لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

با سرویس و نگهداری به موقع و منظم
از خرابی تجهیزات و توقف سرویس ها پیشگیری کنید

با انجام سرویس دوره ای به موقع و منظم، طول عمر کامپیوترها، سرورها و سایر تجهیزات شبکه رو افزایش بدید و از خرابی اونها جلوگیری کنید.
چک لیست | داناپرداز
افزایش طول عمر دارایی ها
کاهش هزینه ها
ارتقاء میزان پایداری سرویس ها
جلوگیری از بروز وقفه در عملیات سازمان

برنامه های بازدید و
سرویس دوره ای (PM) ایجاد کنید.

ماژول سرویس نگهداری (PM) دانا پرو به طور کامل با ماژول مدیریت دارایی ها (Asset Management) یکپارچه است و به شما اجازه میده برای هر گروه از دارایی ها برنامه سرویس تعریف کنید، مثلا برنامه ای شش ماه یکبار برای سرویس دوره ای سرورها و برنامه ای سه ماهه برای سرویس پرینتر ها تعریف کنید. دارایی های مرتبط با هر برنامه،مسئول انجام سرویس (افراد تیم IT یا پیمانکاران) و برنامه زمانی رو مشخص کنید و دانا پرو هر وقت زمانش برسه برای هر دارایی یک دستور کار ایجاد میکنه و به کارشناس مربوطه اختصاص میده.

برنامه سرویس و نگهداری دانا پرو | داناپرداز
الگوی دستور کار سرویس دوره ای دانا پرو | دانا پرو

جزئیات و روش انجام سرویس رو
مشخص کنید.

شما میتونید جزئیات فنی و الزامات انجام عملیات سرویس و نگهداری رو مشخص کنید و اینطوری دانا پرو در هر بار ایجاد دستور کار، این جزئیات رو در اختیار کارشناس مربوطه قرار میده، برای مثال دستورالعمل فنی انجام کار،نکات قابل توجه و مهلت زمانی.

عملکرد افراد تیم و یا پیمانکاران رو
زیر نظر بگیرید

به کمک داشبورد و گزارش ساز دانا پرو، بر کمیت و کیفیت انجام سرویس دوره ای در سازمان نظارت کنید، ببینید چه تعداد دستور کار ایجاد شده، در چه وضعیت هایی هستند، چه تعدادی انجام شده و گزارش کار هر یک از سرویس ها رو مطالعه کنید.
بررسی عملکرد افراد تیم و پیمانکاران دانا پرو | داناپرداز
کاهش هزینه ها با دانا پرو | داناپرداز

با سرویس و نگهداری به موقع
هزینه ها رو کاهش بدید

انجام صحیح و به موقع سرویس و نگهداری، هزینه های شما رو به دو شیوه کاهش میده، اول اینکه هزینه سرویس های کوچک و موردی بسیار کمتر از تعمیرات اساسی و یا از بین رفتن تجهیزاته، برای مثال، باز کردن یک سرور و تعویض فن خراب اون به مراتب کمتر از هزینه تعویض کل مادربورد اون هستش. دوم هم اینکه انجام سرویس و نگهداری از وقوع اختلال و قطعی های پر هزینه جلوگیری میکنه.

پیمایش به بالا