لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با سرویس دِسک دانا پرو
به تیم IT سازمان قدرت بدید

با سرویس دِسک دانا پرو، تیم IT شما همه ابزارهای ضروری برای ارائه بهترین خدمات رو در اختیار داره. امکانات کاربردی و جذاب دانا پرو به سادگی هر چه بیشتر بهروش های ITIL رو به سازمان شما میاره.
سرویس دِسک دانا پرو
مدیریت رخدادها و درخواست ها
برای تیم هایی در هر اندازه
ماژول تیکتینگ دانا پرو مطابق با چارچوب ITIL طراحی شده و به تیم IT سازمان این امکان رو میده تا با طراحی فرم ها و فرآیندها، بسیاری از امور روزانه مدیریت تیکت ها رو به شکل اتوماسیون در بیاورد. دانا پرو بهره وری تیم IT رو تا 40% افزایش میده و تیم شما با تعداد نفرات کمتری میتونه روزانه به هزاران رخداد (Incident) یا درخواست سرویس (Service Request) رسیدگی کنه.
مدیریت رخدادها و درخواست ها برای تیم هایی در هر اندازه

روش های مختلف ثبت تیکت رو
برای کاربران فراهم کنید

به کاربران اجازه بدید به روش دلخواهشون تیکت ثبت کنند. مهم نیست تیکت از چه کانالی ثبت بشه، شما به همه تیکت ها در یکجا دسترسی دارید.

آیکون آسان و دلچسب

چت آنلاین

شما میتونید ماژول چت آنلاین دانا رو در سازمانتون فعال کنید و به صورت زنده به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ بدید، اگر مشکل کاربر به صورت گفتگوی آنلاین قابل رفع نبود، در همون پنجره چت روی دکمه ایجاد تیکت کلیک کنید تا ادامه کار به صورت تیکت پیش بره.
آیکون افزایش بهره وری

یکپارچگی دانا و تلفن

کاربران با ورود به پورتال دانا میتونند سرویس کاتالوگ IT رو ببینند و درخواست مورد نظرشون رو ثبت کنند و یا مشکلات و سوالاتشون رو به صورت تیکت به واحد IT اعلام کنند. مشاهده وضعیت تیکت های قبلی و دسترسی به مطالب آموزشی و راه حل های موجود در پایگاه دانش هم از دیگر مزیت های پورتال کاربران هستش.

آیکون راه اندازی سریع

پورتال کاربران

یکپارچگی دانا پرو با تلفن سازمان موجب میشه همه تماس ها ضبط بشه، اطلاعات تماس گیرنده و سوابق تیکت های قبلی اون موقع تماس به صورت خودکار نمایش داده بشه و شما بتونید با یک کلیک با افراد تماس بگیرید. دانا پرو با همه سیستم های تلفنی مبتنی بر استریسک یکپارچه میشه.
آیکون آسان و دلچسب

تبدیل خودکار ایمیل به تیکت

ممکنه بخواهید روش ثبت تیکت از طریق ایمیل رو هم در اختیار کارکنان سازمان و یا افراد بیرون از سازمان قرار بدید، خب اینکار خیلی سادست کافیه یک آدرس ایمیل در نظر بگیرید و اون رو به دانا پرو معرفی کنید، اینطوری ایمیل های ورودی به صورت خودکار به تیکت تبدیل میشه و پاسخ های شما به تیکت به صورت ایمیل به کاربر ارسال میشه.
آیکون راه اندازی سریع

ثبت تیکت از طریق API

علاوه بر همه روش های آماده ثبت تیکت، به کمک API های دانا شما میتونید از طریق سایر نرم افزارها و سامانه ها تیکت جدید در دانا ثبت کنید.

دانا مجموعه ی کاملی از API های نوع REST در اختیار شما قرار می دهد.

به کمک نماها
تیکت ها رو دسته بندی کنید

درخواست ها و مشکلات کاربران به هر شکلی که ثبت بشن، شما در فهرست تیکت ها به همه اونها به صورت یکجا دسترسی دارید و میتونید به کمک نماها اونها رو دسته بندی و اولویت بندی کنید.

به کمک نماها تیکت ها رو دسته بندی کنید
رضایت کاربران

رضایت کاربران از خدمات شما چقدر است؟

شاخص رضایت کاربران یا CSAT رو اندازه گیری کنید و ببینید کاربران به تیکت هایی که انجام دادید چه امتیازی میدن، اینطوری میتونید ریشه مشکلات رو شناسایی و با رفع اونها رضایت کاربران رو افزایش بدید.

سریع عمل کنید و
به قواعد SLA پایبند باشید

سرعت پاسخ و انجام تیکت ها رو بر اساس ویژگی اونها به صورت قواعد SLA تعریف کنید و در هر لحظه مهلت زمانی باقی مونده هر تیکت رو مشاهده کنید. دانا پرو همه امکانات لازم برای مدیریت SLA رو در اختیار شما قرار میده.

پاسخ های تیکت
با همکاری تیمی
بهره وری تیم IT رو ارتقاء بدید
همکاری تیمی پررنگ ترین ویژگی تیم های موفق Help Desk هستش. دانا پرو امکانات زیادی رو برای ارتقاء همکاری تیمی در اختیار افراد تیم IT قرار میده و سرعت و راندمان انجام کارها رو به طور قابل توجهی افزایش میده.

تیم ها و نقش ها

تیم های تخصصی ایجاد کنید، مثل تیم شبکه، تیم نرم افزار، تیم سخت افزار و ساختار سازمانی، نقش افراد و سطح دسترسی به داده ها رو مشخص کنید.

تیم های کاری

منشن و پاسخ های خصوصی

اگر نیاز به کمک یا تایید دارید، همکارتون رو با @ منشن کنید و بدون اینکه کاربر متوجه بشه به صورت تیمی روی تیکت ها کار کنید.

پیغام خصوصی

تقویم های کاری و فعالیت ها

تقویم های کاری مشترک بسازید و کارها رو به صورت تیمی برنامه ریزی کنید و با اضافه کردن فعالیت جلسات و کارها رو فراموش نکنید.

تقویم های کاری مشترک بسازید

پیام های آماده

بسیاری از سوالاتی که کاربران میپرسند تکراری هستند و در نتیجه پاسخ های تکراری دارند، با پیام های آماده پاسخ تکراری ننویسید و با یک کلیک به تیکت پاسخ بدید.

ارتباط با سایر بخش ها
با اتوماسیون کارها
هزینه ها رو کاهش بدید و در زمان صرفه جویی کنید

تیم IT باید همه زمانش رو صرف انجام کارهای تخصصی و ارتقاء زیرساخت کنه و تا جای ممکن از کارهای تکراری روزانه و فرآیندهای اداری فاصله بگیره. این موضوع بخصوص در سازمان های بزرگ و زمانی که تعداد تیکت ها زیاد میشه اهمیت بیشتری پیدا میکنه. ابزارها و امکانات اتوماسیون در نرم افزار ITSM دانا پرو، دقیقا همون چیزیه که تیم IT شما بهش نیاز داره.

با اتوماسیون کارها هزینه ها رو کاهش بدید و در زمان صرفه جویی کنید
سرویس دسک یکپارچه
با سایر ماژول های ITIL

ماژول سرویس دِسک (مدیریت رخداد و درخواست سرویس)، به طور کامل با سایر ماژول های ITIL دانا پرو یکپارچه است.

جستجوی راه حل در پایگاه دانش
تحلیل کنید، شناسایی کنید، تصمیم گیری کنید
در مسیر بهبود مستمر باشید
داشبورد و گزارش ساز دانا پرو، تصویری واضح از عملکرد تیم سرویس دِسک و کیفیت خدمات در اختیارتون قرار میده. تقریبا همه اطلاعاتی که به اون نیاز دارید شامل KPIها، نمودار ها و گزارش ها به آسونی هر چه بیشتر در دسترس شماست.
داشبورد دانا پرو
پیمایش به بالا