک رو در وب سایت خودتون قرار بدید و به صورت زنده با مشتری‌ها در ارتباط باشید.

تلفن

دانا دِسک رو به سیستم تلفنی شرکت متصل کنید، و از مزیت‌های متعدد این یکپارچگی استفاده کنید.

ایمیل

همه ایمیل‌های ورودی به سامانه تیکتینگ دانا دِسک به صورت خودکار به تیکت تبدیل میشه، فقط کافیه تنظیمات ایمیل رو انجام بدید.

با کار تیمی، راندمان نرم افزار تیکتینگ رو به بالاترین سطح برسونید

نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک ابزارها و امکانات زیادی رو در اختیار کارکنان تیم خدمات مشتریان شما قرار میده و به اونها کمک می‌کنه تا هوشمندانه تر و سریعتر، به تعداد بیشتری تیکت پاسخ دهند، علاوه بر اینها، امکان همکاری تیمی روی تیکت‌ها با استفاده از پاسخ‌های خصوصی و مِنشِن کردن همکاران و مدیران موجب میشه تا افراد تیم بتونند به آسونی برای انجام تیکت با هم مشارکت داشته باشند.

با ابزار چت آنلاین دانا دِسک همیشه در دسترس مشتریان خود باشید

افزونه چت آنلاین دانا دِسک رو می‌تونید به آسونی در وب سایت یا فروشگاه آنلاین خودتون نصب کنید و اینطوری همیشه در دسترس مشتری‌ها و بازدید کنندگان سایت باشید. خیلی از افراد برای خرید آنلاین، مرجوع کردن کالا و یا پرسیدن سوال این کانال ارتباطی سریع و دم دست رو ترجیح میدن و خوبه که شما هم راه ارتباطی رو در اختیار مشتری های خودتون قرار بدید.

راه حل‌های مرتبط رو به صورت خوکار پیشنهاد دهید

خیلی از سوالات و اشکالات مشتری‌ها تکراری و پاسخ اونها از قبل مشخص هستش، اینگونه تیکت‌ها بار کاری زیادی به تیم شما تحمیل می‌کنه و باید به شیوه دیگه ای با اونها روبرو بشید. یکپارچگی سیستم تیکتینگ و پایگاه دانش دانا دِسک موجب میشه تا در زمان ایجاد تیکت جدید، سیستم به صورت خودکار راه حل ها و مطالب مرتبط رو به مشتری نمایش بده و اینطوری حجم تیکت‌ها به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کنه.

*** شما میتوانید نرم افزار CRM دانا را با سیستم تیکتینگ دانا دسک ادغام کنید و ارتباط با مشتریانتان را  راحت‌تر از قبل مدیریت کنید. ***

ابزارها و امکانات پر شمار، برای تیم‌هایی در هر اندازه

پشتیبانی چند کاناله

همیشه در دسترس مشتری باشید، پورتال، تلفن، ایمیل یا چت آنلاین، فرقی نداره مشتری کدوم کانال رو ترجیح بده.

گزارش گیری و داشبورد

با داشبورد و گزارش ساز حرفه‌ای دانا دِسک به راحتی اوضاع رو زیر نظر بگیرید و داده‌ها رو تحلیل کنید.

چت آنلاین یکپارچه

نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک شامل نسخه رایگان دانا چت هستش و شما می‌تونید به آسونی اون رو در وب سایتتون نصب کنید.

سلف سرِویس مشتریان

مطالب فنی، سوالات متداول، ویدئوهای آموزشی و فایل های قابل دانلود رو در پورتال قرار بدید و تعداد تیکت‌ها رو کم کنید.

اتوماسیون گردش کار

با خودکار سازی کارهای روزانه و تکراری و اتوماسیون فرآیند ها، در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

سنجش رضایت مشتریان

با سیستم تیکتینگ دانا دِسک، شاخص رضایت مشتری‌ها (CSAT) رو برای همه تیکت‌ها اندازه گیری کنید و کیفیت خدمات رو ارتقاء بدید.

همکاری تیمی

به کمک پاسخ‌های خصوصی و قابلیت مِنشِن کردن افراد، به صورت تیمی بر روی تیکت‌ها کار کنید.

تخصیص هوشمند تیکت‌ها

اجازه بدید تا سامانه تیکتینگ دانا دسک تیکت‌ها رو به صورت هوشمند، بر اساس مهارت و یا حجم کاری به بهترین کارشناس یا تیم کاری تخصیص بده.

مدیریت SLAها

با تعریف چارچوب زمانی توافق نامه‌های سطح خدمات، سرعت پاسخ و انجام تیکت‌ها رو زیر نظر بگیرید و سریع باشید.

یکپارچگی با سایر سیستم‌ها

دانا دِسک مجموعه‌ای از API ها رو برای ارتباط آسون با سایر نرم افزارها در اختیار شما قرار میده.

نظرسنجی

فرم‌های نظرسنجی و پرسشنامه ایجاد کنید و اطلاعات مورد نیاز رو از مشتری‌ها جمع آوری و تحلیل کنید.

آگاه سازی خودکار

دانا دِسک به صورت خودکار، مشتری‌ها و کارکنان تیم پشتیبانی رو از تغییر وضعیت تیکت‌ها و موضوعات مهم باخبر میکنه.

یک سیستم تیکتینگ فارسی قدرتمند و آسان با قیمت مناسب

اگر صاحب یک کسب و کار کوچک یا بزرگ هستید، یک استارتاپ دارید،فروشگاه آنلاین دارید و یا حتی یک کسب و کار اینستاگرامی دارید، فرقی نداره، در هر صورت می‌تونید از امکانات نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک برای ایجاد ارتباط نزدیک و شخصی سازی شده با مشتریانتون استفاده کنید.

نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک در در پکیج‌های متنوعی ارائه میشه و برخی از ماژول‌های اون به صورت اختیاری قابل خریداری هستش و اینها موجب شده شما بتونید متناسب با اندازه تیم و بر اساس نیاز هزینه کنید.

 

پکیج‌های متنوع

بر اساس اندازه سازمان و تعداد کارکنان تیم پشتیبانی خود، پکیج مناسب رو خریداری کنید

ماژول‌های اختیاری

شاید به همه امکانات سامانه تیکتینگ دانا دسک نیاز نداشته باشید، شما می‌تونید با توجه به نیازتون ماژول‌های مورد نظر رو خریداری کنید.

آنلاین یا قابل نصب

سامانه تیکتینگ دانا دسک رو می‌تونید هم به صورت ابری (cloud) و هم به صورت محلی (on-Premise) خریداری و استفاده کنید.

با نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک راندمان تیم پشتیبانی رو 50% افزایش دهید.

یک سیستم تیکتینگ فارسی پیشرفته مثل دانا دِسک موجب اتوماسیون بسیاری از کارهای تکراری و روزمره رسیدگی به درخواست‌ها میشه و در نتیجه، بیشتر از 50% زمان کارشناسان پشتیبانی آزاد شده و تمرکز اصلی اونها معطوف به ارائه بهترین و سریعترین راه حل به درخواست‌های پشتیبانی مشتریان خواهد شد. همچنین دسترسی آسون و بلادرنگ به سوابق درخواست‌های مشتریان موجب تسهیل رسیدگی به درخواست‌های مشابه میشه.

هلدینگ فناوران انیاک

با توجه به حجم درخواست‌هایی که ما از سمت شرکت‌های زیرمجموعه و داخل هلدینگ انیاک داشتیم نرم افزارهای موجود در بازار ایران رو بررسی کردیم و تصمیم گرفتیم یک نرم‌افزار تیکتینگ انتخاب کنیم. با توجه به امکاناتی که نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک به ما می‌داد این نرم‌افزار رو انتخاب کردیم و خدارو شکر از انتخابمون راضی هستیم.

اسکرول به بالا