لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

انعطاف پذیر و قابل سفارشی سازی به کمک BPMS قدرتمند

Flexible and Customizable

سیستم ساز پیشرفته و قابل انعطاف (BPMS)

دانا قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی داره، شما می توانید زیر سیستم های دانا را بر اساس نیاز سازمان خود تغییر دهید، برای مثال فرم های جدید ایجاد کنید، فرم های موجود را تغییر دهید، فیلد های جدید بسازید و بین ماژول های مختلف سیستم ارتباط ایجاد کنید، و در نهایت فرآیند های کاری خودتان را نیز در سیستم تعریف کنید.

برای انجام هیچ یک از این کارها نیاز به درخواست کمک از شرکت دانا پرداز ندارید، و خودتان به آسانی می توانید همه این کارها را انجام دهید.

فرم ها را تغییر دهید و فرم های جدید بسازید

فرم ساز پیشرفته دانا، تقریبا امکان هر نوع تغییری رو در اختیار شما قرار میده. شما می تونید فرم های پیش فرض سیستم رو تغییر بدین و یا فرم های جدید بسازید.

  • فرم ساز سبک و سریع و کامل تحت وب، شما از طراحی فرم با دانا لذت خواهید برد.
  • عدم وجود محدودیت در طراحی الگوی فرم. دست شما در طراحی فرم کاملا باز است، مثل تغییر تعداد ستون ها، تعیین محل نمایش کپشن ها، تغییر عنوان بخش ها و خیلی چیز های دیگه.
  • جابجایی آسان فیلد ها و بخش ها در فرم و افزودن فیلد های جدید.
  • امکان ایجاد چندین فرم مختلف برای هر موجودیت با امکان تعیین سطح دسترسی.

فیلد های جدید تعریف کنید

دست شما برای کنترل و مدیریت سطح دسترسی به اطلاعات کاملا باز است و به طور دقیق می تونید مشخص کنید چه افراد یا گروه هایی اجازه مشاهده یا تغییر اطلاعات رو دارند.

  • دانا از انواع داده (Data Type) های متنوعی پشتیبانی می کنه مثل فیلد های چند گزینه ای، تگ، تاریخ و خیلی از انواع دیگه.
  • برای فیلد هایی که مهم هستند، ثبت تاریخچه رو فعال کنید. به این ترتیب برای هر رکورد تغییر مقدار فیلد مورد نظر در تاریخچه ثبت و قابل مشاهده خواهد بود.
  • اگر لازم است برای فیلد ها راهنما وارد کنید تا در زمان ورود داده به کاربر کمک کرده باشید.
  • امکان افزودن فیلد های نوع ارتباط موجودیت، امکان تعریف فیلتر روی فیلد های چند گزینه ای، امکان ایجاد وابستگی بین فیلد ها و سایر موارد پیشرفته که برای آشنایی با اونها باید به پایگاه دانش مراجعه کنید.

موجودیت جدید بسازید و به دیگر موجودیت ها مرتبط سازید

منظور از موجودیت، همان زیر سیستم و یا ماژول است، برای مثال تیکت، کانتکت، حساب و سایر زیر سیستم های دانا، هر کدام در واقع یک موجودیت هستند. شما می تونید موجودیت های پیش فرض دانا رو تغییر بدین و یا موجودیت های جدید ایجاد کنید.

به کمک موجودیت های جدید، میتونید همه فرم های کاغذی رو حذف کنید، سیستم سازی کنید و فرآیند کارهای دستی رو در دانا پیاده سازی کنید.

سطح دسترسی به اطلاعات را مشخص کنید

دست شما برای کنترل و مدیریت سطح دسترسی به اطلاعات کاملا باز است و به طور دقیق می تونید مشخص کنید چه افراد یا گروه هایی اجازه مشاهده یا تغییر اطلاعات رو دارند.

الگوی چاپ مورد نظر خود را طراحی کنید

الگوهای چاپ در دانا کاملا قابل تغییر هستند و در صورت نیاز شما می تونید چند الگوی چاپ مختلف برای هر موجودیت تعریف کنید. برای تغییر و طراحی الگوهای چاپ جدید شما نیاز به هیچ نرم افزار جانبی دیگری ندارید و همه کارها در خود نرم افزار و به صورت تحت وب انجام میشه.

فرآیند های کاری سازمان را پیاده سازی کند

دانا امکانات زیادی برای اتوماسیون فرآیند ها دارد که به شما در هر چه ساده تر شدن انجام کارها کمک میکند. شما میتونید بر روی موجودیت های پیش فرض سیستم و یا موجودیت های جدید خود قواعد گردش کار تعریف کنید.

پیمایش به بالا