لوگو دانا پرداز
49258000 - 021
با استفاده از قابلیت پویشگر شبکه بینا (Network Scanner) شما می توانید شبکه خود را جستجو کرده و همه نود های مبتنی بر IP را شناسایی کنید. پویشگر شبکه بینا دارای مکانیسمی پیشرفته برای تشخیص مشخصات آدرس های کشف شده است و اطلاعات کاملی در خصوص هر یک از نود ها ازجمله سیستم عامل، کمپانی سازنده و پورت های باز موجود بر روی هر یک از نود ها در اختیار شما قرار می دهد.

امکان ایجاد مانیتور بر اساس نتیجه پویش

در شبکه های بزرگ، در زمان راه اندازی سیستم های مانیتورینگ، فرآیند ایجاد مانیتور به صورت دستی برای همه سرورها و تجهیزات شبکه ممکن است خسته کننده و فرسایشی باشد. با استفاده از قابلیت پویشگر شبکه بینا، فرایند ایجاد مانیتورهای جدید به آسانی و به صورت خودکار قابل انجام است،لذا به کمک آن می توانید به سرعت برای همه نود های شبکه خود مانیتور تعریف کنید.

پشتیبانی از تکنیک های مختلف پویش

مکانیسم پویشگر شبکه بینا از انواع تکنیک های پوشش جهت ارائه نتیجه مناسب در شبکه های مختلف پشتیبانی می کند، شما می توانید تکنیک مورد نظر خود را برای دریافت بهترین نتیجه انتخاب کنید.

شناسایی سرویس های موجود بر روی هر نود

پویشگر شبکه بینا می تواند پورت های باز و در نتیجه سرویس های موجود بر روی هر یک از نود ها را شناسایی کند، این اطلاعات تصویری به روزی از مشخصات هر یک از سرورها و تجهیزات شبکه در اختیار شما قرار می دهد و در ضمن شما می توانید برای هر یک از سرویس های شناسایی شده با آسانی مانیتور تعریف نمایید.

عدم نیاز به مجوز بر روی تجهیزات جهت انجام پویش

پویشگر شبکه بینا برای انجام عملیات پویش و شناسایی تجهیزات و سرورها نیاز به دارا بودن مجوز نیست و این فرآیند به روش اسکن پورت ها صورت می پذیرد، که این موضوع استفاده از آن را بسیار ساده می کند. پس از پایان عملیات پویش، چنانچه قصد داشته باشید برای نود های شناسایی شده مانیتور تعریف کنید، لازم است مجوزهایی از نوع SNMP و یا WMI را به سیستم ارائه دهید.

سبک ، سریع ، ایمن

عملیات پویش شبکه در بینا به سرعت و بدون تحمیل بار اضافی بر روی شبکه و تجهیزات و سرورهای هدف انجام می شود. از آنجا که این مکانیسم برای انجام پویش از روش Port Scanning استفاده می کند هیچ گونه نگرانی امنیتی متوجه آن نیست.
پیمایش به بالا