لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

بهترین نرم افزار Help Desk سازمانی

دانا دِسک یک نرم افزار help desk پیشرفته برای مدیریت پشتیبانی مشتریان هستش که به صدها شرکت و سازمان کوچک و بزرگ در کشور کمک کرده بهترین خدمات پشتیبانی رو به مشتریانشون ارائه کنند. مشتری‌ها می‌تونند به روشی متفاوت با شما در ارتباط باشند و سوالات و اشکالاتشون رو ثبت و پیگیری کنند.

مورد اعتماد صدها شرکت و سازمان بزرگ کشور

کارکنان خوشحال تر، یعنی کارایی بالاتر

شیوه ثبت و پیگیری درخواست‌ها و مشکلات کارکنان سازمان رو ساده کنید و با اتوماسیون کارها، بهره وری سازمانتون رو افزایش بدید. با ایجاد قواعد گردش کار، تیکت‌های جدید به صورت خودکار به واحد مربوطه مثل واحد IT، منابع انسانی و تدارکات ارجاع داده میشه تا اطمینان حاصل بشه درخواست‌ها در کوتاه ترین زمان توسط تیم مربوطه رسیدگی می‌شه.

با نرم افزار Help Desk به کارکنان اجازه بدید به روش دلخواه خود درخواست ثبت کنند

ثبت درخواست (تیکت) در نرم افزار هلپ دسک دانا دِسک می‌تونه به روش‌های مختلفی انجام بشه، مثل پورتال، ایمیل، چت آنلاین و یا تماس تلفنی. شما می‌تونید با توجه به نیاز سازمان خود، کانال‌های ارتباطی دلخواه رو در دانا فعال کنید تا هر کاربر بتونه به روش دلخواه درخواست‌های خودش رو ثبت کنه.

تماس‌های تلفنی و پیگیری‌های موردی رو کم کنید

در پورتال دانا دِسک، کارکنان سازمان می‌تونند وضعیت و روند رسیدگی به درخواست‌های خودشون رو مشاهده کنند، در این شیوه نیاز به تماس‌های تلفنی موردی برای پیگیری وضعیت درخواست‌ها به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کنه.

علاوه بر این، در صورت نیاز به تعامل بیشتر، کاربران می‌تونند با اضافه کردن یادداشت و مِنشِن کردن کارشناس مربوطه یا سایر افراد، با اونها در ارتباط باشند.

همه ابزارهای لازم در یکجا

دانا دِسک همه ابزار‌ها و امکانات لازم برای ایجاد یک سیستم پیشرفته Help Desk داخلی رو به صورت یکجا در اختیار شما قرار میده.

پورتال پشتیبانی

به کمک پورتال کاربران، روش ثبت و پیگیری درخواست‌ها رو ساده و کارآمد کنید.

اتوماسیون گردش کار

با ایجاد قواعد گردش کار و تاییدیه، همه کارهای دستی رو حذف و بهره وری رو به بالاترین سطح برسونید.

پایگاه دانش

سندهای فنی و آموزشی و همچنین فرآیندهای کاری رو در پایگاه دانش قرار دهید و تعداد تیکت‌ها رو کاهش بدید.

نظرسنجی

یا ایجاد فرم های نظرسنجی و پرسش نامه، اطلاعات لازم را از افراد سازمان گردآوری کنید.

سرویس کاتالوگ

با ایجاد سرویس کاتالوگ، خدمات قابل ارائه رو مثل منوی رستوران! در اختیار کارکنان سازمان قرار دهید.

فرم ساز پیشرفته

همه فرآیندهای دستی و فایل‌های اکسل رو دور بریزید و برای هر موضوع یک ماژول سفارشی ایجاد کنید.

مدیریت SLA‌ها

با تعریف توافق نامه‌های سطح خدمات (SLA) سرعت پاسخ و انجام تیکت‌های پشتیبانی رو زیر نظر بگیرید.

داشبورد و گزارش گیری

با گزارش ساز و داشبورد های جذاب دانا، در هر لحظه از وضعیت ارائه خدمات باخبر باشید.

اندازه گیری رضایت کاربران

شاخص رضایت کارکنان سازمان از خدمات ارائه شده (CSAT) را بر روی هر تیکت مشاهده کنید و کیفیت خدمات را افزایش دهید.

با اتوماسیون کارها، بهره وری سازمان را افزایش دهید

دانا دِسک امکانات زیادی رو برای اتوماسیون فرآیند های کاری در اختیار شما قرار میده و شما می تونید برای همه کارهای دستی و تکراری روزانه یک گردش کار تعریف کنید و اون رو به دانا بسپارید. برای مثال تخصیص هوشمند تیکت ها بر اساس حجم کاری به تیم مربوطه و یا ارسال درخواست تایید به مدیر مربوطه برای تیکت هایی که مثلا شامل هزینه هستند.

علاوه بر این، سیستم آگاه سازی خودکار دانا دِسک، همه افراد رو از تغییرات مهم باخبر میکنه، مثلا وقتی تیکت جدیدی ثبت میشه و یا یک تیکت توسط کاربر بازگشایی بشه، دانا با ارسال ایمیل یا پیامک و یا اعلان های درون برنامه، افراد رو از موضوع باخبر میکنه.

با نرم افزار Help Desk ، به کارکنان خود کمک کنید به خودشان کمک کنند

با ایجاد یک پایگاه دانش خوب، به کارکنان اجازه بدید خودشون پاسخ سوالاتشون رو پیدا کنند و تعداد درخواست ها رو به طور قابل توجهی کاهش بدید. دانا دِسک بر اساس موضوع تیکت کارکنان، مطالب مرتبط پایگاه دانش رو به اونها پیشنهاد میده و در خیلی از موارد این کار موجب پرهیز کاربران از ثبت تیکت جدید میشه.

همکاری تیمی رو به بالاترین سطح برسونید

نرم افزار هلپ دسک دانا دِسک امکانات زیادی برای مدیریت فعالیت های تیمی و تعامل افراد با همدیگه در اختیار شما قرار میده و کمک میکنه راندمان سازمان به طور قابل توجهی افزایش پیدا کنه.

سریع و آسان و امن

با وجود امکانات پیشرفته و ابزار های متعدد، کار با دانا دِسک خیلی آسونه و تیم شما عاشق اون میشه!

روش ورود SSO

در صورت نیاز می‌تونید دانا دِسک رو به اکتیو دایرکتوری و یا سایر سیستم‌های SSO سازمان متصل کنید و نیاز نیست برای کارکنان اکانت جدید ایجاد کنید.

یکپارچگی با پیامک و تلفن

شما می‌تونید دانا دِسک رو به تلفن‌های

Voip نرم افزار دانا فقط با سرورهای ویپ Issabel ، Elastix و FreePBX سازگار است و اتصال به سایر مرکز تلفن‌ها (مثل IP-PBX های متن باز و ...) پشتیبانی نمی شود.
سازمان متصل کنید، و از مزیت‌های اون برای افزایش بهره وری سازمان استفاده کنید.

امنیت بسیار بالا

دانا دِسک امکانات امنیتی زیادی رو در اختیار شما قرار میده، این محصول دارای گواهی نامه امنیتی افتا از سازمان فناوری اطلاعات است.

دانا رو با api به نرم افزارهای سازمانتون متصل کنید

نرم افزار Help Desk دانادسک، قابل اتصال به سایر سیستم‌ها

نرم افزار هلپ دسک دانا مجموعه کاملی از API ها رو در اختیار شما قرار میده که به کمک اونها می‌تونید به آسونی با سایر سیستم‌ها داده تبادل کنید. علاوه بر این به کمک امکان اسکریپت نویسی داینامیک دانا، شما می‌تونید عملیات‌های خاص منظوره خودتون رو به صورت کد (JavaScript) بنویسید و در دانا قرار دهید.

با خدمات آنبوردینگ در کنار شما هستیم

برای راه اندازی سریع تر و صحیح دانا دِسک می‌تونید از خدمات آنبوردینگ دانا پرداز استفاده کنید. در پروژه‌های آنبوردینگ یکی از افراد تیم استقرار دانا پرداز برای راه اندازی اولیه محصول در کنار شما خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه معرفی خدمات آنبوردینگ دانا پرداز مراجعه کنید.

هلدینگ فناوران انیاک

با توجه به حجم درخواست‌هایی که ما از سمت شرکت‌های زیرمجموعه و داخل هلدینگ انیاک داشتیم نرم افزارهای موجود در بازار ایران رو بررسی کردیم و تصمیم گرفتیم یک نرم‌افزار تیکتینگ انتخاب کنیم. با توجه به امکاناتی که نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک به ما می‌داد این نرم‌افزار رو انتخاب کردیم و خدارو شکر از انتخابمون راضی هستیم.

پیمایش به بالا