لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

یک نرم افزار ITSM پیشرفته با امکانات ضروری
برای سازمان ها و شرکت های بزرگ

نرم افزار ITSM دانا پرو، امکانات و ابزارهای کاربردی زیادی رو در اختیار تیم های IT در سازمان ها و شرکت های بزرگ قرار میده که استفاده از اونها موجب افزایش سرعت و راندمان تیم IT میشه.
چک لیست
افزایش سرعت کارها
افزایش همکاری تیمی
صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها
سادگی بیشتر در انجام کارهای روزانه واحد IT

چارت سازمانی و دسترسی افراد رو
مشخص کنید

یکی از اولین قدم ها در شروع به کار با نرم افزار ITSM دانا پرو در سازمان ها، ایجاد ساختار (چارت) سازمانی است، شما باید کاربران رو در واحد سازمان مربوطه قرار بدید و مدیر هر واحد رو مشخص کنید، البته برای سازمان های بزرگ که تعداد کاربران زیادی دارند، این کار میتونه به صورت خودکار و با اتصال دانا به سیستم های منابع انسانی و تردد انجام بشه. از واحد های سازمانی در بخش های مخلتف دانا و بخصوص برای تعیین سطح دسترسی به رکوردها استفاده میشه.

مشخص کردن چارت سازمانی و دسترسی افراد
افراد واحد IT رو در تیم های کاری تخصصی قرار بدید

افراد واحد IT رو
در تیم های کاری تخصصی قرار بدید

در سازمان های بزرگ افراد تیم IT وظایف متفاوتی بر عهده دارند و بر همین اساس باید به ماژول ها و رکوردهای مربوط به خودشون دسترسی داشته باشند. در نرم افزار دانا پرو شما میتونید تیم های کاری مختلفی ایجاد کنید و افراد تیم IT رو بر اساس وظیفه و تخصص در تیم های مربوطه قرار بدید، برای مثال تیم Help Desk، تیم زیرساخت، تیم سخت افزار و سایر تیم ها.
ایجاد تیم های کاری به شما کمک میکنه سطح دسترسی افراد رو به طور دقیق مشخص کنید و در اتوماسیون کارها از این تیم ها استفاده کنید.

ایمپورت داده ها

برای شروع به کار با یک نرم افزار ITSM جدید بخصوص در سازمان ها و شرکت های بزرگ، مجموعه زیادی از رکوردها و اطلاعات در قالب فایل های اکسل باید در نرم افزار وارد بشه و ورود دستی اطلاعات بسیار زمانگیر و طاقت فرساست. ابزار ایمپورت داده دانا پرو، به شما اجازه میده تقریبا همه انواع داده های موجود مثل کاربران، دارایی ها و یا تیکت های قبلی رو به آسونی وارد سیستم کنید.
ایمپورت داده ها
یکپارچگی دانا پرو را با سایر سامانه ها و نرم افزارها

دانا پرو را با سایر سامانه ها و نرم افزارها
یکپارچه کنید

بهترین نرم افزار ITSM ، نرم افزاری است که به آسونی با سایر نرم افزارها و سیستم های موجود در سازمان یکپارچه بشه. شما میتونید به راحتی نرم افزار دانا پرو رو با هر نرم افزار دیگری که در سازمان دارید یکپارچه کنید و از کارهای دستی و جزیره ای جلوگیری کنید. دانا پرو مجموعه کاملی از API ها در اختیار شما قرار میده و علاوه بر اون، امکان اسکریپت داینامیک دانا به شما اجازه میده با ایجاد گردش کار، هر زمان که لازم بود وب سرویس یا API سایر نرم افزارها رو فراخوانی کنید.

تصدیق
هویت یکپارچه (SSO)

مهم نیست سیستم تصدیق هویت متمرکز شما چه چیزی باشه، دانا پرو به آسونی با سیستم های تصدیق هویــت سازمــانی (Single Sign-On) یکــپارچــه میشــه و یــا اگــر از سرویـس Active Directory مایکروسافت یا OpenLDAP استفاده می کنید، میتونید دانا رو به آسونی به این سرویس ها متصل کنید.

تصدیق هویت یکپارچه (SSO)
سازماندهی جلسات، وظایف و فعالیت های افراد IT

جلسات، وظایف و فعالیت های افراد IT رو
سازماندهی کنید

با دانا پرو شما میتونید هر روز کاریتون رو با مرور فهرست فعالیت ها، وظایف و جلسات شروع کنید و نظم و برنامه ریزی رو از همیشه بهتر انجام بدید.
به کمک ماژول مدیریت فعالیت ها، هیچ کاری در واحد IT فراموش نمیشه و هر چیزی در جای درستش قرار میگیره. کارها رو به صورت فعالیت ثبت کنید، تاریخ انجام، مسئول انجام و وضعیت اون رو مشخص کنید و اگر لازم بود یک یادآوری هم اضافه کنید تا دانا با ارسال اعلان و ایمیل موضوع رو یادآوری کنه.جلسات کاری رو در دانا پرو مدیریت کنید و محل برگزاری و افراد شرکت کننده و محل جلسه رو مشخص کنید و اینطوری در بروز تداخل در جلسات و کارها جلوگیری کنید.

تقویم های کاری مشترک بسازید
و همیشه روی زمان باشید

ابزار تقویم دانا به شما اجازه میده تا تقویم های کاری مختلفی ایجاد کنید و رویداد ها و فعالیت ها رو با همکاران خودتون به اشتراک بگذارید، اینطوری هماهنگی و دقت برنامه ریزی افراد تیم IT به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکنه. علاوه بر این میتونید همه رکوردهای دانا رو بر اساس فیلد تاریخ بر روی تقویم مشاهده و برنامه ریزی کنید، مثلا همه تیکت ها رو بر اساس تاریخ ایجاد روی تقویم ببینید.

تقویم های کاری مشترک بسازید
همکاری تیمی بین افراد واحد IT

همکاری تیمی بین افراد واحد IT رو
به بالاترین سطح برسونید

دانا پرو بر پایه همکاری تیمی (Team Collaboration) طراحی شده و در همه ابزارها، ماژول ها و امکانات دانا به این موضوع مهم توجه شده. وقتی مشغول کار بر روی یک موضوع هستید مثلا روی یک تیکت خاص کار میکنید و نیاز به همفکری با همکاران و یا تایید مدیرتون دارید، کافیه فرد مورد نظرتون رو روی رکورد مربوطه منشن کنید و اینطوری دانا با ارسال اعلان همکارتون رو از موضوع باخبر میکنه و اون میتونه به راحتی به درخواست یا سوال شما پاسخ بده، اینطوری سرعت انجام کارها به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکنه.
پیمایش به بالا