لوگو دانا پرداز
49258000 - 021

معرفی دیاگرام شبکه در بینا

سیستم جامع مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا دارای قابلیتی بسیار کاربردی و جذاب است که با استفاد از آن می توانید بدون نیاز به ابزار جانبی ، دیتا سنتر خود را طراحی کنید. استفاده از دیاگرام شبکه در بینا بسیار ساده است. ابتدا لازم است مجموعه ای از آیکون های مورد نظر خود را با استفاده از موس بر روی صفحه نمایش قرار دهید و سپس هر یک از اشکال (آیکون ها) را به مانیتور واقعی مربوط به آن دستگاه لینک کنید! در این صورت بینا وضعیت اجزاء شبکه را در قالب دیاگرام و به صورت زنده به شما نمایش می دهد.

دیاگرام شبکه بینا

سیستم مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا دارای قابلیتی بسیار کاربردی و جذاب است که با استفاد از آن می توانید بدون نیاز به ابزار جانبی ، دیتا سنتر خود را طراحی کنید. استفاده از دیاگرام شبکه در بینا بسیار ساده است، ابتدا لازم است مجموعه ای از آیکون های مورد نظر خود را با استفاده از موس بر روی صفحه نمایش قرار دهید و سپس هر یک از اشکال (آیکون ها) را به مانیتور واقعی مربوط به آن دستگاه لینک کنید! در این صورت بینا وضعیت اجزاء شبکه را در قالب دیاگرام و به صورت زنده به شما نمایش می دهد.

دیاگرام شبکه در بینا دارای امکانات زیادی است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

عدم نیاز به ابزار جانبی در دیاگرام شبکه بینا

برای طراحی و مشاهده دیاگرام بینا نیاز به ابزار جانبی ندارید و همه این کارها تحت وب صورت می پذیرد.

نمایش وضعیت اجزاء به صورت رنگی در دیاگرام بینا

دیاگرام بینا به صورت پیش فرض هر 30 ثانیه یکبار به روز شده و وضعیت اجزاء شبکه و دیتا سنتر را با استفاده از علائم رنگی به شما نمایش می دهد.

امکان مشاهده پهنای باند لینک ها در دیاگرام شبکه بینا

شما می توانید لینک ارتباطی بین اجزاء شبکه و دیتا سنتر به یکدیگر را ترسیم کنید. برای مثال ممکن است بخواهید یک سرور را به سوئیچ متصل کنید. در این صورت هنگام تعریف لینک، نام اینترفیس مربوطه بر روی سوئیچ را از شما پرسیده شده و شما می توانید تعیین کنید که میزان واقعی ترافیک در حال تبادل در کنار لینک در دیاگرام نمایش داده شود.

پهنای باند لینک ها در دیاگرام شبکه بینا | داناپرداز
نمایش دیاگرام های چند لایه | داناپرداز

امکان نمایش دیاگرام های چند لایه

شما می توانید دیاگرام ها را به صورت تودرتو طراحی کنید. برای مثال در دیاگرام اصلی وضعیت شبکه در سطح کشور نمایش داده می شود و شما مشاهده می کنید که وضعیت در استان فارس به حالت هشدار درآمده است. در این زمان با دوبار کلیک بر روی استان فارس می توانید وارد دیاگرام آن استان بشوید. در بینا محدودیتی برای تعداد لایه های دیاگرام وجود ندارد.

امکان دسترسی به گزارش هر مانیتور از طریق دیاگرام

در دیاگرام بینا با دوبار کلیک بر روی نام هر مانیتور به آسانی به اطلاعات جامع و لحظه ای از آن دستگاه دسترسی خواهید داشت.

دیاگرام سازمان | داناپرداز

معرفی دیاگرام شبکه در نرم افزار مانیتورینگ شبکه بینا

پیمایش به بالا