لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا پرو

با نرم افزار ITSM دانا پرو، مطابق با چارچوب ITIL مدیریت کنید و سطح خدمات IT سازمان رو به بالاترین نقطه برسونید.
راهکار جامع مدیریت فناوری اطلاعات

با نرم افزار ITSM دانا پرو آشنا بشید

دانـــا پــرو، یــک نــرم افــزار ITSM پیشــرفته مبتنــی بــر ITIL بــرای مدیریــت خدمـات فنـاوری اطلاعـات در سـازمان ها اسـت. دانـا پـرو همـه ابـزار هایـی کــه بــرای مدیریــت خدمــات IT نیــاز داریــد رو بــه صــورت یکپارچــه در اختیارتــون قــرار میــده. دانـا پـرو بــه شــما کمــک میکنــه تــا فرآینــد هــای صحیــح و بهروش های ITIL رو در سازمان خودتون پیاده سازی کنید.

ویدیو معرفی نرم افزار دانا پرو

با دانا پُرو، بهروش‌های ITIL رو در سازمان خود پیاده سازی کنید

نرم افزار ITSM دانا پرو، به شما کمک می کنه تا به ساده ترین روش ممکن فرآیندهای ITIL رو در سازمان خود پیاده سازی کنید و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات رو دقیقا همسو با اهداف کلان سازمان انجام دهید.

کاهش قطعی‌ها، افزایش بهره‌وری افراد تیم IT سازمان، تحقق SLA ها، توزیع هوشمند تیکت‌ ها و مدیریت چرخه کامل تیکت ها. بیشتر

پویش خودکار شبکه و جمع آوری مشخصات دارایی ها، نگه‌داری تغییرات دارایی‌ ها، مدیریت چرخه حیات دارایی از زمان خرید تا استهلاک. بیشتر

کاهش ریسک تغییرات IT بر عملیت سازمان با برنامه ریزی صحیح و پیاده سازی فرآیندهای استاندارد مطابق با چارچوب ITIL. بیشتر

مدیریت مشکل | داناپرداز

Problem Managementمدیریت مشکل

تحلیل علل ریشه‌ای مشکل، کاهش رخداد های تکراری، یکپارچگی کامل با ماژول تیکتینگ و مدیریت تغییر، افزایش راندمان تیم IT سازمان.

مدیریت پیکربندی (CMDB) دانا پرو به شما اجازه میده تا همه CI های موجود در اکو سیستم IT سازمان رو شناسایی و تحت کنترل قرار دهید. بیشتر

خدمات قابل ارائه IT را به کاربران نهایی نمایش دهید. برای خدمات متنوع فرم های سفارشی بسازید و سطح دسترسی به آن را مشخص کنید. بیشتر

به کاربران اجازه دهید خودشان رخداد های تکراری رو به کمک پایگاه دانش حل کنند. مطالب فنی و ایرادیابی واحد IT رو در سازمان حفظ کنید. بیشتر

از ارائه خدمات به موقع و سریع بر اساس قواعد SLA تعریف شده اطمینان حاصل کنید. زمان پاسخ اولیه و زمان انجام تیکت ها رو زیر نظر بگیرید. بیشتر

برای دارایی های سخت افزاری شامل سرورها، تجهیزات شبکه و کامپیوترها برنامه های سرویس و نگه داری تعریف تعریف کنید و طول عمر دارایی ها را افزایش دهید. بیشتر

برای ارائه بهترین خدمات به یک سرویس دِسک عالی نیاز دارید

واحد IT برای ارائه بهترین خدمات به کارکنان و مشتریان سازمان، به یک راهکار پیشرفته و یکپارچه سرویس دِسک نیاز داره. راهکاری که که دقیقا با توجه به نیاز یک واحد IT مدرن طراحی شده باشه.

ماژول سرویس دِسک در نرم افزار ITSM دانا پرو، با توجه به بهروش های ITIL طراحی شده است. طوری که به کمک اون یک واحد IT بزرگ میتونه روزانه هزاران تیکت از نوع رخداد یا درخواست خدمت رو با بالاترین راندمان رسیدگی کنه.

یک سلف سرویس کامل برای کاربران سازمان ایجاد کنید، ثبت و پیگیری تیکت ها، دسترسی به پایگاه دانش و ماژول های سفارشی.

با ابزار دانا چت به کاربران یا مشتریان اجازه دهید به صورت آنلاین با شما گفتگو کنند و هر زمان لازم بود از روی چت تیکت ایجاد کنید.

بسیاری از سوالات و مشکلات کاربران تکراری و دارای راه حل یا پاسخ مشابه هستند، با پیام های آماده دانا سرعت پاسخ دهی رو افزایش دهید.

با زیر سیستم CSAT دانا پُرو، میزان رضایت کاربران از تیکت های انجام شده رو اندازه گیری کنید و کیفیت خدمات رو افزایش دهید.

به صورت خودکار و هوشمند، تیکت ها رو به کارسناس مناسب تخصیص دهید، مانند روش چرخشی یا بر اساس حجم کاری.

به کاربران اجازه دهید به روش دلخواه خود با واحد IT در ارتباط باشند، مثل چت آنلاین، تلفن، پورتال کاربران و ایمیل.

داناپرداز در زمان ثبت تیکت به صورت هوشمند راه حل های مرتبط رو به کاربران پیشنهاد میده، علاوه بر این کارشناسان IT می‌تونند راه حل تیکت رو در پایگاه دانش جستجو کنند.

با پاسخ های خصوصی و منشن کردن سایر همکاران خود بر روی تیکت ها، در مورد روش انجام کار با هم مشورت کنید و سرعت پاسخگویی رو افزایش دهید.

برای انواع خدمات خود فرم های تیکت سفارشی با فیلدها و دسترسی های متفاوت ایجاد کنید و از طریق سرویس کاتالوگ در اختیار کاربران قرار دهید.

قابلیت­‌‎های مدرن و ضروری مطابق با انتظار مدیران خردمند

برای انتخاب یک راهکار ITSM عالی، فقط توجه به امکانات کاربردی اون کافی نیست. یک مدیر دانا در صنعت فناوری اطلاعات میدونه که قابلیت های غیر کاربردی مانند امنیت، توسعه پذیری، مقیاس پذیری، نگه داری و اعتماد پذیری راهکار مورد نظر، نقشی حیاتی در ارزیابی محصول دارند.

API | داناپرداز

یکپارچگی و توسعه پذیری آسان

دانا پرو به کمک مجموعه کاملی از REST API ها به آسونی با سایر سامانه های نرم افزاری سازمان یکپارچه میشه و به شما اجازه میده تا امکانات اون رو توسعه بدید.

امنیت سطح بالا

امنیت سطح بالا

دانا پرو دارای گواهی نامه امنیت افتا از سازمان فناوری اطلاعات است و تنظیمات امنیتی جامعی رو در اختیار شما قرار می دهد.

سفارشی سازی آسان بدون کد نویسی

سفارشی سازی آسان بدون کد نویسی

قابلیت سیستم سازی در دانا پرو به شما اجازه میده همه کارهای دستی یا جزیره ای رو حذف کنید و با ایجاد ماژول های جدید همه کارها رو به دانا منتقل کنید.

پیاده سازی و آموزش | داناپرداز

پیاده سازی و آموزش

نصب راهکار ITSM و پیاده سازی ماژول­ها طبق نیاز سازمان و آموزش آن به افراد ذینفع.

مشاوره و نیاز سنجی | داناپرداز

مشاوره و نیاز سنجی

بررسی و ارزیابی وضعیت کنونی خدمات IT در سازمان و شناسایی نیازها

در همه مراحل پیاده سازی و استقرار فرآیندهای ITIL در کنار شما هستیم

برای پیاده سازی ITIL در سازمان فقط انتخاب یک نرم افزار ITSM مناسب کافی نیست. در این راه شما نیاز دارید تا با درک دقیق مفاهیم و فرآیندها، فرهنگ مدیریت خدمات را در سازمان خود متحول کنید. شرکت دانا پرداز به پشتوانه نیروهای متخصص و سال­ها تجربه اجرای پروژه های بزرگ ITIL در تمام این مسیر در کنار شما خواهد بود.

استقرار فرآیندهای ITIL | داناپرداز

استقرار

کمک به تیم IT سازمان در استقرار صحیح راهکار و رفع اشکالات احتمالی.

پشتیبانی | داناپرداز

پشتیبانی

پشتیبانی فنی و رفع اشکالات کاربری در سریع­ترین زمان ممکن

داستان موفقیت مشتریان ما رو ببینید

ببینید راهکار ITSM دانا پرو و خدمات دانا پرداز چطور به صدها شرکت و سازمان بزرگ کمک کرده تا روش مدیریت خدمات فناوری اطلاعات خود را متحول کنند.

پست بانک ایران
بدلیل اهمیت محرمانگی داده ها در سازمان، به نرم افزاری احتیاج داشتیم که بومی باشد و از مراجع ذیصلاح امنیتی تاییدیه های معتبر داشته باشد و رضایت مشتریان ما را تامین کند.
پست بانک | داناپرداز
آقای مهندس صباحی وش
اداره کل زیر ساخت و امنیت پست بانک ایران
صندوق رفاه دانشجویان | داناپرداز
ما نیاز به سامانه ای داشتیم که همزمان درخواستهای واحد رو بصورت آنلاین و سریع پشتیبلانی کند و گزارشی از تعداد آن ها و نحوه عملکرد واحد IT ارائه کند
صندوق رفاه دانشجویان | داناپرداز
خانم مهندس نوشکاران
صندوق رفاه دانشجویان
بانک کشاورزی | داناپرداز
با توجه به گستردگی شعب بانک کشاورزی، ما به نرم افزاری نیاز داشتیم که بصورت متمرکز گزارش‌های متنوعی فراهم کنه و ما را از وضعیت شعب سایر استان‌ها آگاه کند.
بانک کشاورزی | داناپرداز
جناب آقای مهندس اموری سرابی
رئیس اداره کل مدیرت و نظارت فناوری اطلاعات

سوالات متداول

نرم افزار دانا پرو یک راهکار پیشرفته مدیریت سرویس و Help Desk برای تیم های IT سازمان ها است که به صورت محلی (قابل نصب به صورت لوکال) ارائه میشه. و نرم افزار دانا دِسک یک راهکار آنلاین مدیریت خدمات مشتریان هستش که میتونید از اون برای ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریانتون استفاده کنید. برای بررسی دقیق تر این تفاوت ها می تونید به صفحه تفاوت دانا دسک و دانا پرو مراجعه کنید .

مخاطب اصلی نرم افزار دانا پرو، شرکت­ها و سازمان­های متوسط و بزرگ است که قصد دارند روش مدیریت فناوری اطلاعات در سازمان خودشون رو با توجه به بهروش های چارچوب ITIL به بالاترین سطح برسونند.

نرم افزار ITSM دانا پرو در چند نسخه و پکیج مختلف ارائه می شود و هر سازمان میتونه بر اساس نیاز خودش نسخه مناسب رو انتخاب کنه. برای اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت نرم افزار دانا پرو مراجعه کنید.

خدمات پیاده سازی و استقرار دانا پرداز که به اسم خدمات آنبوردینگ معرفی میشه به شما کمک می کنه که خیلی سریع و با کمترین مشکلات، در مسیر استقرار بهروش های ITIL در سازمان خودتون حرکت کنید. این خدمات به طور کلی از چهار مرحله مشاوره و نیازسنجی، پیاده سازی و آموزش و پشتیبانی تشکیل میشه. برای اطلاعات بیشتر به صفحه خدمات استقرار ITIL دانا پرداز مراجعه کنید.

پیمایش به بالا